sdílet Penzion Iva na Facebooku
Penzion Iva česká verze  Penzion Iva slovenská verzia  Penzion Iva english version  Penzion Iva deutsch version

Penzion Iva Praha 8, Praha 8 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Iva ubytování Praha 8. Ubytování Praha 8 Penzion Iva..


Pension IVA Praha 8 - poloha: penzion byl vybudován jako rodinný pension a otevřen již v roce 1990. Máme tudíž skoro dvacetiletou zkušenost v poskytování ubytování a služeb s tím spojených. Příjemný útulný rodinný pension nabízí ubytování v klidné vilové čtvrti s výborným spojením do centra Prahy. Svoji polohou a zaměřením je vhodný jak pro strávení klidné dovolené rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce či páry a v neposlední řadě také pro skupiny či kolektivy.

Pension IVA Praha 8 - ubytování: Pro naše hosty máme k dispozici pět dvou až tří-lůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový
23

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, rádio, připojeni internetu, sat

Základní informace: pokojový servis, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Dolní Chabry jsou historicky zajímavé svým románským kostelem Stětí sv. Jana Křtitele z poslední čtvrtiny 12. století, barokním statkem nazvaný Knorův statek, obě stavby jsou kulturními památkami. Dále pozoruhodný je buližníkový menhir v Ládevské ulici, pocházejícím patrně z nedalekého Ďáblického háje. Zajímavými drobnými stavbami dodávající starobylý ráz obce je zvonička na Hrušovanském nám. Votivní socha sv. Václava ve Spořické ulici. Na území městské části je vybudovaná skládka směsného odpadu. V současnosti se však již nevyužívá a je rekultivovaná.

Menhir Zkamenělý slouha (a druhý bezejmenný). Menhir popsal Eduard Štorch kolem roku 1914, kostel Stětí svatého Jana Křtitele, barokní Knorův (Duchoslavův) statek v podobě z roku 1771, č. p. 15, Na Dolíku 11, od roku 1958 kulturní památka, možná má původ až v 15. století. V roce 1963 jej MNV Dolní Chabry zabral rodině Prušákových, v roce 1974 jej získalo Muzeum hlavního města Prahy a má v něm depozitář. Roku 2003 byl restituován. socha svatého Václava stojí na rohu bývalého pole mezi ulicemi Spořická a U Václava. Nápis odkazuje na rok původu 1822, kdy ji nechal postavit pan Napravil jako poděkování, že se podařilo oživit synka Václava téměř utopeného v zahradním bazénu.
zvonice na Hrušovanském náměstí z roku 1902; stále o ni pečuje rodina Stejskalova, která ji nechala postavit.

Doporučená trasa bus: Z centra: metro trasa C do stanice Kobylisy, zde přestoupit na autobus MHD 162 a 169 nebo autobusy PID číslo 370,371,373,374, výstupní stanice Prunéřovská, doba jízdy z centra do pensionu je 20-25 minut

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 km)

Vlaková zastávka název: (7 km)

Letiště název: Václava Havla (18 km)


Zastávka MDH: (30 m)

Obchod: (300 m)

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (300 m), Tenisové kurty (300 m), Fotbalové hřiště (300 m)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.127509501250


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (15):


Penzion IvaPenzion IvaPenzion Iva
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com