sdílet Penzion Iva na Facebooku
Penzion Iva česká verze  Penzion Iva slovenská verzia  Penzion Iva english version  Penzion Iva deutsch version

Penzion Iva Praha 8, Praha 8 ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Penzion Iva ubytovanie Praha 8. Ubytovanie Praha 8 Penzion Iva..


Pension IVA Praha 8 - poloha: penzión bol vybudovaný ako rodinný penzión a otvorený už v roku 1990. Máme teda skoro dvadsaťročnú skúsenosť v poskytovaní ubytovania a služieb s tým spojených. Príjemný útulný rodinný penzión ponúka ubytovanie v pokojnej vilovej štvrti s výborným spojením do centra Prahy. Svoju polohou a zameraním je vhodný ako pre strávenie kľudnej dovolenky rodiny s deťmi, tak pre jednotlivcov alebo páry av neposlednom rade aj pre skupiny alebo kolektívy.

Pension IVA Praha 8 - ubytovanie: Pre našich hostí máme k dispozícii päť dvoch až troch-lôžkových izieb. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou s kompletným príslušenstvom.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový
23

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, rádio, pripojenie internetu, sat

Základní informace: izbový servis, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovňa bicyklov, parkovacia plocha v areáli, parkovisko s dohľadom kamery, uzamykateľné parkovisko, Internetové připojení k dispozici, domácim zvieratám vstup povolený

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Dolní Chabry jsou historicky zajímavé svým románským kostelem Stětí sv. Jana Křtitele z poslední čtvrtiny 12. století, barokním statkem nazvaný Knorův statek, obě stavby jsou kulturními památkami. Dále pozoruhodný je buližníkový menhir v Ládevské ulici, pocházejícím patrně z nedalekého Ďáblického háje. Zajímavými drobnými stavbami dodávající starobylý ráz obce je zvonička na Hrušovanském nám. Votivní socha sv. Václava ve Spořické ulici. Na území městské části je vybudovaná skládka směsného odpadu. V současnosti se však již nevyužívá a je rekultivovaná.

Menhir Zkamenělý slouha (a druhý bezejmenný). Menhir popsal Eduard Štorch kolem roku 1914, kostel Stětí svatého Jana Křtitele, barokní Knorův (Duchoslavův) statek v podobě z roku 1771, č. p. 15, Na Dolíku 11, od roku 1958 kulturní památka, možná má původ až v 15. století. V roce 1963 jej MNV Dolní Chabry zabral rodině Prušákových, v roce 1974 jej získalo Muzeum hlavního města Prahy a má v něm depozitář. Roku 2003 byl restituován. socha svatého Václava stojí na rohu bývalého pole mezi ulicemi Spořická a U Václava. Nápis odkazuje na rok původu 1822, kdy ji nechal postavit pan Napravil jako poděkování, že se podařilo oživit synka Václava téměř utopeného v zahradním bazénu.
zvonice na Hrušovanském náměstí z roku 1902; stále o ni pečuje rodina Stejskalova, která ji nechala postavit.

Doporučená trasa bus: Z centra: metro trasa C do stanice Kobylisy, tu prestúpiť na autobus MHD 162 a 169 alebo autobusy PID číslo 370,371,373,374, výstupné stanice Prunéřovská, doba jazdy z centra do penziónu je 20-25 minút

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 km)

Vlaková zastávka název: (7 km)

Letiště název: Václava Havla (18 km)


Zastávka MDH: (30 m)

Obchod: (300 m)

Stravovanie:

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (300 m), Tenisové kurty (300 m), Fotbalové hřiště (300 m)

Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.127509501250


Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (15):


Penzion IvaPenzion IvaPenzion Iva
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com