sdílet HOTEL RICHARD na Facebooku
HOTEL RICHARD česká verze  HOTEL RICHARD slovenská verzia  HOTEL RICHARD english version  HOTEL RICHARD deutsch version

HOTEL RICHARD Mariánské Lázně, Mariánské Lázně Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


HOTEL RICHARD Ruská - ubytování Mariánské Lázně..


Hotel Richard ubytování Mariánské Lázně: Luxusní hotel Richard, ležící v centru města a vstupu do lázeňských lesů, nabízející pohodu a klid okolních lesoparků, poskytuje komfortní ubytování v převážně dvoulůžkových pokojích. Klidné místo, kde se hotel Richard nachází, bylo v minulosti oblíbené místo skladatele Richarda Wagnera. Hotel byl v roce 2002 nově zrekonstruován.

Richard Mariánské Lázně hotel ubytování: Moderní a pohodlný hotel Richard poskytuje ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích, 59 dvoulůžkových pokojích a pro tělesně postižené občany jsou k dispozici bezbariérové pokoje. Nedílnou součástí každého pokoje v hotelu Richard je vlastní koupelna s vanou, sprchou a fénem, televizor se satelitním příjmem, telefon, sejf, minibar a samozřejmostí je vkusně zvolený nábytek, kterým je každý pokoj vybaven.

Mariánské Lázně Richard ubytování hotel hotelová restaurace: Hotelový Café Restaurant je pro veřejnost otevřen denně od 10:00 hod. do 17:00 hod a nabízí bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, či kvalitní vinotéku výborných vín z Valtických vinařských sklepů. Samozřejmostí je příjemné posezení se širokým výběrem několika druhů káv a vynikajících moučníků a špičková obsluha místního personálu. V letních měsících je k dispozci letní terasa s krásným výhledem na okolí. Další nedílnou součástí moderního hotelu jsou zpoplatněné parkovací garáže.

Ubytování Mariánské Lázně hotel Richard hotelové služby: Součástí hotelu Richard je krytý rehabilitační bazén se saunou, rehabilitační a relaxační centrum, kde se nabízí možnost masáží, elektroléčby, uhličitých a perličkových koupelí, inhalace, magnetoterapie, plynových injekcí, plynových obálek, rašelinových zábalů, lavaterm, parafín, oxygenoterapie, léčebného tělocviku, kosmetiky, pedikůry a manikůry. Hotelová recepce je hostům k dispozici 24 hodin denně a poskytuje směnárenskou činnost a drobný doplňkový prodej. Samozřejmostí je akceptace platebních karet. Každý zájemce o ubytování v luxusním hotelu Richard má možnost na výběr z několika Lázeňských pobytů - Wellness, Beauty week a mnoho dalších.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
259

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, trezor, TV, telefon, sat, minibar, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, pedikůra, manikura, kosmetické studio, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Autobusová zastávka název: (500 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)


Zastávka MDH: (100 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Léčivé prameny: Mariánskolázeňské prameny tvoří více než 40 studených, většinou silně mineralizovaných kyselek, s velkou chemickou a hydrologickou pestrostí. Těsná blízkost vývěrů s velmi rozdílným minerálním složením je balneologickou i geologickou raritou. Nejvýznamnější prameny jsou soustředěny do hlavního promenádního prostoru s unikátní litinovou kolonádou z roku 1889. Přímo na místě, v impozantním empírovém pavilonu z roku 1818 vyvěrá vysoce koncentrovaná kyselka Křížový pramen. Z Úšovic jsou sem přivedeny prameny Ferdinandův a Rudolfův. Ve dvoraně je umístěn busta zakladatele lázní Dr. J. J. Nehra. Promenádu uzavírá klasicistní pavilon Karolinina pramene, železnaté značně proplyněné kyselky, pojmenované na počest manželky císaře Františka I. Proslulým pramenem je Ferdinand, jedna z prvních historicky doložených místních minerálek. Dnes ji zastřešuje empírová kolonáda čistých klasických forem. Ferdinandův pramen je využíván ke stáčení pod známou obchodní značkou Excelsior jako přírodní minerální voda vynikající kvality. Pro lékařské účely se stáčí i nedaleká, vysoce železnatá kyselka - Rudolfův pramen. Historie pramenů: Věhlas Mariánských Lázní je založen na bohatství přírodních léčivých zdrojů. Před více než 200 lety bylo údolí, v němž leží Mariánské Lázně, plné bažin a slatin, kolem se rozprostíraly nepropustné lesy. Četné zde vyvěrající prameny odtékaly bez užitku. Jejich léčivé účinky byly známy mnichům tepelského kláštera, kteří nechali provést chemickou analýzu jednotlivých pramenů, vyčistili je a zprovoznili přístupové cesty. Jednotlivé minerální prameny se začaly jímat a užívat k pitné kúře a k minerálním koupelím. Roku 1818 bylo místo prohlášeno veřejným lázeňským městem, začali přijíždět první návštěvníci a sláva lázní se začala šířit do celého světa.

Ceny obsahují následující: Ubytování s polopenzí, lázeňskou taxu,whirpool, bazén, fitness,zapůjčení županu,vstupní lék.vyšetření, 2 procedury denně, pitná kúra v hotelu 7,00-10,00 hod.Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Oxygenoterapie, Lékařská kosmetika, Elektroléčba, Magnetoterapie, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Pitné kúry

Ostatní druhy léčby: Klimatoterapie

Stravování:


Restaurace popis: Čeká zde na Vás bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, kvalitní vinotéka výborných vín z Valtických vinařských sklepů, příjemné posezení se širokým výběrem několika druhů káv a vynikajících moučníků.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Bazén krytý, Sauna

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.121050-18501790-28904900-7600 (suite)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (14):


HOTEL RICHARDHOTEL RICHARDHOTEL RICHARD
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com