HOTEL PANORAMA Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou Ubytování

HOTEL PANORAMA česká verze  HOTEL PANORAMA slovenská verzia  HOTEL PANORAMA english version  HOTEL PANORAMA deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
HOTEL PANORAMA
Název: sdílet HOTEL PANORAMA na Facebooku HOTEL PANORAMA
Ulice: Masarykova 941
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 51601
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký kraj
Hory / Region: Orlické Hory
Rekreační středisko: Wellness hotely
Stát: Česká republika
GPS: 50°10´11.64" N, 16°17´9.42" E
Kapacita: 71
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Cena od: 1770 CZK

ukázat na mapě     E-mail: hotel-panorama-rychnov-nad-kneznou@penzion-hotel.cz

Popis:


WELLNESS HOTEL PANORAMA VÁS VÍTÁ!  Wellness Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou je čtyřhvězdičkový wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování, nadstandardní služby, příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů. To vše za příznivé ceny. Rodinný Wellness Hotel Panorama je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Wellness Hotel Panorama je ideálním místem pro ubytování, relaxaci, konání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, rautů. O víkendech si můžete vybrat z široké nabídky víkendových romantických pobytů a wellness pobytů. Pěší a cyklistické trasy začínají přímo u hotelu.

Hotel Panorama
v Rychnově nad Kněžnou nabízí: nadstandardní ubytování, luxusní Panorama suite s vanou pro dva a výhledem na Orlické hory; klimatizovanou nekuřáckou Restauraci Panorama s oddělenou kuřáckou částí a letní zahrádkou; konferenční místnosti s kapacitou 80, 20 a 16 osob ideální pro pořádání školení, firemních akcí a svatebních hostin; wellness centrum s krytým nerezovým bazénem o průměru 10 × 5 m a vířivkou o průměru 286 cm;
saunu s unikátním vyvíječem sněhu a bazénovou kádí; masáže prováděné nevidomým masérem; Wi-Fi internet ZDARMA; zahradu s dětským hřištěm, pétanque, kroket, ruské kuželky, dětskou lanovou dráhu; kulečník, šipky, stolní fotbal; uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu monitorované kamerami.

Ubytování Rychnov nad Kněžnou
- Rodinný wellness Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování v absolutně tichém prostředí na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Hotel poskytuje hostům ubytování ve dvou i vícelůžkových pokojích. Vrcholem nabídky ubytování je luxusní Panorama Suite.

Ubytování - typy pokojů: Celková kapacita ubytování je 30 pokojů, 69 lůžek s možností 2 přistýlek. V hotelu je k dispozici 24 prostorných dvoulůžkových pokojů, z toho 1 pokoj je speciálně upravený pro hosty s invalidním vozíkem.

Při ubytování více osob můžete využít vícelůžkové pokoje, a to 1 třílůžkový pokoj nebo 4 rodinné pokoje pro 4 osoby s dvěma oddělenými ložnicemi.

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a samostatným WC, vanou nebo sprchou, balkónem nebo lodžií, manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, LCD televizí, telefonem s přímou volbou i do zahraničí, přípojkou na internet, minibarem, vysoušečem vlasů, ve vybraných pokojích jsou k dispozici DVD přehrávače.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýhandicap
24141

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, DVD, připojeni internetu, minibar, fén

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Popis okolí: Rychnov nad Kněžnou leží na 50°09`47,2" severní šířky a 16°16`27,2" východní délky a je okresním městem v Královehradeckém kraji (východních Čechách). Městem s průměrnou nadmořskou výškou 320 m n. m. protéká řeka Kněžná, která dala městu část jména. Symbolem města je panna na jelenu, ke které se váže jedna z místních pověstí. Město se často nazývá branou do Orlických hor. Historie města Prvním osídlením na místě dnešního Rychnova byla osada při brodu řeky Kněžny a tvrz na vyvýšenině nad ní. V polovině 13. století (konkrétně roku 1258) se objevují první písemné zprávy o Rychnově. V této době byl kraj kolonizován pány z Drnholce. Nové město bylo založeno s pravidelným půdorysem kolem obdélníkového náměstí a s farním kostelem Panny Marie (dnes sv. Havla). Roku 1577 koupil rychnovské panství Burian Trčka z Lípy, který nechal vystavět zámek v údolí říčky Kněžny (dnes je zde pivovar, který funguje jako sodovkárna). Jeden z dalších držitelů panství Kryštof Betengel z Neyenperku nechal postavit kostel Nejsvětější Trojice. Nový zámek byl založen Františkem Karlem Libštejnským z Kolowrat, jehož rod zde sídlil od roku 1640. V Rychnově se vedlo již od 14. století především soukenickým řemeslům, která dosáhla největšího rozmachu v 16. století, kdy se Rychnov nazýval soukenickým. Udělením znaku se roku 1488 stal Rychnov n. Kn. městem. Honosný zámek ve slohu pozdní renesance s pozdější barokní úpravou tvoří dominantu města, bohatého na kulturní památky i historii. Život na počátku našeho století vylíčil ve svých knihách český spisovatel a rychnovský rodák Karel Poláček. Jako okresní město je přirozeným střediskem kulturního a společenského života a malebnou branou do Orlických hor. Kultura Mezi významnější akce pořádané každoročně patří Šlitrovo jaro, konané v březnu, které je přehlídkou swingových orchestrů, Poláčkovo léto, konané v červnu a červenci, které přenáší divadelní představení do netradičních prostor (např. zámecké jízdárny, nádvoří zámku, náměstí, zámeckého parku atd.), dále se v Rychnově vždy v červenci koná mezinárodní přehlídka pěveckých souborů Chorus camera. Musíme také zmínit dlouholetou tradici zářiové Rychnovské osmičky, která je přehlídkou amatérských filmů a videoprogramů. Velmi oblíbený je i Filmový smích, konaný vždy v říjnu, které je setkáním filmových klubů. Rychnov nad Kněžnou se v poslední době může pochlubit i dalšími kvalitními akcemi, které by mu mohla závidět i mnohem větší města - z těch novějších je určitě nutné zmínit letní Dividílkování. Rychnov nad Kněžnou má i své vlastní kamenné Pelclovo divadlo, kde své hry představují nejen místní ochotníci, ale i známá profesionální divadla, jako např. Divadlo Járy Cimrmana, Divadelní společnost Josefa Dvořáka atd. Pelclovo divadlo slouží také jako oblíbený taneční sál, na kterém se konají plesy, taneční večery a jiné akce.

Tipy na výlet: Historie zámku Častolovice sahá do 13.století, kdy zde stála vodní tvrz, kterou postavili páni z Častolovic. Později patřily Častolovice pánům z Kunštátu, nejznámější z nich byl Jiří z Poděbrad. Zámek v Doudlebách nad Orlicí stojí v místech, kde již ve 13. století existovala dřevěná středověká tvrz s hospodářským dvorem. Roku 1562 koupil doudlebské zboží Mikuláš starší z Bubna.


Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmán
1.1-31.1217702370307037504990 (Panorama suite - 2 os./person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena zahrnuje ubytování včetně snídaně formou švédských stolů, parkování na uzavíratelném parkovišti v areálu hotelu (kamerový systém) a pobyt ve wellness centru s nerezovým krytým bazénem a vířivkou v době určené pro hotelové hosty (ráno od 7:00 do 11:00 hodin a večer od 18:00 do 21:00 hodin). K ceně ubytování bude přiúčtován místní poplatek z ubytovací kapacity 4 Kč/ osoba/ noc. Příjezd do hotelu je možný od 14:00 do 24:00 hodin. Odhlášení z hotelu od 6:00 do 12:00 hodin. Recepce Hotelu Panorama je otevřena denně od 6:00 do 24:00 hodin. Prosíme všechny hosty, aby své příjezdy po 24. hodině předem oznámili naší recepci. Dítě do 2 let - zdarma bez nároku na lůžko. Dítě do 10 let - 50% sleva z ubytování.

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Potřebujete si odpočinout a nabrat nové síly? Nechejte o sebe pečovat. Wellness HOTEL PANORAMA Vám nabízí wellness služby. Můžete je využít samostatně nebo v rámci připravených wellness víkendových pobytů, kde jsou různé kombinace wellness služeb.

V hotelu se nachází wellness centrum s bazénem a vířivkou o velikosti 150 m2 s denním světlem.

Bazén je krytý nerezový. Má velikost 10 x 5 m a hloubku 1,4 m. Teplota vody se pohybuje kolem 26°C.

Vířivka má průměr 2,85 m, je určena pro pět osob a teplota vody je minimálně 35°C.

Sedm hodin pobytu denně ve wellness centru v době určené pro hotelové hosty je zahrnuto v ceně ubytování. Mimo tyto hodiny je bazén s vířivkou pronajímán pro jednotlivce až po skupiny do 15 osob. Soukromý pobyt v relaxačním centru je také oblíbenou součástí nabízených wellness víkendových pobytů. Do wellness centra je prováděna donáška nápojů.

Vyhledávanou wellness službou jsou v Hotelu Panorama masáže prováděné nevidomým masérem Bc. Rudolfem Osikovskim. V nabídce má klasické masáže, manuální lymfodrenáž, reflexologii nohy, masáž lávovými kameny, detoxikační medovou masáž, čokoládovou masáž + zábal, aromatickou masáž, masáž Dornovou metodou & Breussova masáž.. Masáže jsou poskytovány nepřetržitě od 8:00 do 20:00 hodin, poté za příplatek.

Ve třetím patře hotelu se nachází sauna vybavená unikátním vyvíječem sněhu, zařízením tropického deště a kádí s ledovou vodou. Sauna je pronajímána pro uzavřenou společnost do 4 osob. Je v provozu sedm dní v týdnu od 7:30 do 22:30 hodin.

Pobyt v hotelu si můžete rovněž zpestřit kulečníkem. Nově jsme instalovali stolní fotbal a šipky. V létě si můžete zahrát kroket, pétanque či ruské kuželky. Pro děti je u hotelu velké hřiště s dřevěnými atrakcemi a dětskou lanovou dráhou.

Po využití našich wellness služeb Vás rádi pozveme do naší restaurace. Každý pátek a sobotu tu hraje k poslechu živá hudba - akordeón nebo Clavinova piano. Vstup je zdarma.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Hotelová kuchyně Hotelu Panorama vaří každý den od 11:00 hod. do 22:00 hod. (v pátek a v sobotu do 23:00 hod.). Náš šéfkuchař Libor Tláskal sestavil velmi zajímavý jídelní lístek, ve kterém najdete jídla tradiční české a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, speciality z čerstvých ryb, z jihoamerické svíčkové, BIO menu.  Všechny pokrmy jsou připravovány nejmodernější technologií, která splňuje i ty nejtvrdší hygienické normy. Pokoušíme se navzdory současným trendům nepoužívat žádná nakupovaná jídla a nabízet skutečně špičkovou gastronomii. Šéfkuchař i kuchaři nepoužívají žádné polotovary a vaří pouze z vybraných surovin. Používají nejkvalitnější masa, čerstvou zeleninu, ovoce a vybrané speciality z celého světa.

Restaurace: HOTEL PANORAMA, vaří od 11:00 hod. do 22:00 hod. (počet míst 42)

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna

Kongresové služby:
TV, Dataprojektor, Tabule, Flipchart

HOTEL PANORAMA Rychnov nad Kněžnou - kongresové služby:  pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání .

HOTEL PANORAMA - kongresové služby - Rychnov nad Kněžnou: Nabízí tyto konferenční prostory: kongresové centrum s max. kapacitou 80 osob, plocha 170 m2, vlastní bar, nekuřácký prostor, klimatizace; malý salónek s max. kapacitou 20 osob, oddělená část kuřácké restaurace, možnost průchodu do zahradní restaurace; klubovna ve 3. patře hotelu s kapacitou 18 osob, ideální na privátní jednání vyžadující absolutní klid.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 170 m2 (počet míst 80) Klimatizace

salónek č. 1 (počet míst 20)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 18)

Fotogalerie (39):


HOTEL PANORAMAHOTEL PANORAMAHOTEL PANORAMA
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2019 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com