sdílet April hotel Panorama na Facebooku
April hotel Panorama česká verze  April hotel Panorama slovenská verzia  April hotel Panorama english version  April hotel Panorama deutsch version

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


April HOTEL PANORAMA Rychnov nad Kněžnou - ubytování Rychnově nad Kněžnou..


WELLNESS April HOTEL PANORAMA VÁS VÍTÁ!  Wellness Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou je čtyřhvězdičkový wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování, nadstandardní služby, příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů. To vše za příznivé ceny. Rodinný Wellness Hotel Panorama je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Wellness Hotel Panorama je ideálním místem pro ubytování, relaxaci, konání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, rautů. O víkendech si můžete vybrat z široké nabídky víkendových romantických pobytů a wellness pobytů. Pěší a cyklistické trasy začínají přímo u hotelu.

Hotel Panorama v Rychnově nad Kněžnou nabízí: nadstandardní ubytování, luxusní Panorama suite s vanou pro dva a výhledem na Orlické hory; klimatizovanou nekuřáckou Restauraci Panorama s oddělenou kuřáckou částí a letní zahrádkou; konferenční místnosti s kapacitou 80, 20 a 16 osob ideální pro pořádání školení, firemních akcí a svatebních hostin; wellness centrum s krytým nerezovým bazénem o průměru 10 × 5 m a vířivkou o průměru 286 cm;
saunu s unikátním vyvíječem sněhu a bazénovou kádí; masáže prováděné nevidomým masérem; Wi-Fi internet ZDARMA; zahradu s dětským hřištěm, pétanque, kroket, ruské kuželky, dětskou lanovou dráhu; kulečník, šipky, stolní fotbal; uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu monitorované kamerami.

Ubytování Rychnov nad Kněžnou - Rodinný wellness Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování v absolutně tichém prostředí na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Hotel poskytuje hostům ubytování ve dvou i vícelůžkových pokojích. Vrcholem nabídky ubytování je luxusní Panorama Suite.

Ubytování - typy pokojů: Celková kapacita ubytování je 30 pokojů, 69 lůžek s možností 2 přistýlek. V hotelu je k dispozici 24 prostorných dvoulůžkových pokojů, z toho 1 pokoj je speciálně upravený pro hosty s invalidním vozíkem.

Při ubytování více osob můžete využít vícelůžkové pokoje, a to 1 třílůžkový pokoj nebo 4 rodinné pokoje pro 4 osoby s dvěma oddělenými ložnicemi.

Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a samostatným WC, vanou nebo sprchou, balkónem nebo lodžií, manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, LCD televizí, telefonem s přímou volbou i do zahraničí, přípojkou na internet, minibarem, vysoušečem vlasů, ve vybraných pokojích jsou k dispozici DVD přehrávače.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýhandicap
24141

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, DVD, připojeni internetu, minibar, fén

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Popis okolí: Rychnov nad Kněžnou leží na 50°09`47,2" severní šířky a 16°16`27,2" východní délky a je okresním městem v Královehradeckém kraji (východních Čechách). Městem s průměrnou nadmořskou výškou 320 m n. m. protéká řeka Kněžná, která dala městu část jména. Symbolem města je panna na jelenu, ke které se váže jedna z místních pověstí. Město se často nazývá branou do Orlických hor. Historie města Prvním osídlením na místě dnešního Rychnova byla osada při brodu řeky Kněžny a tvrz na vyvýšenině nad ní. V polovině 13. století (konkrétně roku 1258) se objevují první písemné zprávy o Rychnově. V této době byl kraj kolonizován pány z Drnholce. Nové město bylo založeno s pravidelným půdorysem kolem obdélníkového náměstí a s farním kostelem Panny Marie (dnes sv. Havla). Roku 1577 koupil rychnovské panství Burian Trčka z Lípy, který nechal vystavět zámek v údolí říčky Kněžny (dnes je zde pivovar, který funguje jako sodovkárna). Jeden z dalších držitelů panství Kryštof Betengel z Neyenperku nechal postavit kostel Nejsvětější Trojice. Nový zámek byl založen Františkem Karlem Libštejnským z Kolowrat, jehož rod zde sídlil od roku 1640. V Rychnově se vedlo již od 14. století především soukenickým řemeslům, která dosáhla největšího rozmachu v 16. století, kdy se Rychnov nazýval soukenickým. Udělením znaku se roku 1488 stal Rychnov n. Kn. městem. Honosný zámek ve slohu pozdní renesance s pozdější barokní úpravou tvoří dominantu města, bohatého na kulturní památky i historii. Život na počátku našeho století vylíčil ve svých knihách český spisovatel a rychnovský rodák Karel Poláček. Jako okresní město je přirozeným střediskem kulturního a společenského života a malebnou branou do Orlických hor. Kultura Mezi významnější akce pořádané každoročně patří Šlitrovo jaro, konané v březnu, které je přehlídkou swingových orchestrů, Poláčkovo léto, konané v červnu a červenci, které přenáší divadelní představení do netradičních prostor (např. zámecké jízdárny, nádvoří zámku, náměstí, zámeckého parku atd.), dále se v Rychnově vždy v červenci koná mezinárodní přehlídka pěveckých souborů Chorus camera. Musíme také zmínit dlouholetou tradici zářiové Rychnovské osmičky, která je přehlídkou amatérských filmů a videoprogramů. Velmi oblíbený je i Filmový smích, konaný vždy v říjnu, které je setkáním filmových klubů. Rychnov nad Kněžnou se v poslední době může pochlubit i dalšími kvalitními akcemi, které by mu mohla závidět i mnohem větší města - z těch novějších je určitě nutné zmínit letní Dividílkování. Rychnov nad Kněžnou má i své vlastní kamenné Pelclovo divadlo, kde své hry představují nejen místní ochotníci, ale i známá profesionální divadla, jako např. Divadlo Járy Cimrmana, Divadelní společnost Josefa Dvořáka atd. Pelclovo divadlo slouží také jako oblíbený taneční sál, na kterém se konají plesy, taneční večery a jiné akce.

Tipy na výlet: Historie zámku Častolovice sahá do 13.století, kdy zde stála vodní tvrz, kterou postavili páni z Častolovic. Později patřily Častolovice pánům z Kunštátu, nejznámější z nich byl Jiří z Poděbrad. Zámek v Doudlebách nad Orlicí stojí v místech, kde již ve 13. století existovala dřevěná středověká tvrz s hospodářským dvorem. Roku 1562 koupil doudlebské zboží Mikuláš starší z Bubna.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Potřebujete si odpočinout a nabrat nové síly? Nechejte o sebe pečovat. Wellness April HOTEL PANORAMA Vám nabízí wellness služby. Můžete je využít samostatně nebo v rámci připravených wellness víkendových pobytů, kde jsou různé kombinace wellness služeb.

V hotelu se nachází wellness centrum s bazénem a vířivkou o velikosti 150 m2 s denním světlem.

Bazén je krytý nerezový. Má velikost 10 x 5 m a hloubku 1,4 m. Teplota vody se pohybuje kolem 26°C.

Vířivka má průměr 2,85 m, je určena pro pět osob a teplota vody je minimálně 35°C.

Sedm hodin pobytu denně ve wellness centru v době určené pro hotelové hosty je zahrnuto v ceně ubytování. Mimo tyto hodiny je bazén s vířivkou pronajímán pro jednotlivce až po skupiny do 15 osob. Soukromý pobyt v relaxačním centru je také oblíbenou součástí nabízených wellness víkendových pobytů. Do wellness centra je prováděna donáška nápojů.

Vyhledávanou wellness službou jsou v Hotelu Panorama masáže prováděné nevidomým masérem Bc. Rudolfem Osikovskim. V nabídce má klasické masáže, manuální lymfodrenáž, reflexologii nohy, masáž lávovými kameny, detoxikační medovou masáž, čokoládovou masáž + zábal, aromatickou masáž, masáž Dornovou metodou & Breussova masáž.. Masáže jsou poskytovány nepřetržitě od 8:00 do 20:00 hodin, poté za příplatek.

Ve třetím patře hotelu se nachází sauna vybavená unikátním vyvíječem sněhu, zařízením tropického deště a kádí s ledovou vodou. Sauna je pronajímána pro uzavřenou společnost do 4 osob. Je v provozu sedm dní v týdnu od 7:30 do 22:30 hodin.

Pobyt v hotelu si můžete rovněž zpestřit kulečníkem. Nově jsme instalovali stolní fotbal a šipky. V létě si můžete zahrát kroket, pétanque či ruské kuželky. Pro děti je u hotelu velké hřiště s dřevěnými atrakcemi a dětskou lanovou dráhou.

Po využití našich wellness služeb Vás rádi pozveme do naší restaurace. Každý pátek a sobotu tu hraje k poslechu živá hudba - akordeón nebo Clavinova piano. Vstup je zdarma.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Hotelová kuchyně April Hotelu Panorama vaří každý den od 11:00 hod. do 22:00 hod. (v pátek a v sobotu do 23:00 hod.). Náš šéfkuchař Libor Tláskal sestavil velmi zajímavý jídelní lístek, ve kterém najdete jídla tradiční české a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, speciality z čerstvých ryb, z jihoamerické svíčkové, BIO menu.  Všechny pokrmy jsou připravovány nejmodernější technologií, která splňuje i ty nejtvrdší hygienické normy. Pokoušíme se navzdory současným trendům nepoužívat žádná nakupovaná jídla a nabízet skutečně špičkovou gastronomii. Šéfkuchař i kuchaři nepoužívají žádné polotovary a vaří pouze z vybraných surovin. Používají nejkvalitnější masa, čerstvou zeleninu, ovoce a vybrané speciality z celého světa.

Restaurace: HOTEL PANORAMA, vaří od 11:00 hod. do 22:00 hod. (počet míst 42)

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna

Kongresové služby:
TV, Dataprojektor, Tabule, Flipchart

April HOTEL PANORAMA Rychnov nad Kněžnou - kongresové služby:  pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání .

April HOTEL PANORAMA - kongresové služby - Rychnov nad Kněžnou: Nabízí tyto konferenční prostory: kongresové centrum s max. kapacitou 80 osob, plocha 170 m2, vlastní bar, nekuřácký prostor, klimatizace; malý salónek s max. kapacitou 20 osob, oddělená část kuřácké restaurace, možnost průchodu do zahradní restaurace; klubovna ve 3. patře hotelu s kapacitou 18 osob, ideální na privátní jednání vyžadující absolutní klid.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 170 m2 (počet míst 80) Klimatizace

salónek č. 1 (počet míst 20)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 18)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmán
1.1-31.1217702370307037504990 (Panorama suite - 2 os./person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena zahrnuje ubytování včetně snídaně formou švédských stolů, parkování na uzavíratelném parkovišti v areálu hotelu (kamerový systém) a pobyt ve wellness centru s nerezovým krytým bazénem a vířivkou v době určené pro hotelové hosty (ráno od 7:00 do 11:00 hodin a večer od 18:00 do 21:00 hodin). K ceně ubytování bude přiúčtován místní poplatek z ubytovací kapacity 4 Kč/ osoba/ noc. Příjezd do hotelu je možný od 14:00 do 24:00 hodin. Odhlášení z hotelu od 6:00 do 12:00 hodin. Recepce Hotelu Panorama je otevřena denně od 6:00 do 24:00 hodin. Prosíme všechny hosty, aby své příjezdy po 24. hodině předem oznámili naší recepci. Dítě do 2 let - zdarma bez nároku na lůžko. Dítě do 10 let - 50% sleva z ubytování.

Fotogalerie (39):


April hotel PanoramaApril hotel PanoramaApril hotel Panorama
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com