HOTEL zámek BERCHTOLD Strančice, Strančice Ubytování

HOTEL zámek BERCHTOLD česká verze  HOTEL zámek BERCHTOLD slovenská verzia  HOTEL zámek BERCHTOLD english version  HOTEL zámek BERCHTOLD deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
HOTEL zámek BERCHTOLD
Název: sdílet HOTEL zámek BERCHTOLD na Facebooku HOTEL zámek BERCHTOLD
Ulice: Vidovice 6
Město: Strančice
PSČ: 25163
Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský kraj
Hory / Region: Praha
Stát: Česká republika
GPS: 49°55´44´´N, 14°40´2.998´´E
Kapacita: 44
Typ: Zámek
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 2
Cena od: 1200 CZK

ukázat na mapě    E-mail: hotel-zamek-berchtold-strancice@penzion-hotel.cz

Popis:


HOTEL zámek BERCHTOLD Strančice - ubytování ve Strančicích..


Hotel zámek Berchtold je umístěn v překrásné přírodě a je obklopen nádherným parkem, který je plný zajímavostí. Dokonale zrenovovaný interiér nabízí ubytování v 16 pokojích. Dva z nich jsou speciálně připraveny pro novomanžele, ostatní pokoje nabízejí útulné ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel je bezbariérový s výtahem a pokojem pro invalidy. Připraven je zde pro Vás Dětský ráj v zámeckém parku, herny či mini ZOO. Jeden ze sálů lze využít pro pořádání společenských události, jako jsou plesy, soukromé oslavy, koncerty, výstavy, svatby a jiné nevšední příležitosti. Druhý sál je vybaven konferenční technikou a je plně připraven pro firemní akce. Naprostou pohodu a relaxaci lze zažít ve wellness centru vybaveném hydromasážními vanami, masážními lůžky a s širokou nabídkou služeb.

Nový hotel zámek Berchtold v Kunicích-Vidovicích je v provozu od 4.6.2011. V zámku je umístěno také unikátní obecní muzeum a řada výstav. Vybavení celého areálu, možnost bezpečného parkování a široké možnosti dalších aktivit předurčují hotel pro široké využití především na firemní akce, pobyty rodin s dětmi a soustředění sportovců. Součástí hotelu je i restaurace s názvem Kouzelná zahrada, která je zaměřena na lokální a italskou kuchyni a během teplejších měsíců otevírá nádvoří a přilehlý park k příjemnému zahradnímu stolování. Rozličné gastronomické akce připravují kuchaři s osobním nasazením. Velký výběr nápojů nabízí zámecký bar nebo sport bar

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlkahandicap
16121

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, kabelová televize, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, praní a žehlení, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (100 m)

Letiště název: Praha (34,9 km)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.12120019005001400 (Z)2200 (Z)


Měna: CZK

Cena polopenze: 220,-Czk (2 chodové menu)/ 330,-Czk (3 chodové men
Cena plné penze: 440,- Czk (2 chodové menu)/ 660,- Czk (3 chodové m
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Dětská postýlka, domácí mazlíček - 300,- Czk

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomie a vynikající vína mají na zámku BERCHTOLD již svoji tradici. Svatomartinské husy, výborné víno, vepřové hody či pověstný burčák, stejně jako grilování kuchařů známých restaurací či z TV pořadů, zde již řadu let probíhají. V nové kuchyni zámku BERCHTOLD otevřeno od 1.6.2011 se o Vás budou starat kuchaři pod vedením Michala Jenčeka, kterého znáte z pražských restauraci Magická zahrada či Déja vu. Zaměření restaurace: Vedle tradiční české to je zejména italská kuchyně. Jídelníček převážně italských pokrmů má vztah k italskému městu TRENTO, odkud předkové rodu Berchtoldů pochází. Trento je střediskem vlašské části italského Tyrolska a nachází se v překrásné přírodě. Město je v úrodném údolí, obklopené mocnými horami a dnes jsou zde i překrásné vinice rodící vynikající víno. Předkové Otokara Berchtolda si za věrné služby císaři mohl ve 13. stolení zakoupit na jižní Moravě konfiskované panství Uherčice, a založit tak novou větev rodiny – větev moravskou a později i českou. První zmínky o rodu Berchtoldů spadají však ještě před rok 948, kdy král Ota I. uděloval a odjímal v Bavorsku práva soudní a dozor nad statky královskými.

Kapacita restaurace je až 75 míst ve čtyřech částech přízemí, s dětským koutkem a speciálním dětským menu. Dále sály v II. patře mají cca 100 míst a dvě zahrádky 30-150 míst. Specialitou pro náročné zákazníky je 5 samostatných stolů po 6-10-ti místech v největší letní zahrádce v ČR v krásném prostředí zámeckého parku a přitom v soukromí. Zde je nutná rezervace a pronájem stolu ve výši 500,- Kč. Dále máte k dispozici 25 míst ve sport baru a 60 míst na letní gril terase s výhledem na tenisové kurty a přírodu.

Restaurace: Kouzelná zahrada - v objektu - 60 - 200 míst (letní zahrádka) (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy
Fotbal - Hotel zámek Berchtold: Reprezentace Součástí areálu zámku je ve spodní části stadion FK Kunice . Areál se dnes může chlubit komplexně vybaveným fotbalovým areálem se dvěma kvalitními zavlažovanými travnatými plochami pro kopanou, multifunkčním hřištěm s umělým povrchem III. generace a osvětlením. Dále je areál vybaven zděnými kabinami a klubovnou zvanou „Orlí hnízdo“, odkud je z terasy perfektní výhled na hlavní hrací plochu, a která slouží k drobnému občerstvení. Dále je zde také pergola, která je vybavená grilem a udírnou. Nově je také možno přímo v areálu nabídnout ubytování s kapacitou až 60 lůžek vč. příslušenství a možnosti stravování. Je to idelální místo pro zimní a letní soustředění. Fotbalový oddíl je účastník III. ligy ČFL a v krásném fotbalovém areálu se odehrávají kvalitní zápasy. Vysokou úroveň tohoto sportoviště oceňují i hráči fotbalové reprezentace ČR a Slavia Praha, kteří zde trénují na svá důležitá utkání.

Tenis - Golf - Fotbal - Hotel zámek Berchtold: tenisove_kurty Tenisové zázemí obsahuje 3 kurty, povrch NURTEX 13mm umělá tráva s pískem. Dvě tenisové zdi, umělé osvětlení, sítě na minitenis, půjčovnu raket a míčků, prodejnu míčů a sportovních doplňků. Od října do dubna vytápěná hala pro dva kurty s průchodem přímo ze tří šaten. Tenisová výuka nejen pro děti, ale i pro dospělé. Informujte se o výuce na recepci Sport centra. Na Indoor Golfu najdete 9 jamkový green, odpaliště a NOVÝ golfový simulátor USA Blaster 3D s lepší grafikou, minigolfem pro nejmenší a dalšími zajímavými novinky pro děti i dospělé. Je zde půjčovna holí a profesionální trenér. Venkovní golfové hřiště jsou na Štiříně (5km), na Konopišti (28 km) nebo na Hostivaři (15 km). Dopravu na golfová hřiště zajistíme. Ideální podmínky jsou u nás na golf v zimních měsících nebo když venku nepřeje počasí, náš kompletní indoor je útulný a dobře vybavený na dlouhou i krátkou hru. A sport bar s širokou nabídkou alko a nealko nápojů, pochutin apod. je na dosah ruky od golfového simulátoru.
Tenisová a golfová škola pro začátečníky a pokročilé

Díky dobré dopravní dostupnosti z Prahy i Brna je hotel na zámku Berchtold ideálním místem pro pořádání firemních akcí, kongresů, obchodních jednání, teambuildingových akcí, eventů, prezentací, výstav i školení všeho druhu. Hosté hotelu jsou přitom v přírodě, s možností relaxovat ve wellness centru. Sportovní vyžití je zde na té nevyšší úrovni a útulné ubytování nabízí vysoký komfort. Hledáte vhodné prostory pro Vaši firemní akci ?
Nabízíme Vám moderní a stylové řešení na zámku BERCHTOLD – od 1.6.2011 čtyři prostory v různém uspořádání s celkovu kapacitou až 200 účastníků. Zažijte pohodlí a maximální soukromí v uzavřených zasedacích sálech na zámku BERCHTOLD či Sport centru (v provozu od r. 2007) s možností zajímavých doprovodných programů.
Vybavení – zasedací místnosti a sálu:
Dataprojektor, projekční plátno, ozvučení, mikrofon, flipchart, kopírka, TV, DVD/VHS přehrávač, připojení na internet, WI-FI apod.
Zajistíme kompletní konferenční služby nebo tzv. akci na klíč.
Výhody:
• dostupnost jen 15 min. z Prahy u sjezdu z dálnice D1, exit 15 Všechromy
• překrásné prostředí okolní přírody
• zajištění nerušeného pracovního jednání
• moderní vybavení sálů a jejich velká kapacita
• možnost relaxace po pracovním programu Wellnes – hydromasáže, letní terasa, atd.
• špičkové sportoviště – tenis, golf, sportovní střelnice, kopaná (využívaná reprezentací ČR), stolní tenis
• dostatek bezpečného parkování
• restaurace „Kouzelná zahrada“ s kapacitou 75 míst
• 3 bary, gril terasa,
• 3 zahrádky v zámeckém parku s kapacitou od 30-150 míst
• vinárna, sport bar, gril
• zajištění rautů a vánočních večírků
• zajištění besed, soupeřů na tenis, golf, stolní tenis či fotbal ze známých osobností, například patronů areálu Antonína Panenky a Karola Dobiáše. Vtipné dárky od patronů areálu a to “ jejich karikatury s věnováním a autogramem“ nebo společnou fotografii.
• sekretářské práce, kopírovací služby
• květinová výzdoba návrh a zajištění doprovodného programu a akcí (masáže, kosmetika, pedikúra, manikúra, ochutnávka vín, živá hudba, disco s karaoke, taneční skupiny, jízda na koních, petanque, paintball, rybaření, tenis, golf atd.)
• vynikající turistické a cykloturistické trasy Ladova kraje a přilehlého okolí

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (34):


HOTEL zámek BERCHTOLDHOTEL zámek BERCHTOLDHOTEL zámek BERCHTOLD
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com