sdílet HOTEL zámek BERCHTOLD na Facebooku
HOTEL zámek BERCHTOLD česká verze  HOTEL zámek BERCHTOLD slovenská verzia  HOTEL zámek BERCHTOLD english version  HOTEL zámek BERCHTOLD deutsch version

HOTEL zámek BERCHTOLD Strančice, Strančice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


HOTEL zámek BERCHTOLD Strančice - ubytování ve Strančicích..


Hotel zámek Berchtold je umístěn v překrásné přírodě a je obklopen nádherným parkem, který je plný zajímavostí. Dokonale zrenovovaný interiér nabízí ubytování v 16 pokojích. Dva z nich jsou speciálně připraveny pro novomanžele, ostatní pokoje nabízejí útulné ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel je bezbariérový s výtahem a pokojem pro invalidy. Připraven je zde pro Vás Dětský ráj v zámeckém parku, herny či mini ZOO. Jeden ze sálů lze využít pro pořádání společenských události, jako jsou plesy, soukromé oslavy, koncerty, výstavy, svatby a jiné nevšední příležitosti. Druhý sál je vybaven konferenční technikou a je plně připraven pro firemní akce. Naprostou pohodu a relaxaci lze zažít ve wellness centru vybaveném hydromasážními vanami, masážními lůžky a s širokou nabídkou služeb.

Nový hotel zámek Berchtold v Kunicích-Vidovicích je v provozu od 4.6.2011. V zámku je umístěno také unikátní obecní muzeum a řada výstav. Vybavení celého areálu, možnost bezpečného parkování a široké možnosti dalších aktivit předurčují hotel pro široké využití především na firemní akce, pobyty rodin s dětmi a soustředění sportovců. Součástí hotelu je i restaurace s názvem Kouzelná zahrada, která je zaměřena na lokální a italskou kuchyni a během teplejších měsíců otevírá nádvoří a přilehlý park k příjemnému zahradnímu stolování. Rozličné gastronomické akce připravují kuchaři s osobním nasazením. Velký výběr nápojů nabízí zámecký bar nebo sport bar

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlkahandicap
16121

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, kabelová televize, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, praní a žehlení, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (100 m)

Letiště název: Praha (34,9 km)

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomie a vynikající vína mají na zámku BERCHTOLD již svoji tradici. Svatomartinské husy, výborné víno, vepřové hody či pověstný burčák, stejně jako grilování kuchařů známých restaurací či z TV pořadů, zde již řadu let probíhají. V nové kuchyni zámku BERCHTOLD otevřeno od 1.6.2011 se o Vás budou starat kuchaři pod vedením Michala Jenčeka, kterého znáte z pražských restauraci Magická zahrada či Déja vu. Zaměření restaurace: Vedle tradiční české to je zejména italská kuchyně. Jídelníček převážně italských pokrmů má vztah k italskému městu TRENTO, odkud předkové rodu Berchtoldů pochází. Trento je střediskem vlašské části italského Tyrolska a nachází se v překrásné přírodě. Město je v úrodném údolí, obklopené mocnými horami a dnes jsou zde i překrásné vinice rodící vynikající víno. Předkové Otokara Berchtolda si za věrné služby císaři mohl ve 13. stolení zakoupit na jižní Moravě konfiskované panství Uherčice, a založit tak novou větev rodiny – větev moravskou a později i českou. První zmínky o rodu Berchtoldů spadají však ještě před rok 948, kdy král Ota I. uděloval a odjímal v Bavorsku práva soudní a dozor nad statky královskými.

Kapacita restaurace je až 75 míst ve čtyřech částech přízemí, s dětským koutkem a speciálním dětským menu. Dále sály v II. patře mají cca 100 míst a dvě zahrádky 30-150 míst. Specialitou pro náročné zákazníky je 5 samostatných stolů po 6-10-ti místech v největší letní zahrádce v ČR v krásném prostředí zámeckého parku a přitom v soukromí. Zde je nutná rezervace a pronájem stolu ve výši 500,- Kč. Dále máte k dispozici 25 míst ve sport baru a 60 míst na letní gril terase s výhledem na tenisové kurty a přírodu.

Restaurace: Kouzelná zahrada - v objektu - 60 - 200 míst (letní zahrádka) (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy
Fotbal - Hotel zámek Berchtold: Reprezentace Součástí areálu zámku je ve spodní části stadion FK Kunice . Areál se dnes může chlubit komplexně vybaveným fotbalovým areálem se dvěma kvalitními zavlažovanými travnatými plochami pro kopanou, multifunkčním hřištěm s umělým povrchem III. generace a osvětlením. Dále je areál vybaven zděnými kabinami a klubovnou zvanou „Orlí hnízdo“, odkud je z terasy perfektní výhled na hlavní hrací plochu, a která slouží k drobnému občerstvení. Dále je zde také pergola, která je vybavená grilem a udírnou. Nově je také možno přímo v areálu nabídnout ubytování s kapacitou až 60 lůžek vč. příslušenství a možnosti stravování. Je to idelální místo pro zimní a letní soustředění. Fotbalový oddíl je účastník III. ligy ČFL a v krásném fotbalovém areálu se odehrávají kvalitní zápasy. Vysokou úroveň tohoto sportoviště oceňují i hráči fotbalové reprezentace ČR a Slavia Praha, kteří zde trénují na svá důležitá utkání.

Tenis - Golf - Fotbal - Hotel zámek Berchtold: tenisove_kurty Tenisové zázemí obsahuje 3 kurty, povrch NURTEX 13mm umělá tráva s pískem. Dvě tenisové zdi, umělé osvětlení, sítě na minitenis, půjčovnu raket a míčků, prodejnu míčů a sportovních doplňků. Od října do dubna vytápěná hala pro dva kurty s průchodem přímo ze tří šaten. Tenisová výuka nejen pro děti, ale i pro dospělé. Informujte se o výuce na recepci Sport centra. Na Indoor Golfu najdete 9 jamkový green, odpaliště a NOVÝ golfový simulátor USA Blaster 3D s lepší grafikou, minigolfem pro nejmenší a dalšími zajímavými novinky pro děti i dospělé. Je zde půjčovna holí a profesionální trenér. Venkovní golfové hřiště jsou na Štiříně (5km), na Konopišti (28 km) nebo na Hostivaři (15 km). Dopravu na golfová hřiště zajistíme. Ideální podmínky jsou u nás na golf v zimních měsících nebo když venku nepřeje počasí, náš kompletní indoor je útulný a dobře vybavený na dlouhou i krátkou hru. A sport bar s širokou nabídkou alko a nealko nápojů, pochutin apod. je na dosah ruky od golfového simulátoru.
Tenisová a golfová škola pro začátečníky a pokročilé

Díky dobré dopravní dostupnosti z Prahy i Brna je hotel na zámku Berchtold ideálním místem pro pořádání firemních akcí, kongresů, obchodních jednání, teambuildingových akcí, eventů, prezentací, výstav i školení všeho druhu. Hosté hotelu jsou přitom v přírodě, s možností relaxovat ve wellness centru. Sportovní vyžití je zde na té nevyšší úrovni a útulné ubytování nabízí vysoký komfort. Hledáte vhodné prostory pro Vaši firemní akci ?
Nabízíme Vám moderní a stylové řešení na zámku BERCHTOLD – od 1.6.2011 čtyři prostory v různém uspořádání s celkovu kapacitou až 200 účastníků. Zažijte pohodlí a maximální soukromí v uzavřených zasedacích sálech na zámku BERCHTOLD či Sport centru (v provozu od r. 2007) s možností zajímavých doprovodných programů.
Vybavení – zasedací místnosti a sálu:
Dataprojektor, projekční plátno, ozvučení, mikrofon, flipchart, kopírka, TV, DVD/VHS přehrávač, připojení na internet, WI-FI apod.
Zajistíme kompletní konferenční služby nebo tzv. akci na klíč.
Výhody:
• dostupnost jen 15 min. z Prahy u sjezdu z dálnice D1, exit 15 Všechromy
• překrásné prostředí okolní přírody
• zajištění nerušeného pracovního jednání
• moderní vybavení sálů a jejich velká kapacita
• možnost relaxace po pracovním programu Wellnes – hydromasáže, letní terasa, atd.
• špičkové sportoviště – tenis, golf, sportovní střelnice, kopaná (využívaná reprezentací ČR), stolní tenis
• dostatek bezpečného parkování
• restaurace „Kouzelná zahrada“ s kapacitou 75 míst
• 3 bary, gril terasa,
• 3 zahrádky v zámeckém parku s kapacitou od 30-150 míst
• vinárna, sport bar, gril
• zajištění rautů a vánočních večírků
• zajištění besed, soupeřů na tenis, golf, stolní tenis či fotbal ze známých osobností, například patronů areálu Antonína Panenky a Karola Dobiáše. Vtipné dárky od patronů areálu a to “ jejich karikatury s věnováním a autogramem“ nebo společnou fotografii.
• sekretářské práce, kopírovací služby
• květinová výzdoba návrh a zajištění doprovodného programu a akcí (masáže, kosmetika, pedikúra, manikúra, ochutnávka vín, živá hudba, disco s karaoke, taneční skupiny, jízda na koních, petanque, paintball, rybaření, tenis, golf atd.)
• vynikající turistické a cykloturistické trasy Ladova kraje a přilehlého okolí

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.12120019005001400 (Z)2200 (Z)


Měna: CZK

Cena polopenze: 220,-Czk (2 chodové menu)/ 330,-Czk (3 chodové men
Cena plné penze: 440,- Czk (2 chodové menu)/ 660,- Czk (3 chodové m
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Dětská postýlka, domácí mazlíček - 300,- Czk

Fotogalerie (34):


HOTEL zámek BERCHTOLDHOTEL zámek BERCHTOLDHOTEL zámek BERCHTOLD
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com