sdílet Penzion Uko na Facebooku
Penzion Uko česká verze  Penzion Uko slovenská verzia  Penzion Uko english version  Penzion Uko deutsch version

Penzion Uko Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Bedřichov u Jablonce nad Nisou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Uko Bedřichov Jizerské Hory - ubytování v Jizerských Horách v Bedřichově...


Penzion Uko Bedřichov - Jizerské Hory - popis:


Objekt penzionu UKO se nachází v chráněnné krajinné oblasti Jizerských hor v Bedřichově. Penzion je umístěn v centru Bedřichova, v křižovatce tří cest Liberec-Jablonec-Josefodol. Od okresního města Jablonec n/N je vzdálen cca 7 km, od krajského města Liberec 8 km. Obě města jsou propojena městskou dopravou. Ceny za městskou dopravu jsou 10 Kč/20 min. Celá oblast je také snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.
 

Penzion Uko Bedřichov v Jizerských Horách - ubytování:


Pokoje jsou vybaveny moderními dvoulůžky s nočními stolky, lampičkou a rádiem, šatní skříní, TV + SAT. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna se sprchou a WC. Dále je k dispozici velká společenská místnost s barem, pohodlnou sedací soupravou k příjemnému posezení u krbu nebo televizoru. V letních měsících je možné posezení na terasese zahradním grilem. Pokoje: 3x Apatmán 4-6 lůžek, 1x 3 lůžka, 1x 4 lůžka, 2x 2 + přistýlka, dětská postýlka.


Penzion Uko v Bedřichově v Jizerkách - stravování:


Snídaně v ceně ubytování, parkoviště v těsné blízkosti objektu, možno parkovat v garáži, která je součástí objektu, lyřárna, společenská místnost vybavená krbem, TV + SAT, kychuňka s možností vlastního vaření, sauna se sprchou, ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou. Venku se nachází terasa se zahradním grilem a šachová terasa. Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlka
21132

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio, sat, plně zařízená kuchyně

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, garáže, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Popis okolí:

V okolí penzionu je mnoho značených turistických cest pro letní turistiku i milovníky běžek.Tipy na výlet: Bedřichovská přehrada - na Černé Nise, dokončená r. 1905. Krytým ,,kanálem,, vede odtud voda do rudolfovské elektrárny. Černá hora - 1084 m n.m., přírodní rezervace. Zbytek původního smrkového porostu poškozený imisemi. Vrchoviště s klečí, skalní útvary (Sněžné věžičky) Josefův Důl - průmyslově zemědělská obec založená r. 1701. Stará sklárna ze 17. století nahrazena roku 1910 dnešní. Kostel Proměnění Páně z let 1862-65. Pod nádražím lípa malolistá, údajně nejstarší strom Jablonecka. Klikvová louka - přírodní rezervace, rašeliniště s bohatým výskytem klikvy a rašeliníku. Počátkem 20. století zde byla těžena rašelina a vytěžené borkoviště bylo r. 1908 použito jako vodní nádrž (dnes zarostlá), jejíž vody poháněly brusírny skla v Bedřichově. Královka - 859 m.n.m., nejvyšší místo Maxovského hřebene. Rozhledna (vysoká 23,5 m) z r. 1907, pod ní stojící chata je z r. 1936. Název Královka je počešteným názvem původního německého pojmenování Königova výšina. Nejstarším českým názvem vrcholu je Nekraš. Kristiánov - kdysi osada a sklářská huť (1775 - 1887), dnes neobýváno. Panský dům shořel r. 1938. Lesní hřbitov sklářů. V Lišcí boudě (bývalý hostinec) sklářské muzeum (otevřeno od 15.6. do 15.10. v sobotu a v neděli). Nová Louka - samota na Blatném potoku. Sklářská huť v letech 1756 - 1817 na místě ?nové? paseky z r. 1630. Pozůstatkem huti je panský dům, přestavený r. 1844 na lovecký zámeček, pozdější (po r 1930) sídlo státních lesů. V okolí stejnojmenná přírodní rezervace (31 ha, vyhl. r. 1987) - vrchoviště s klečí a podmáčenými smrčinami. Severák - název kopce (803 m n.m.) a horské chaty. Díky řadě vleků se Severák stal jedním ze středisek sjezdového lyžování v Jizerských horách. Součástí lyžařského areálu je přemostění silnice sjezdovou tratí. Slovanka - na jednom z vrcholu Maxovského hřebene (820 m.n.m.) je železná rozhledna z r. 1887, která byla zakoupena na Světové výstavě ve Vídni. Vodní nádrž Josefův Důl - vybudovaná v letech 1976-82, největší údolní přehrada Jizerských hor. Sypaná hráz (délka 720 m, výška nad terénem 43 m) zadrží 23 milionů m3 vody. Je určena k zásobování Liberce a Jablonce pitnou vodou (úpravna vody je v Bedřichově).

Doporučená trasa bus: z Jablonce nad Nisou městským autobusem č. 1 až do Bedřichova

Doporučená trasa vlak: do Jablonce nad Nisou po trati Liberec - Tanvald, dále městskou dopravou č.1 do Bedřichova na konečnou stanici.

Doporučená trasa auto: z Prahy - po silnici E65 do Jablonce nad Nisou, potom směr Bedřichov

Dostupnost střediska:


Centrum název: (25 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Ubytování je se snídaní, možnost vlastního vaření v kompletně zařízené kuchyňce nebo stravování v sousedních restauracích.

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén venkovní, Sauna, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-31.12750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Dítě 6-12 let / - noc v Czk vč. DPH - (30% sleva) - Ubytování - 462,- Czk, Dítě 2-6 let / noc v Czk vč. DPH (50% sleva) Ubytování - 330,- Czk, Dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a služby - Ubytování - 0,- Czk

Fotogalerie (24):


Penzion UkoPenzion UkoPenzion Uko
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com