sdílet Penzion U Sněhuláka na Facebooku
Penzion U Sněhuláka česká verze  Penzion U Sněhuláka slovenská verzia  Penzion U Sněhuláka english version  Penzion U Sněhuláka deutsch version

Penzion U Sněhuláka Boží Dar, Boží Dar Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion U Sněhuláka Boží Dar - Klínovec ubytování na Božím Daru Krušné Hory...


Ubytování penzion U sněhuláka Boží Dar: Rodinný penzion U sněhuláka se nachází v nejvýše položeném městečku střední Evropy - na Božím Daru v Krušných horách v nadmořské výšce 1 028 m. Penzion najdete v samém středu města, hned vedle kostela. Boží Dar je vzdálen 1 km od státních hranic se Spolkovou republikou Německo - Oberwisenthal. U obce Boží Dar leží největší Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště v Krušných horách.

Penzion U sněhuláka Boží Dar ubytování: Prožijte nezapomenutelné dny v samém srdci Krušných hor. Máme pro vás připraveno celkem 85 lůžek ve 2 objektech. Komfortní dvoulůžkové až osmilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Přijeďte na romantický víkend, rodinnou dovolenou, sportovní soustředění nebo třeba teambuildingovou akci. Uděláme vše pro to, abyste od nás odjížděli maximálně spokojení.

Penzion Boží Dar ubytování Krušné hory U sněhuláka služby: Ubytování, pobytová taxa, parkování u penzionu, úschova lyží a kol, transfer v den příjezdu (odjezdu) z/do autobusové zastávky Boží Dar, nebo vlakové zastávky Ostrov (nutno ohlásit předem) jsou zahrnuty v ceně. Cena nezahrnuje skibus, zprostředkování výletů, sportovních a relaxačních možností v okolí.


Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, restaurace

Popis okolí: Dovolená Boží Dar ubytování penzion U sněhuláka aktivity : V zimním období je na Božím Daru a v jeho okolí více než 18 sjezdových tratí a 4 sedačkové lanovky. Pro lyžaře začátečníky je vhodný ski areál NOVAKO - několik metrů od pensionu. Škola lyžování a snowboardingu, snowtubing (jízda na nafukovacích gumách ve sněhovém korytu) a večerní lyžování. Ski areál Neklid Boží Dar je pro pokročilejší lyžaře. Pro náročné pak ski areál Klínovec, 2 km od Božího Daru (dopravu zajišťuje Ski Bus nebo lanovka). Čtvrtou variantou je lyžařský areál Oberwiesenthal. Pro běžkaře je zde Krušnohorská magistrála, cca 80 km upravených tratí propojených s okruhy v SRN. Lyžařskou, běžeckou nebo snowboardovou výstroj lze vypůjčit v půjčovnách na Božím Daru. V letním období vynikající podmínky pro pěší turistiku, horská kola (cca až 400 km okruhů), možnost pronajmutí tenisových kurtů. Karlovy Vary necelých 30 km od Božího Daru, Klášterec nad Ohří - aquapark. 4 km vzdálené německé město Oberwiesenthal s letní bobovou dráhou, sportovní halou (4 tenisové kurty na odpruženém povrchu, bowling, kuželky, posilovna, aerobic), bazény, muzeum lyžování, kabinovou lanovkou a další zajímavosti.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (600 m)

Autobusová zastávka název: (700 m)


Obchod: (600 m)

Stravování:


Restaurace popis: U sněhuláka penzion ubytování Boží Dar stravování: Rodinný penzion nabízí kromě ubytování i jídelnu. Pobyt Vám zpříjemní posezení ve stylové kavárně v přízemí penzionu, kde můžete ochutnat domácí koláče, dorty, zmrzlinové poháry, studené i teplé nápoje a vynikající pizzy. Snídaně bufet, večeře jednotné menu.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-27.1620
27.1-5.3680
5.3-31.3550
1.4-23.12450
23.12-2.1900


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: děti do 3 let - zdarma, děti do 10 let - 50 % sleva, děti do 15 let - 25 % sleva, jednolůžkový pokoj: + 150 Kč doplatek.

Fotogalerie (18):


Penzion U SněhulákaPenzion U SněhulákaPenzion U Sněhuláka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com