sdílet Penzion Pegas na Facebooku
Penzion Pegas česká verze  Penzion Pegas slovenská verzia  Penzion Pegas english version  Penzion Pegas deutsch version

Penzion Pegas Děpoltovice, Děpoltovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Pegas - Děpoltovice - Nová Role - vyjíždky na koních a rybaření u Karlových Varů - ubytování v Děpoltovicích..


Chcete-li prožít nevšední zážitky v zajímavém prostředí, není nic jednoduššího než navštívit agroturistické centrum Pegas v Děpoltovicích, které se specializuje na chov koní. Pro rybáře nabízíme rybolov ve vlastním rybníku a úpravu vlastnoručně nachytaných ryb v naší kuchyni. Jako každá vody má i náš rybník svého starého velkého sumce, který dohlíží na správný lov. Pro přátele stanování nabízíme možnost stanování v areálu.

Zámecký penzion Pegas, se nachází 5 km severně od Karlových Varů. Mimo ubytování v tuchém a ekologickém prostředí Vám nabízí stylovou restauraci „Veselá konírna" a krásné zážitky s krásnými koňmi v jezdeckém areálu Pegas. Současná podoba penzinu si zachovává proporci zámecké budovy, jak byla postavena v 18.století.

Zámecký areál Děpoltovice si oblíbil i německý kancléř Otto von Biscmark, který tu několikrát pobýval v letech 1862-1865. Je pravděpodobné, že zdejší prostředí v blízkosti Karlových Varů bylo svědkem různých politických jednání, které měnily Evropu. 

Zámecký penzion Pegas - služby a zařízení: celkem 43 míst ve - 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích, 1 apartmán s vlatní kuchyňkou a krbem, na každém pokoji TV/SAT, WC, sprcha, vlastní parkoviště i pro BUS, letní zahrádku s možností grilování
Pro potěšení našich nejmenších hostů máme k dispozici velké pískoviště se spoustou hraček

Agroturistický areál Pegas ve spolupráci s jezdeckým klubem Pegas pro Vás připravili:

Vyjížďky na koních – v okolí Děpoltovic. Pro jednotlivce i skupiny. Projíždky se konají vždy s jedním zkušeným jezdcem ze stájí Pegasu.

Dovolená na koni - Velmi populárním způsobem odpočinku je aktivní dovolená strávená v přírodě. Nabízíme Vám možnost i několikahodinových výletů v sedle do malebného okolí Děpoltovic. Časovou i finanční náročnost přizpůsobíme Vašim zkušenostem, fyzické kondici i kondici Vaší peněženky. Na přání jsme schopni zajistit výcvik pod vedením zkušených trenérů. Při delších pobytech spojených s vyjížďkami na koních Vám můžeme nabídnout výhodnější ceny za ubytování i za zapůjčení koně. Výuku jízdy na koních - pro začátečníky i pokročilé pod vedením zkušených trenérů. Jízdu na koni v kryté jízdárně – za každého počasí. Jízdu kočárem - po okolí Děpoltovic a v Karlových Varech. Ustájení koní - Podle Vašich nároků můžeme nabídnout ustájení v boxech 3x4 m, a také prostornější boxy například pro březí kobyly. Celková kapacita 55 koní. Prodej koní - Jsme schopni Vám zprostředkovat prodej či nákup koníka pro rekreační i sportovní účely.

Výcvik koní – zajistíme základní výcvik. Minimuzeum koní – umístěné v areálu Vás názorné seznámí se základními informacemi o koních, jejich využití ve sportu i ve službách pro člověka ceník sportovní akce – soupis proběhlých a nových akcí, kritéria, přihlašování,výsledky apod.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový6 lůžkovýapartmán
72211

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, sat, apartmány s plně zařízenou kuchyní

Základní informace: bezbariérový přístup, sekretářské služby, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (150 m)


Obchod: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis: Rádi Vás uvítáme ve stylové restauraci „Veselá konírna“, která je umístěna v klenutých sklepích zámečku Pegas . Kapacita restaurace je 140 míst. Zajistíme pro Vás svatby, rauty, firemní jednání, školení, školy v přírodě. Restaurace je schopna připravit podle Vašeho přání , Vámi chycenou rybu z našeho rybníku. Věříme, že pokud navštívíte naši restauraci se stylovým interiérem, s vyhlášenou českou a světovou kuchyní, širokým výběrem vín a příjemnou obsluhou, budete od nás odcházet vždy s nezapomenutelným gurmánským zážitkem.

Restaurace: (počet míst 140)

Služby:Sportovní možnosti:
Jízda na koni , Elektronické šipky, Středisko zimních sportů (12 km), Lyžařský vlek (12 km), Půjčovna lyží (12 km), Běžkařské trasy, Cyklotrasy
Ski Pernink 10 km, Ski Boží Dar 20 km

Kongresové služby:
Telefon, TV, CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno, Kopírka

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12520 - 650720 - 9001040 - 1300 (5 osob/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Polopenze – 160 Czk/osoba Plná penze – 240 Czk/osoba Snídaně – 70 Czk/osoba

Fotogalerie (24):


Penzion PegasPenzion PegasPenzion Pegas
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com