Penzion Na Bělidle Krásná Lípa, Krásná Lípa Ubytování

Penzion Na Bělidle česká verze  Penzion Na Bělidle slovenská verzia  Penzion Na Bělidle english version  Penzion Na Bělidle deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Na Bělidle
Název: sdílet Penzion Na Bělidle na Facebooku Penzion Na Bělidle
Ulice: Krásná Lípa-Krásný Buk 1
Město: Krásná Lípa
PSČ: 407 47
Okres: Děčín
Kraj: Ústecký kraj
Hory / Region: Lužické Hory a Děčínsko
Rekreační středisko: Luž
Stát: Česká republika
Kapacita: 33
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 1
Cena od: 400 Czk

ukázat na mapě    E-mail: penzion-na-belidle-krasna-lipa@penzion-hotel.cz

Popis:


Rodinný penzion Na Bělidle Krásná Lípa s atmosférou a romantikou starých časů je situován v obci Krásná Lípa - Krásný Buk. Nádherná příroda s množstvím zajímavých přírodních prvků láká jak ke každodenním procházkám, tak k pořádání pěších i cyklisticých výletů. Dvoupodlažní historická budova penzionu je celá nekuřácká. Poskytuje jedinečné romantické ubytování ve 12 stylově zařízených pokojích s manželskými lůžky a dobovým nábytkem. K dispozici je také salonek, 2 letní terasy s krásným posezením, velké dětské hřiště s prolézačkami a úschovna kol. Letní večery lze trávit při grilování nebo u ohniště. Parkování vozů je umožněno u penzionu.

Penzion Na Bělidle v Krásné Lípě Pokoje: Romantické ubytování na hosty čeká ve 12 stylově zařízených pokojích ve složení 7 pokojů dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový (2 místnosti). Pokoje jsou vybaveny dobovým dřevěným nábytkem i doplňky. Většina pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením přímo na pokoji nebo na patře, některé pokoje mají společnou koupelnu. Kompletně luxusně zrekonstruovaná bývalá stodola s cca 140 m² obytné plochy poskytne nadstandardní ubytování pro dalších až 9 osob.Ubytovat se lze i se svými zvířecími kamarády.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
7221

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Počet podlaží: 1

Popis okolí: Penzion Na Bělidle Okolí: Krásná Lípa se nachází v okrese Děčín na pomezí CHKO Lužických hor a na okraji národního parku České Švýcarsko. Na své si zde přijdou všichni milovníci krásné přírody a turistiky a to jak na kole, tak pěšky. Chloubou města jsou četné dřevěné i zděné barokní a klasicistní domy se zdobenými portály a renesanční městské stavby. V nedalekém Hřensku můžete spatřit Pravčickou bránu a proslulé Soutěsky.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1 km)

Autobusová zastávka název: (1 km)

Vlaková zastávka název: (1 km)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12400 - 600


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Na Bělidle Gastronomie: K rychlé přípravě jednoduchých pokrmů či nápojů hostům slouží stylově zařízená kuchyňka, vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, vařičem, kávovarem, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím a veškerými základními kuchyňskými potřebami. Snídaně a polopenze se vydávají ve společenské místnosti, využít lze také bar. Stravování je možné také v nedalekém hostinci Kyjovská terasa.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie (12):


Penzion Na BělidlePenzion Na BělidlePenzion Na Bělidle
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com