sdílet Penzion Coupé  na Facebooku
Penzion Coupé  česká verze  Penzion Coupé  slovenská verzia  Penzion Coupé  english version  Penzion Coupé  deutsch version

Penzion Coupé Příbram, Příbram Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Coupé Příbram - ubytování v Příbrami...


Nově zrekonstruovaný Penzion Coupé naleznete v Příbrami, nedaleko turistické oblasti Brdy a v blízkosti odpočinkové zóny u Hořejší obory. K pohodlnému ubytování jednotlivých turistů, párů i rodin s dětmi je připraveno 5 útulně zařízených pokojů s předsíní a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také společná kuchyň, v přízemí pak útulný bar. Po celou dobu pobytu se o Vás bude starat milý a ochotný personál. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo ve dvoře objektu.


Penzion Coupé Pokoje...


K pohodlnému ubytování jsou připraveny čtyři dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Součástí základního zařízení všech pokojů Penzionu Coupé je moderní koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem, lednici, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Nechybí příslušenství na přípravu čaje a kávy.

 

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, připojeni internetu, sat, společná plně zařízená kuchyně, mikrovlnná trouba, varná konvice, WI-FI, servis na přípravu kávy a čaje

Základní informace: parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, WI-FI, bar, restaurace, parkovné zdarma, Nekuřácké prostředí

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Na vlakové nádraží Příbram odtud dojdete pěšky za 2 minuty. V bezprostřední blízkosti Penzionu Coupé se nachází také autobusová zastávka.

Tipy na výlet: Penzion Coupé naleznete v blízkosti centra Příbrami, a to u autobusového i vlakového nádraží a odpočinkové zóny u Hořejší obory. K návštěvě láká příbramské hornické muzeum, muzeum Křížovnický špýchar, skanzen Vysoký Chlumec, Pohádková země v Pičíně či 10 kilometrů vzdálené poutní místo Svatá Hora. K letní rekreaci lze využít 15 kilometrů vzdálenou Orlickou přehradu.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (80 m)

Vlaková zastávka název: (250 m)

Stravování:


Restaurace popis:  

Penzion Coupé Gastronomie...

Penzion Coupé má ve svém vybavení zařízenou kuchyňku, ve které si mohou hosté pohodlně připravit občerstvení. V kuchyni nechybí lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a také čaj a káva zdarma. Příjemné posezení nad sklenkou skvělého nápoje nabízí bar v přízemí.


 

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén krytý vyhřívaný, Elektronické šipky, Whirpool

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (15):


Penzion Coupé Penzion Coupé Penzion Coupé
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com