sdílet Penzion Bobešova bouda na Facebooku
Penzion Bobešova bouda česká verze  Penzion Bobešova bouda slovenská verzia  Penzion Bobešova bouda english version  Penzion Bobešova bouda deutsch version

Penzion Bobešova bouda Železná Ruda, Železná Ruda Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - ubytování v Železné Rudě...


Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - poloha: Železná Ruda je největším rekreačním střediskem západní Šumavy. Samotné město Železná Ruda leží v údolí v nadmořské výšce 745m. Většina lyžařských terénů je na jižních svazích, které jsou za příznivých klimatických podmínek vystaveny hřejivým slunečním paprskům. Podmínky pro běžkaře jsou rovněž velmi dobré.

Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - turistika: V letním období se mohou rekreanti věnovat pěší turisrice a výletům na horských kolech.

Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - popis: Penzion Bobešova bouda se nachází na okraji Železné Rudy. Středisko je vhodné pro rodinnou rekreaci, školení, vzdělávací akce, školy v přírodě apod.

Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - služby: Hostům je k dispozici společenská místnost s televizí. V penzionu je fitcentrum, tenisový kurt, volejbalové hřiště a pinpongový stůl, půjčovna sportovních potřeb vč. horských kol.
Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - ubytování: Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízení. Pokoje se sociálním zařízením mají TV.Hostům je k dispozici společenský místnost.. V penzionu je fitcentrum, kulečník. U hotelu tenisový kurt, volejbalové hříště cca 300 m lyžařský vlek. Návštěvníci mohou využít upravené turistické stezky a cyklotrasy v Národním parku.

Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - okolí léto: Koupání je možné v krásném upraveném přírodním koupališti (1,5 km), ve vnitřním bazénu v hotelu Ostrý (1 km), ve venkovním bazénu u hotelu Javor (1 km) nebo v aquaparcích v SRN (Lam-10 km, Zwiesel-15 km). Sedačková lanovka na Pancíř, Špičák, Černé a Čertovo jezero, jezero Lakka, rozhledna Poledník, divoká říčka Vydra, pramen Vltavy, prales Boubín

Penzion Bobešova bouda - Železná Ruda - Šumava - okolí zima: Samoty - sjezdovky (500 m), další sjezdovka pro méně náročné, kotvový vlek, dětská poma, snowtubing, Belveder - 3 sjezdovky s různým stupněm obtížnosti pro pokročilejší lyžaře, 2 kotvové vleky, 1 poma (1 km), Špičák - ski-areál, pro dobré lyžaře, více sjezdovek s možností přejíždění, nově vybudovaná sedačková lanovka (3 km). Na všech sjezdovkách uměle zasněžují a je zde i večerní lyžování. Upravené běžecké trasy.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
12118

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, restaurace

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Autobusová zastávka název: (500 m)

Vlaková zastávka název: (200 m)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (200 m)

Obchod: (200 m)

Stravování:

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Fittness, Běžkařské trasy, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
28.12-4.1720720720820
1.4-31.5520520520620
1.5-30.9620620620720
1.10-23.12520520520620


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: V ceně pokojů a apartmánu je vždy zahrnuta snídaně a teplá večeře s polévkou. Dítě do 3. let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Děti: od 3. do 12. let. Přistýlka: -70,- Kč z ceny pokoje. Dětská postýlka: 50,- Kč na den. Pes zdarma !!! ( nesmí však rušit hosty penzionu a ničit zařízení penzionu). Neobsazené lůžko : 100,- Kč/den. Ceny jsou uvedené s DPH.

Fotogalerie (10):


Penzion Bobešova boudaPenzion Bobešova boudaPenzion Bobešova bouda
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com