sdílet Ivánek Guest House na Facebooku
Ivánek Guest House česká verze  Ivánek Guest House slovenská verzia  Ivánek Guest House english version  Ivánek Guest House deutsch version

Ivánek Guest House Zvíkovské Podhradí, Zvíkovské Podhradí Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Ivánek Guest House Písek Zvíkov - Zvíkovské Podhradí ubytování v Písku..


Ivánek Guest House - Zvíkovské Podhradí: Komfortní ubytování v malebné krajině na břehu Orlického jezera, v blízkosti hradu Zvíkov a zámku Orlík, to je ubytování ve **** hvězdičkovém, „entimálním“ Penzionu U Rejdaře ve Zvíkovském Podhradí. Ubytujte se v Penzionu U Rejdaře ve Zvíkovském Podhradí a užijte si saunu, whirlpool či rybaření. Děti budou jistě nadšeny ze zvířecích mazlíčků, které Penzion U Rejdaře vlastní.

Ivánek Guest House - zařízení pokojů: Naše pokoje jsou zařízené v moderním stylu. Každý pokoj má jinou luxusní koupelnu s masážními sprchami a DVD přehrávač. Apartmány v prvním patře mají společný balkon. K dispozici je také pokoj pro handicapované klienty.

Ivánek Guest House - služby hotelu: internet WC na pokoji TV SAT, bezbarierový přístup úschovna zavazadel nekuřácké pokoje recepce do: dle potřeby recepce od: dle potřeby Nastěhování na pokoj od: 14:00 Uvolnění pokoje do: 10:00 úschovna cenných předmětů směnárna praní a žehlení sekretářské služby angličtina, němčina

Ivánek Guest House - doplňkové služby: Ubytování s domácím mazlíčkem je možné, mimo kategorii TOURIST. dětská postýlka domácí zvířata povolena transferové služby cateringové služby zajištění kulturních a turistických akcí vyhlídkové jízdy.

Ivánek Guest House - sportovní možnosti: Přímo v areálu penzionu je biotop bazén, vířivka, sauna, velká trampolína, stolní tenis, hřiště na volejbal, nohejbal, fotbal. Prostor a vybaveni pro petanque, kroket, bedminton.... Možnost projížďky/zapůjčení motorového člunu. V blízkosti penzionu tenisové kurty.

Ivánek Guest House  - služby pro motoristy: hlídané parkovištěTypy pokojů
2 lůžkový4 lůžkovýapartmán
114

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio, DVD, sat, minibar

Základní informace: Informační služba, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Popis okolí: Koupalište a sportovní areál - jen 300 m od našeho penzionu - sportovní areál s tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm - velký bazén a dětské brouzdaliště se skluzavkou Cykloturistika Zajistíme pro vás půjčení kol, doporučíme vhodnou trasu, vybavíme vás cyklomapou a v případě nehody vás dopravíme zpět k nám do penzionu. Pěší turistika Jihočeská krajina v blízkém či vzdálenějším okolí Zvíkovského Podhradí, ležícího při soutoku Otavy s Vltavou, nabízí nesčetné možnosti jak ke kratším procházkám, tak k delším tůrám. V okolí je krom běžných značených turistických tras i množství naučných stezek, jako např: Naučná stezka Orlík - Zvíkovské Podhradí Lesní naučná stezka Naučná stezka - Alšova stezka Naučná stezka - Cesta drahokamů Naučná stezka Milevsko - část I. aII. Naučná stezka Zelendárky

Tipy na výlet: Blízké hrady,zámky a historická města: Zvíkov, Orlík , Hluboká, Blatná, Písek, Tábor, České Budějovice

Doporučená trasa bus: U Zvíkovského Podhradí se potkává silnice č. 121, navazující u Milotic na hlavní tah č. 4, se silnicí č. 138, která se u Písku kříží s hlavní komunikací č. 29. Penzion Ivánek Guest House najdete u rybníka hned na okraji obce. Železniční stanice Milevsko je od ubytování vzdálena 15 kilometrů, ze zastávky linkových autobusů u rozcestí dojdete po svých za 7 minut.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (1,5 km)


Vlakové nádraží název: (15 km)

Stravování:


Restaurace popis:

Ivánek Guest House - gastronomické služby: Ráno si v penzionu Ivánek Guest House pochutnáte na vydatné snídani podávané formou bufetového stolu s dostatečným výběrem dětských potravin. O další stravování se pak postaráte sami. V obci sídlí několik restaurací a minipivovar, za dalšími jihočeskými specialitami můžete vyrazit třeba do nedalekého Písku. Pod pergolou u domu se dá za příznivého počasí grilovat.

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Vodní Sporty

Kongresové služby:
Dataprojektor, Ozvučení, PC, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
2.1-31.121600180024002400


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (18):


Ivánek Guest HouseIvánek Guest HouseIvánek Guest House
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com