sdílet Agropension U háje na Facebooku
Agropension U háje česká verze  Agropension U háje slovenská verzia  Agropension U háje english version  Agropension U háje deutsch version

Agropension U háje Litomyšl, Litomyšl Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Agropension U háje Nedošín 62 Litomyšl - ubytování v Litomyšli..


Agropension u Háje Nedošín - Litomyšl:  má k dispozici vlastní velkou zahradu, terasy, parkoviště, vinný sklípek a společenskou místnost se samoobslužným barem - točené pivo Polička 11, WIFI, internet, stolní fotbálek, zázemí pro děti - pískoviště, lezecká dětská stěna, trampolína, houpačky.

Ubytovat se můžete v jedno až tří lůžkových pokojích nebo dvou a čtyřlůžkových apartmánech. K dispozici je také celá řada vybavení a služeb.

Pokud by vám tato nabídka nestačila, připravili jsme pro vás bonusy. Dále nabízíme autodopravu pro 8 osob speciálním vozem Land Rover Defender.

Agropension u Háje Nedošín - Litomyšl - Vybavení pensionu: Kompletně zařízené kuchyně, Nové WC a koupelny, sat TV, Internet a WIFI. Společenská místnost se samoobslužným barem. Manželské i samostatné postele, přistýlky a dětské postýlky.

Agropension u Háje Nedošín - Litomyšl - Služby: Půjčovna kol a sport. potřeb, servis kol a malá dílna, prodej občerstvení,možnost snídaní a objednání si piizzy - dovoz zdarma, buzení, praní, sušení, žehlení prádla. Degustace vín a pořádání alternativních výstav a plenerů.

Svatby, společenské události, rodinné oslavy, firemní večírky.

Bonus: Sběr sezoního ovoce, vyjíždky na koních do přírody. Možnost nákupu zeleniny bez chemickího ošetření. Čerstvé ryby. Prohlídka minipivovaru. Odvoz na vlak, nebo autobus.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1112

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat, společná plně zařízená kuchyně, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Počet podlaží: 2

Popis okolí: 3 km od nás se nachází centrum překrásného města Litomyšl se svou dominantou, renesančním zámkem zapsaným na seznamu památek UNESCO. A je toho mnohem a mnohem víc.

Dostupnost střediska:

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.12490690890 790 (2 osoby / person) 990 (4 osoby/person)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ubytování zahrnuje – parkování v areálu pensionu, terasy, grilly a ohnišťe, vinný sklípek, wifi připojení na internet, společenskou místnost se samoobslužným barem, internet terminál. Garáž pro bezpečné zaparkování kol. Pergolu pro bezpečné stání vašeho vozu. Satelitní programy a mnohem více... Možnost zapůjčení sportovních potřeb. Využití praní, žehlení a sušení vašeho prádla. Možnost objednání taxi, masáží a dovozu hotových jídel. 1 malé pivko na přivítanou.

Fotogalerie (15):


Agropension U hájeAgropension U hájeAgropension U háje
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2023 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com