sdílet Lázně Poděbrady Hotel Libenský na Facebooku
Lázně Poděbrady Hotel Libenský česká verze  Lázně Poděbrady Hotel Libenský slovenská verzia  Lázně Poděbrady Hotel Libenský english version  Lázně Poděbrady Hotel Libenský deutsch version

Lázně Poděbrady Hotel Libenský Poděbrady, Poděbrady Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Libenský Lázně Poděbrady - ubytování a léčení v Poděbradech...


Hotel Libenský Poděbrady je hlavním lázeňským domem a.s. Lázně Poděbrady. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Hotel Libenský Poděbrady nabízí 202 lůžek, z toho 54 jednolůžkových, 70 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, nebo vanou, WC, ledničkou, telefonem s přímou volbou a barevným televizor se satelitním příjmem. Recepce hotelu je v provozu 24 hodin denně. Rádi Vám poskytneme veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů, kulturního i sportovního vyžití. Samozřejmostí recepce je směnárenská činnost a prodej drobných předmětů. Hotel má vlastní parkoviště.

Hotel Libenský v Poděbradech disponuje balneoprovozem, kvalitně vybavenou elektroléčbou a rehabilitací včetně tréninkové ergometrie. Nachází se zde stálá služba sester a pohotovostní služba lékaře, přímo v hotelu jsou ordinace ošetřujících lékařů a další odborné vyšetřovny (EKG, diagnostická ergometrie, doppler a další). Součástí je i vlastní solárium a místnost pro oxygenoterapii. Krátkou prosklenou spojovací chodbou se dostanete do bazénu sousedního lázeňského hotelu Zimní lázně. Procedury jsou podávány 6 dnů v týdnu. Od 1. září je v objektu nově otevřena solná jeskyně.

Lázně Poděbrady - v hotelu Libenský - lázeňské pobyty: Přijeďte se osvěžit a relaxovat do největší lázeňské společnosti ve Středních Čechách. Dopřejte sobě i svým blízkým chvíle plné pohody a relaxace a užijte si wellness pobyty, wellness procedury a masáže, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Široká nabídka víkendových i týdenních pobytů zaručuje možnost bohatého výběru dle přání klienta. Dámy jistě ocení nejrůznější zkrášlující či zeštíhlující procedury a wellness pobyty, pánové se zase rádi ponoří do uhličité koupele.  Obsah procedur, stravování a ubytování vytvořených jednotlivých cenově zvýhodněných pobytových balíčků je neměnný. Pokud by Vám cokoliv z vytvořené nabídky nevyhovovalo a máte jiné představy, neváhejte si sestavit pobyt dle Vašich představ a přání.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
54704

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Letiště název: Ruzyně (50 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Lázně Poděbrady a.s. - Léčení: využívají s úspěchem účinků léčebných procedur při poskytování lázeňské péče dospělým nemocným převážně s chorobami srdce a cév (stavy po operacích ischemické choroby srdeční - koronární bypassy, stavy po operacích srdečních chlopní, stavy po invazivních výkonech na koronárním řečišti, stavy po transplantacích srdce a jiných srdečních operacích, stavy po prodělaném infarktu srdečního svalu, pacientům s chronickou formou ischemické choroby srdeční, s vysokým krevním tlakem I. - III. stupně, kardiomyopatiemi, vrozenými či získanými srdečními vadami, ischemickou chorobu dolních končetin, stavy po zánětech žil, chronické žilní a lymfatické choroby) - jedná se o indikace II/1 - II/12. V současnosti, jako první lázně v České republice provádíme takzvané "časné rehabilitace po srdečních operacích" - přímo překladem z lůžka kardiochirurgických klinik.

Dále poskytujeme lázeňskou léčebnou péči nemocným s diabetem mellitem (cukrovkou - nově zjištěnou, edukační pobyty a léčba přidružených komplikací cukrovky), indikace IV/1-IV/3. V lázeňském komplexu se nachází také podiatrická ambulance s velmi dobrou pověstí, využívaná nejen léčenými pacienty s cukrovkou. Rovněž léčíme nemocné s postižením pohybového aparátu (vertebrogenním bolestivým syndromem), indikace VII/12.

Klademe důraz na zásady současné moderní kardiorehabilitace za využití základního léčebného prostředku. Koupel v poděbradské přírodní vodě, je klasifikována jako silně mineralizovaná kyselka (pH 5,83) hydrogenuhličitano-chlorido-sodno-vápenatého typu, studená (14°C), hypotonická se zvýšeným obsahem alkálií. Základní účinek je odvozen od chemického působení CO2 na organismus ve smyslu rozšíření cév takzvané dilatace, zvýšení celkového prokrvení, poklesu krevního tkaku a snížení tepové frekvence. Její dlouhodobější působení vede k výraznému zlepšení energetických poměrů srdečního výkonu.

Lázeňský léčebný pobyt začíná vždy vyšetřením u odborného lékaře. Součástí vyšetření je EKG a u zvláštních případů je prováděna spirometrie, laboratorní vyšetření, bicyklová ergometrie a echokardiografii. EKG Holter nebo Holterovské monitorování krevního tlaku jsou další používané diagnostické metody. Na základě zhodnocení zdravotního stavu je předepsána nutričním terapeutem účinná dieta odpovídající povaze onemocnění pacienta. U klientů nemocných diabetem je prováděn takzvaný glykemický profil a eventuelní úprava medikace dle aktuálních potřeb. Samozřejmostí je zde dopplerovské vyšetření krevního tlaku na dolních končetinách a stanovení indexu systémového krevného tlaku a tlaku na dolních končetinách.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pohotovostní lékařská služba, Pitný režim, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Dietoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Přírodní termální koupel, Pitné kúry

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Pohybové ústrojí, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravování:


Restaurace popis: Ke stravování slouží dvě jídelny s celkovou kapacitou 300 míst. Zde probíhá klasické léčebné stravování, ale i formou výběrem z menu. Stylovou kavárnu s terasou, kde můžete ochutnat dezerty od našich cukrářů, nebo dobrou kávu naleznete ve Foyer . Důležitou složkou léčebného pobytu je také vhodná strava - dieta, kterou určí při vstupní prohlídce pacienta ošetřující lékař na základě povahy onemocnění. O pacienty se stará nutriční terapeut, se kterým je možno kdykoliv stravu prokonzultovat.

Služby:V lázeňském prostředí Poděbrady nabízíme k využití kongresové a kulturní centrum Lázeňskou Kolonádu, která se nachází ve střední části centrálního lázeňského parku. Toto kongresové centrum je velmi oblíbené pro svou polohu ve středu města v klidném prostředí lázeňského parku. V objektu se nachází dva velké sály, restaurace, foyer a dva konferenční salonky v prvním poschodí. Nabízíme: Koncertní sál s celkovou plochou 500 m2 divadelního a kongresového uspořádání s kapacitou 240 míst. Koncertní sál i konferenční sál lze propojit a tím zvětšit celý prostor. Konferenční sál má restaurační uspořádání s kapacitou 300 míst, možnost gastronomických služeb. Foyer je spojujícím prvkem všech uvedených prostor, nachází se zde šatna, toalety a odpočinkový koutek.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 240)kongresový sál č. 2 (počet míst 300)

salónek č. 1 (počet míst 12)

salónek č. 2 (počet míst 50)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.4-31.1016451405
1.11-25.1214751305
26.12-4.116451405
5.1-31.314751305


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Samoplátce: Cena obsahuje ubytování, stravování, min. 2 procedury denně (kromě neděle, min. 1 procedura v sobotu), léčebnou péči, vstupní lékařské vyšetření. Cena 1/2 bez SWC či 1/2 SWC se rozumí za 1 os./noc v případě obsazení pokoje 2 os. V ceně ubytování není zahrnut povinný lázeňský poplatek 15,-Kč/os./den dle zákona č. 565/1995 Sb. o místních poplatcích ve znění pozdějších předpisů. Poplatek se nevztahuje na klienty starší 70 let. Stravování: Snídaně kontinentální, příplatek za buffetovou formu 90,- Kč. Oběd, večeře servírováné, 3-chodové menu. Svačina dieteticky vhodná pro všechny typy diet, 1x denně. Příspěvkový pacient: Ubytování: V ceně ubytování není zahrnut povinný lázeňský poplatek 15,-Kč/os./den dle zákona č. 565/1995 Sb. o místních poplatcích ve znění pozdějších předpisů. Poplatek se nevztahuje na klienty starší 70 let. Cena ubytování 1/2 bez SWC či 1/2 SWC se rozumí za 1 os./noc v případě obsazení pokoje 2 os.. SWC = sociální zařízení, sprcha. Stravování: Snídaně kontinentální, příplatek za buffetovou formu 90,- Kč. Oběd, večeře servírováné, 3-chodové menu. Svačina dieteticky vhodná pro všechny typy diet,1x denně Parkovné pro klienty a.s. LP na vyhrazených parkovacích plochách se stanovuje takto: Parkovné: 1–6 nocí: 100,- Kč/noc, 7–13 nocí: 75,- Kč/noc, 14 nocí a více: 50,-Kč/noc Klienti starší 55 let: 1-6 nocí: 50,- Kč / noc, 7-13 nocí: 38,- Kč/noc, 14 nocí a více: 25,- Kč/noc Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mohou využít parkování bezplatně

Fotogalerie (10):


Lázně Poděbrady Hotel LibenskýLázně Poděbrady Hotel LibenskýLázně Poděbrady Hotel Libenský
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com