sdílet Lázně Nový Smokovec Hotel Branisko na Facebooku
Lázně Nový Smokovec Hotel Branisko česká verze  Lázně Nový Smokovec Hotel Branisko slovenská verzia  Lázně Nový Smokovec Hotel Branisko english version  Lázně Nový Smokovec Hotel Branisko deutsch version

Lázně Nový Smokovec Hotel Branisko Nový Smokovec, Nový Smokovec Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Branisko Lázně Nový Smokovec - ubytování a pobyty v Lázních Nový Smokovec..


Lázně Nový Smokovec *** patří k nejznámějším klimatickým lázním na Slovensku. Jsou situovány přímo v centru Vysokých Tater v nadmořské výšce 1010 mnm Poskytují pobyty s léčebnými procedurami klientem zdravotních pojišťoven, i samoplátce.

Lázně Nový Smokovec - lázeňská péče: Komplexní lázeňská péče je založena na využití přírodních léčebných zdrojů (klimatoterapie) v kombinaci s moderními léčebnými a rehabilitačními metódami.Liečba probíhá podle individuálního léčebného programu, který stanoví ošetřující lékař na základě vyšetření a aktuálního zdravotního stavu pacienta.

Hotel Branisko - ubytování - Lázně Nový Smokovec: Hotel je postaven v historickém klasickém tatranském stylu Nachází se v něm 20 moderně zrekonstruovaných pokojů a 1 apartmán. Poloha je uprostřed příjemného parku zkrášleného uměleckými díly. Pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, TV a rádiem, příp. balkonem. Branisko je centrem lázeňské terapie a poskytuje léčebné procedury všem hostům Lázní Nový Smokovec.

Hotel Branisko - Lázně Nový Smokovec - typy pokojů: LUX s manželskou postelí, LUX s oddělenými postelemi, jednolůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, dvoulůžkové

Hotel Branisko - Lázně Nový Smokovec - hotelové služby: kongresové centrum, směnárna, centrální trezor, fax, knihovna, taxi, organizace výletů a kulturního programu, wellness, stolní tenis, tenis, riccochet, sauna, fitness, solárium, bazén, bowling, biliard , lázeňské procedury, stravování v hotelu Palace, posezení u relaxační hudbě ve vstupní hale, parkoviště placené).

Hotel Branisko - Lázně Nový Smokovec - Wellness: Byl vytvořen tak, aby byl nepřekonatelným zážitkem a místem oddychu a relaxu. Kromě klasické finské sauny a parní sauny, wellness nabízí i celou řadu jiných možností, parní saunu s aromaterapií, nebo slanou inhalací, nebo eukalyptovou saunu s aromaterapií, infrasaunu. Dále nabízíme zážitkové sprchy, Kneippovy lázně na nohy, hydromasážní sedací vanu, ledopád pro masáž těla, ochlazovací káď, tepidárium a vířivku pro 6 osob s hydromasáží a perličkovou koupelí, přičemž všechny jsou určeny k tomu, abyste se uvolnili, odpočinuli si a zrelaxovali , popřípadě nabyli nové síly před návratem do reálného života.

Naše wellnes centrum nabízí: Finská sauna, Parní sauna, Solná inhalace, Infrasauna, Vířivka, Kneippovy lázně na nohy tepidárium, zážitkové sprše, aromasauny, Ochlazovací káď.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
2483152

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, kabelová televize, PC k zapůjčení, dětská postýlka k dispozici, Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, sekretářské služby, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, CCS, JCB, Maestro, Visa, GWC

Počet podlaží: 5

Nadmořská výška: 1010

Popis okolí:

Hotelový komplex se nachází ve významném rekreačním středisku Smokovce, které se skládá ze Starého, Nového, Dolního a Horního Smokovce a nachází se v centrální oblasti Vysokých Tater. Tato poloha Smokovcem zajišťuje blízkost nejvýznamnějších turistických center Vysokých Tater. Smokovce poskytují návštěvníkům všestranné možnosti rekreace, relaxace, kvalitní kuchyni, výbornou základnu pro turistiku. V této osadě pod Slavkovským štítem si můžete pochutnat na výborné vodě při pramenech, díky kterým vlastně Starý Smokovec vznikl. V centru Starého Smokovce se nachází železniční stanice (cca 300 m od komplexu), jejímž prostřednictvím se dostanete do kteréhokoliv rekreačního střediska.Doporučená trasa bus: Autobusem: přes Starý Smokovec prochází mnoho liniek.Železničná a autobusové nádraží jsou vzdáleny 200 m a lázně v přijímací dny zajišťují přes den odvoz pacientů k léčebným domem.

Doporučená trasa vlak: Vlakem: železniční stanice pro mezinárodní rychlíky (IC) Poprad-Tatry (15 km), odtud tramvají, autobusem nebo taxi službou do Nového Smokovce.

Doporučená trasa auto: mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice), v Popradu odbočit na číslo 534 (Vysoké Tatry) Nový Smokovec. Parkoviště je LD Palace.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (50 m)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (200 m)

Zastávka tramvaj: (50 m)

Obchod: (200 m)

Termální lázně: (10 km)

Zastávka skibus: 50 m

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Lázně Nový Smokovec - lázeňská péče: Komplexní lázeňská péče je založena na využití přírodních léčebných zdrojů (klimatoterapie) v kombinaci s moderními léčebnými a rehabilitačními metódami.Liečba probíhá podle individuálního léčebného programu, který stanoví ošetřující lékař na základě vyšetření a aktuálního zdravotního stavu pacienta.

Součástí programu je: Vstupní, výstupní ev. kontrolní vyšetření (u pobytů delších než 7 dní), Individuální léčebný plán se 3 procedurami denně (mimo nedělí), Potřebné léky a zdrav. Materiál (kromě léků, které pacient užívá dlouhodobě doma), Ubytování, Plná penze

Lékaři doporučována délka lázeňského pobytu je 21 dní. Délku pobytu si pacient - samoplátce určuje sám. Minimální délka kompletní lázeňské léčby kterou poskytujeme je 7 dní.

Lázně Nový Smokovec - Lázeňská léčba - Indikace: V našem lázeňském zařízení poskytuje ústavní lázeňská péče podle Přílohy č.6 indikačního seznamu pro lázeňskou péči podle zákona č.577 / 2004 CFU ve znění zákona č.661 / 2007 CFU s následujícími skupinami chorob:

Netuberkulózní choroby dýchacích cest:
- Chronická bronchitida, soustavně odborně léčená
- Jiná zdlouhavá obstrukční plicní nemoc
- Bronchiální astma soustavně odborně léčena
- Stavy po operacích dolních dýchacích cest a plic a po transplantaci plic do 12 měsíců po operaci
- Hypertrofické záněty nebo atrofické změny horních cest dýchacích, soustavně odborně léčené
- Alergické rýmy prokázané alergologickým vyšetřením, soustavně odborně léčené
- Alergické rýmy prokázané alergologickým vyšetřením, soustavně odborně léčené
- Stavy po operacích horních dýchacích orgánů do 12 měsíců po operaci
- Plicní fibrózy, soustavně odborně léčené

Nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí: Stavy po operaci štítné žlázy pro thyreotoxikózu do 12 měsíců po operaci

Duševní choroby: Neurózy a jiné nepsychotické reaktivní poruchy po intenzivní psychiatrické léčbě

Nemoci z povolání:
- Léčba pracovníků vystavených riziku ionizujícího záření po 10 letech expozice v II. nebo III. kategorii rizika záření podle předpisu pro pracoviště s radioaktivními látkami a doléčování poškození ionizujícím zářením v důsledku překročení přípustných limitů
- pneumokoniózy všech stádií s poruchou ventilační funkce
- následky poškození dýchacích cest leptavými parami, plyny a dráždivými prachy
- léčba pracovníků pracujících v prostředí ionizujícího záření, v rudném průmyslu, v uranových průmyslu, při opravárenských pracích hlavního technologického zařízení v kontrolovaných pásmech hlavního výrobního bloku a budovách pomocných provozů atomových elektráren, pokud práce trvá déle než 3 roky.
- Bronchiální astma profesionální

Lázně Nový Smokovec - Lázeňská léčba - Kontraindikace: Lázeňská léčba je kontraindikována, pokud jde o:
- infekční a akutní onemocnění
- kardiovaskulární a kardiorespirační selhávání
- hypertenzi nad 100 mm Hg diastolického tlaku a stav po prodělaném infarktu myokardu do 12 měsíců po infarktu
- stavy po trombóze a tromboflebitidách do 3 měsíců po odeznění nemoci
- epilepsie
- dekompenzovaný diabetes melitus
- zhoubné nádory během léčby
- psychózy a duševní poruchy s asociálními projevy
- demence a inkontinence moči a stolice
- těhotenství

Lázeňská léčba - Přírodní léčivé zdroje: Léčivé prvky tatranské klimatu se vyznačují neobyčejnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slunečního svitu (roční průměr 1 817 hodin) a ultrafialového záření. Sníženým atmosférickým tlakem (673 torrů), průměrnou vláhou a přesyceností tatranského ovzduší ozónem a voňavými silicemi. Výhodou lázní je, že se nacházejí nad vrstvou prachové a kouřové zóny, čímž je dána vysoká čistota vzduchu, téměř bez bakterií a alergenů.

Lázeňská léčba - Léčebné metody: Základní léčebnou metodou je klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu, spojený s procházkami a lehčími túrami v překrásném prostředí Vysokých Tater, doplněný dechovou rehabilitací a LTV, individuálními inhalacemi a řadou dalších balneologických a fyziatrické procedur a racionálním ev. dietním stravováním. V případě potřeby i medikamentózní léčbou.

Lázeňská péče probíhá podle individuálního léčebného programu, který sestaví ošetřující lékař. O pacienty se stará tým zkušených odborných lékařů s atestací z FBLR, kvalifikované rehabilitační a zdravotní sestry a ostatní zdravotničtí koupelen pracovníci.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Stálá služba sestry, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Klimatoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta

Přírodní léčivé zdroje: Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Duševní poruchy, Nemoci neurologické

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie, Kneippovy chodníky

Stravování:


Restaurace popis:

Stylová restaurace SVIŠŤ je situována přímo v centru města Vysoké Tatry - městské části Nový Smokovec přímo v areálu hotelového komplexu, čímž se stává přístupnou pro širokou klientelu.

Je vhodnou příležitostí pro hosty toužící po chutném jídle, či osvěžující kávě v příjemném a ničím nerušeném prostředí přímo pod Slavkovským štítem. V teplých měsících se prostory restaurace SVIŠŤ rozšiřují i na letní terasu.

Kuchyně nabízí chutné speciality našeho šéfkuchaře. Bohatý výběr masitých,
bezmasých i moučných jídel, rozmanité zeleninové saláty, sýry, výborné palačinky, nápoje, dobré pivo a lahodnou kávu. Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce domácí i zahraniční značkové vína a jiné nealkoholické a alkoholické nápoje.

V případě kongresů a školení podáváme obědy a večeře přímo v této stylové restauraci.Restaurace: (počet míst 90)

Kavárna: (počet míst 60)

Denní bar: (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Bowling, Stolní tenis, Půjčovna kol, Sportovní hala, Tělocvična, Fittness, Tenisová hala, Tenisové kurty, Jízda na koni , Squash, Bazén venkovní, Bazén venkovní vyhřívaný, Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště, Hokejový stadion, Inlain dráha, Plážový volejbal, Billiard, Lyžařská škola, Golf, Golfový trenažér, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool, Středisko letních sportů

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Kinoprojektor, Předváděcí molo, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Lázně Nový Smokovec - Kongresové centrum: Vysoké Tatry jsou ideálním místem pro firemní setkání a aktivní odpočinek v přírodě. Kongresové centrum se nachází v hotelovém komplexu Lázní Nový Smokovec a je propojené s hotelem PALACE a restaurací SVIŠŤ. Špičkové technické zařízení je možné využít při pořádání akcí různého zaměření. Centrum je plně klimatizované, sestává ze 3 kongresových místností různé kapacity (220, 100 a 30 míst).

Foyer propojuje kongresové centrum s restaurací SVIŠŤ. Tento moderně zařízený prostor je vhodný pro registraci účastníků, kávové přestávky, bufetové občerstvení, výstavy či prezentace. Nachází se zde několik plazmových TV, na kterých je možné sledování prezentací uváděných v jednotlivých sálech, firemních log nebo televizního programu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 220)kongresový sál č. 2 (počet míst 90)kongresový sál č. 3 (počet míst 27)

salónek č. 1 (počet míst 16)

salónek č. 2 (počet míst 16)

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.1274-8618-2294-106 (LUX - 2 person/osoby)114-126 (Apartm)


Měna: EUR

Cena polopenze: 13
Cena plné penze: 20
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Lázně Nový Smokovec Hotel BraniskoLázně Nový Smokovec Hotel BraniskoLázně Nový Smokovec Hotel Branisko
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com