INTERHOTEL BOHEMIA Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Ubytování

INTERHOTEL BOHEMIA česká verze  INTERHOTEL BOHEMIA slovenská verzia  INTERHOTEL BOHEMIA english version  INTERHOTEL BOHEMIA deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
INTERHOTEL BOHEMIA
Název: sdílet INTERHOTEL BOHEMIA na Facebooku INTERHOTEL BOHEMIA
Ulice: Mírové náměstí 6/2442
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01
Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký kraj
Hory / Region: Krušné Hory
Rekreační středisko: Bouřňák
Stát: Česká republika
Kapacita:
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 700 Czk

ukázat na mapě    E-mail: interhotel-bohemia-usti-nad-labem@penzion-hotel.cz

Popis:


Interhotel Bohemia Ústí na Labem - ubytování...


Tříhvězdičkový Interhotel Bohemia nelze v centru Ústí na Labem přehlédnout. Sídlí v 10patrové budově na dolním konci Mírového náměstí a svým hostům nabízí komfortní ubytování v 65 pokojích typu De Luxe a v 65 pokojích typu Standard. Svou polohou poskytuje hotel ideální zázemí obchodním cestujícím, turistům i zájezdovým skupinám. Z jeho oken je překrásný výhled na řeku Labe, město i jeho okolí. Parkovat se dá ve střežených hotelových garážích a na parkovišti, kde je vedle aut místo i pro 4 autobusy.

INTERHOTEL BOHEMIA - Ústí na Labem - pokoje: Pokoje v Interhotelu Bohemia jsou rozdělené do dvou kategorií, Standard a De Luxe. V nabídce mají 65 pokojů z obou kategorií, přičemž v každé si lze vybrat z jedno- dvou- i třílůžkového ubytování. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, telefon a internetové připojení. V pokojích De Luxe je navíc ještě LED televize se satelitními programy.Klimatizovaný kongresový sál hotelu s kapacitou 100 osob se dá propojit se salónkem pro dalších 40 posluchačů.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, WI-FI

Základní informace: výtah, pokojový servis, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: INTERHOTEL BOHEMIA Okolí: Poněkud opomíjený kraj kolem Ústí nad Labem nabízí překvapivé množství turistických zajímavostí a lákadel. V samotném městě je to třeba hrad Střekov, Erbenova vyhlídka, termální lázně v Brné nebo Severočeské divadlo.V okolí pak stojí za návštěvu třeba národní park České Švýcarsko, lidový skanzen Zubrnice, místo proslulé napoleonské bitvy u Chlumce i památník v Terezíně.

Doporučená trasa bus: INTERHOTEL BOHEMIA Dostupnost: Z ústeckého hlavního vlakového nádraží trvá cesta k hotelu pěšky jen něco kolem 5 minut.Autem nebo autobusem je potřeba nejprve zespodu objet centrum města a za nádražím v Přístavní ulic odbočit doleva, najet do centra a vrátit se kousek zpátky.Zaparkovat lze v hotelových garážích nebo na parkovišti přímo u hotelu.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.1270010001400


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Stravování:


Restaurace popis: INTERHOTEL BOHEMIA Gastronomie: Nabídka jídelního lístku hotelové restaurace Interhotelu Bohemia sestává z tradičních českých a krajových jídel i pokrmů mezinárodní kuchyně. Tým profesionálních kuchařů krom toho připraví svatební hostinu, raut i občerstvení pro konferenci.Snídaně pro hotelové je podávaná formou teplého a studeného bufetu, denně od 6:00 do 10:00. Na přání ji služba doručí až do pokoje a v případě dřívějšího opuštění hotelu si lze objednat snídaňový balíček.

Služby:INTERHOTEL BOHEMIA - Ústí nad Labem: Klimatizovaný kongresový sál hotelu s kapacitou 100 osob se dá propojit se salónkem pro dalších 40 posluchačů.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 40)

Fotogalerie (9):


INTERHOTEL BOHEMIAINTERHOTEL BOHEMIAINTERHOTEL BOHEMIA
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com