sdílet INTERHOTEL BOHEMIA na Facebooku
INTERHOTEL BOHEMIA česká verze  INTERHOTEL BOHEMIA slovenská verzia  INTERHOTEL BOHEMIA english version  INTERHOTEL BOHEMIA deutsch version

INTERHOTEL BOHEMIA Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Interhotel Bohemia Ústí na Labem - ubytování..


Tříhvězdičkový Interhotel Bohemia nelze v centru Ústí na Labem přehlédnout. Sídlí v 10patrové budově na dolním konci Mírového náměstí a svým hostům nabízí komfortní ubytování v 65 pokojích typu De Luxe a v 65 pokojích typu Standard. Svou polohou poskytuje hotel ideální zázemí obchodním cestujícím, turistům i zájezdovým skupinám. Z jeho oken je překrásný výhled na řeku Labe, město i jeho okolí. Parkovat se dá ve střežených hotelových garážích a na parkovišti, kde je vedle aut místo i pro 4 autobusy.

INTERHOTEL BOHEMIA - Ústí na Labem - pokoje: Pokoje v Interhotelu Bohemia jsou rozdělené do dvou kategorií, Standard a De Luxe. V nabídce mají 65 pokojů z obou kategorií, přičemž v každé si lze vybrat z jedno- dvou- i třílůžkového ubytování. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, telefon a internetové připojení. V pokojích De Luxe je navíc ještě LED televize se satelitními programy.Klimatizovaný kongresový sál hotelu s kapacitou 100 osob se dá propojit se salónkem pro dalších 40 posluchačů.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, WI-FI

Základní informace: výtah, pokojový servis, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: INTERHOTEL BOHEMIA Okolí: Poněkud opomíjený kraj kolem Ústí nad Labem nabízí překvapivé množství turistických zajímavostí a lákadel. V samotném městě je to třeba hrad Střekov, Erbenova vyhlídka, termální lázně v Brné nebo Severočeské divadlo.V okolí pak stojí za návštěvu třeba národní park České Švýcarsko, lidový skanzen Zubrnice, místo proslulé napoleonské bitvy u Chlumce i památník v Terezíně.

Doporučená trasa bus: INTERHOTEL BOHEMIA Dostupnost: Z ústeckého hlavního vlakového nádraží trvá cesta k hotelu pěšky jen něco kolem 5 minut.Autem nebo autobusem je potřeba nejprve zespodu objet centrum města a za nádražím v Přístavní ulic odbočit doleva, najet do centra a vrátit se kousek zpátky.Zaparkovat lze v hotelových garážích nebo na parkovišti přímo u hotelu.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Stravování:


Restaurace popis: INTERHOTEL BOHEMIA Gastronomie: Nabídka jídelního lístku hotelové restaurace Interhotelu Bohemia sestává z tradičních českých a krajových jídel i pokrmů mezinárodní kuchyně. Tým profesionálních kuchařů krom toho připraví svatební hostinu, raut i občerstvení pro konferenci.Snídaně pro hotelové je podávaná formou teplého a studeného bufetu, denně od 6:00 do 10:00. Na přání ji služba doručí až do pokoje a v případě dřívějšího opuštění hotelu si lze objednat snídaňový balíček.

Služby:INTERHOTEL BOHEMIA - Ústí nad Labem: Klimatizovaný kongresový sál hotelu s kapacitou 100 osob se dá propojit se salónkem pro dalších 40 posluchačů.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.1270010001400


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (9):


INTERHOTEL BOHEMIAINTERHOTEL BOHEMIAINTERHOTEL BOHEMIA
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com