sdílet Ibis hotel Praha Mala Strana na Facebooku
Ibis hotel Praha Mala Strana česká verze  Ibis hotel Praha Mala Strana slovenská verzia  Ibis hotel Praha Mala Strana english version  Ibis hotel Praha Mala Strana deutsch version

Ibis hotel Praha Mala Strana Praha 5, Praha 5 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Ibis hotel Praha Malá Strana Praha 5 - ubytování v Praze 5...


Tříhvězdičkový hotel Ibis disponuje 225 dvoulůžkovými pokoji, z toho jsou 3 uzpůsobeny pro hosty s tělesným postižením. Všechny pokoje jsou útulné, vkusně zařízené a poskytují potřebný komfort a soukromí pro příjemný a klidný pobyt. V hotelu se nachází tři konferenční místnosti, které lze využít pro pořádání kongresů či různých seminářů a plně klimatizovaná restaurace. Pro posezení s přáteli slouží útulný bar.Samozřejmostí je možnost využití venkovního hotelového parkoviště a garážového stání.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, WI-FI

Základní informace: výtah, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:

Jednoduše dokonalá chuť – pod tímto sloganem představujeme restaurační koncept 

i-Burger.

V menu, které v současné době zahrnuje 7 lahodných burgerů, si vyberou všichni milovníci této původem německé dobroty, kterou proslavila Amerika.

Za zmínku stojí například lokální varianta BOHEMIAN s grilovanou pražskou šunkou, bramborovou plackou, grilovanou cibulkou, hořčicí a jablky s křenem, či varianta pro BACON CHEESE, kde se kromě hovězího masa skrývá také dvojitý čedar a dvojitá slanina, salát, rajče, cibule, nakládaná okurka a domácí BBQ omáčka.

Za vynikající chuť jídla může nejen um kuchařů, ale také kvalitní, české suroviny, maso od řezníka z českých chovů, hamburgerové housky jsou vyráběné přímo na zakázku od místního pekaře a lahodná barbecue omáčka je rovněž domácí .

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12od /in 47


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (7):


Ibis hotel Praha Mala StranaIbis hotel Praha Mala StranaIbis hotel Praha Mala Strana
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com