sdílet Hotel Zvíkov na Facebooku
Hotel Zvíkov česká verze  Hotel Zvíkov slovenská verzia  Hotel Zvíkov english version  Hotel Zvíkov deutsch version

Hotel Zvíkov Zvíkovské Podhradí, Zvíkovské Podhradí Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Zvíkov - Zvíkovské Podhradí - Písek - ubytování Orlík...


Hotel Zvíkov ve Zvíkovském Podhradí, největší ubytovací a stravovací zařízení na břehu Orlického jezera, na soutoku řek Vltavy a Otavy, v blízkosti hradu Zvíkov a zámku Orlík, nabízí vhodné podmínky pro rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, kongresovou turistiku a společenská setkání.

Hotel Zvíkov - ubytování - Písek - Zvíkovské Podhradí: Hotelové pokoje a bungalovy: Vyberte si ubytování v jednom z   jedno až pětilůžkových  pokojích s možností přistýlek nebo dětských postýlek. Na pokoji naleznete koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, LCD TV se SAT, WiFi zdarma na každém pokoji. Máme pro vás připraveny také čtyři Rodinné pokoje, které jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Tyto pokoje se skládají ze dvou pokojů a jsou umístěny v nejklidnější části hotelu. Okna, vybavena sítěmi proti hmyzu, směřují na severní stranu, proto umožňují odpočinek v průběhu dne a to i za vysokých letních teplot. Pokoje jsou vybaveny dětským sedátkem na WC, stoličkou k umyvadlu, věšáčky, zrcadlem ve výši dítěte, dětskými ochrannými prvky na rohy nábytku a do zásuvek a dětskými dekoracemi.

Chatová osada hotelu Zvíkov: Je umístěná v zeleni v bezprostřední blízkosti hotelu, Vám nabízí dvoulůžkové  bungalovy s možností přistýlky (WC, sprcha, lednička) a tři čtyřlůžkové bungalovy (palanda). Bungalovy jsou Vám k dispozici v období duben – říjen a jsou vytápěné.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánbungalov
419414

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, fén, WI-FI

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Zvíkov - Písek - Zvíkovské Podhradí - Orlík - restaurace: Jsme největším gastronomickým střediskem v oblasti Orlické přehrady. Nabízíme celkem 300 míst u stolů v restauraci, kavárně a vinárně.Vaříme domácí kuchyni podle receptů našich maminek a babiček a to výhradně z regionálních surovin. Ceny začínají od 69 Kč za jeden chod z denního menu, ale můžete ochutnat i domácí gnocchi, grillmix s pepřovou a hříbkovou omáčkou, bramboru papa-asada, Zvíkovské koláčky nebo jinou specialitu. V letních měsících probíhá 2x týdně „grilování u bazénu“ na terase nad Orlickou přehradou. 

Připravujeme i rautové nabídky, svatební menu ve všech cenových kategoriích, zajišťujeme cateringy na hotelu i na jiných místech podle přání zákazníka, včetně obědů na lodích plujících po Orlické přehradě.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Tenisové kurty, Bazén krytý, Volejbalové hřiště, Půjčovna lodiček

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, Kopírka, Ozvučení, Úschovna cenných předmětů

Hotel Zvíkov - Písek - Zvíkovské Podhradí - Orlík - Konferenční služby: Hotel s výjimkou července a srpna se specializuje právě na tento segment trhu, kde získal již svou pozici. Řada velkých firem, stejně jako specializované firmy trvale využívá našich služeb. K dispozici jsou 4 konferenční místnosti s možností variabilního uspořádání stolů pro firemní semináře, školení nebo konference. V ceně pronájmu konferenčních prostor je zahrnuto základní technické vybavení (flipchart, zpětný projektor, TV, video, bezdrátový mikrofon.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
1.1-31.129801580450

Datumbungalovbungalov
1.1-31.12750 (1 osoba/person)900 (2 osoby/person)

Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny na pokoj a den a zahrnují snídani, vstup do hotelového bazénu (duben-říjen). Nezahrnují poplatky MÚ 15,.Czk / dospělá osoba / den.

Fotogalerie (17):


Hotel ZvíkovHotel ZvíkovHotel Zvíkov
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com