sdílet Hotel Zlatá Štika na Facebooku
Hotel Zlatá Štika česká verze  Hotel Zlatá Štika slovenská verzia  Hotel Zlatá Štika english version  Hotel Zlatá Štika deutsch version

Hotel Zlatá Štika Pardubice, Pardubice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Zlatá Štika , to je ubytování v 46 příjemně vybavených pokojích s centrem města Pardubice na dosah ruky. Hotel se pyšní svou vlastní pivnicí a vinným sklípkem.

Je také oblíbeným místem pro pořádání svateb a svatebních hostin . Firmy pak ocení konferenční salónky s různou kapacitou.
Hotel a jeho prezidentský apartmán je vyhledávaným místem mezi slavnými osobnostmi. Noc tu strávila nejedna slavná osobnost. Svou hlavu zde složil například slavný americky spisovatel Robert Fulghum. Pro hosty je připraveno bezplatné parkování na hotelovém parkovišti.
 

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA Pokoje


Hotel Zlatá Štika disponuje nabídkou 46 pokojů a 2 apartmánů . Celková kapacita hotelu je 102 lůžek a stačí si vybrat z jedno až čtyřlůžkových pokojů.
Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním přijímačem, fénem, sprchou či vanou.
Nároční klienti mohou využít služeb prezidentského apartmá, které nabízí luxus ložnice a prostorné obývací části. V apartmánu se nachází ložnice a prostorná obývací část.

Konferenční prostory hotelu Zlatá Štika disponují celkovou kapacitou 250 osob a nabízí veškerý potřebný servis.
Na recepci je možné si nechat vyprat a vyžehlit prádlo.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
462

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI, kavárna, bar, restaurace, Nekuřácké prostředí

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:  

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA Gastronomie


Hotelová restaurace neboli Cafe restaurant, se pyšní širokou nabídkou skvělých jídel. Oběd si lze vybrat týdenního menu, které nabízí čerstvé a sezónní pokrmy.
Součástí hotelu je i pivnice Formanka, kde je možnost vychutnat si skvělý tankový Budvar. Ti, kteří dávají přednost vínu před pivem, mohou využít příjemné posezení ve vinném sklípku.
 

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (10):


Hotel Zlatá ŠtikaHotel Zlatá ŠtikaHotel Zlatá Štika
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com