sdílet Hotel Velká Klajdovka na Facebooku
Hotel Velká Klajdovka česká verze  Hotel Velká Klajdovka slovenská verzia  Hotel Velká Klajdovka english version  Hotel Velká Klajdovka deutsch version

Hotel Velká Klajdovka Brno, Brno Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Velká Klajdovka Brno - ubytování a školení v Brně...


Ubytujte se v útulném hotelu na okraji Brna v hotelu Velká Klajdovka, v těsné blízkosti nádherných přírodních památek a rezervací, které jsou součástí CHKO Moravský kras. Všechny přírodní krásy v okolí - lesy, lomy nebo třeba jeskyně - můžete poznávat pěšky i na kole. Jen 100 m od hotelu vede značená cyklotrasa.

Po náročném výletu si odpočinete v nadstandardně vybavených pokojích s vlastními sociálkami, televizí a internetem. Občerstvit se můžete v hotelové restauraci nebo přímo na pokoji, kde máte k dispozici minibar i ledničku. Láhev oblíbeného vína si nejlépe vychutnáte na pokojovém balkoně.

Na hotelu rádi uvítáme malé děti, kterým připravíme dětskou postýlku. Své místo mají v hotelu také vaši domácí mazlíčci.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánhandicap
917241

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, klimatizace, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Nadmořská výška: 380

Popis okolí: Hotel se nachází v nádherné přírodní lokalitě na severovýchodním okraji města Brna. Sotva pár kroků od budovy hotelu své krásy vystavuje přírodní památka Velká Klajdovka a hned za ní vysoko do nebes tyčí impozantní dominanta celého Brna - Růženin lom. Coby člověk kamenem dohodil, severně od hotelu se rozprostírá národní přírodní rezervace Hádecká planinka. Skvělá místa pro celodenní výlety do přírody.

Tipy na výlet: V okolí hotelu je toho k poznávání spousta. Určitě navštivte Růženin lom, který je fantastickou ukázkou toho, jak se příroda dokáže vzpamatovat z destruktivního lidského zásahu. Nevynechejte ani přírodní rezervaci Údolí Říčky a vaší pozornosti jen těžko uniknou největší dominanty Moravského krasu – propast Macocha, Punkevní jeskyně nebo Býčí skála. Jste-li milovníci architektury, zamiřte do centra Brna, kde můžete obdivovat krásy funkcionalistické vily Tugendhat, katedrály sv. Petra a Pavla nebo hradu Špilberk.

Doporučená trasa bus: Brno- Stará osada – bus č. 201

Dostupnost střediska:


Centrum název: (7 km)

Autobusová zastávka název: (5 km)

Vlaková zastávka název: (5 km)

Letiště název: (5 km)

Autobusové nádraží název: (5 km)


Zastávka MDH: (350 m)

Obchod: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Snidaně je zahrnuta v ceně ubytování. Naši hosté se mohou během dne občerstvit v restauraci a večer mohou posedět v hotelové pivnici u piva a něčeho dobrého na zub.

Restaurace: 11:00 - 22:00 (počet míst 36)

Zahradní restaurace: (počet míst 38)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (2 km), Fittness (2 km), Tenisová hala (2 km), Tenisové kurty (2 km), Bazén venkovní (2 km), Bazén krytý (2 km), Volejbalové hřiště (11 km), Fotbalové hřiště (14 km), Hokejový stadion (10 km), Cyklotrasy (100 m )

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Fax, TV, Dataprojektor, Připojeni internetu, Kopírka, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart

Konferenční kapacity:


business centrum č. 1 (počet míst 55)

salónek č. 1 (počet míst 15)

salónek č. 2 (počet míst 25)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.121200155020005002500


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Hotel Velká KlajdovkaHotel Velká KlajdovkaHotel Velká Klajdovka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com