sdílet Hotel U Hradu na Facebooku
Hotel U Hradu česká verze  Hotel U Hradu slovenská verzia  Hotel U Hradu english version  Hotel U Hradu deutsch version

Hotel U Hradu Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel U Hradu Mladá Boleslav - ubytování Mladá Boleslav...

Hotel U Hradu Mladá Boleslav, který se nachází v Mladé Boleslavi, je tím pravým místem pro ty, kteří mají rádi historické části měst. I přes to, že je Mladá Boleslav především průmyslovým městem, tak skýtá mnoho možností, jak si zde můžete příjemně užít dovolenou.

Ubytování - Hotel U Hradu disponuje 1 apartmánem, 1 čtyřlůžkovým pokojem, 17 dvoulůžkovými pokoji a 12 jednolůžkovými pokoji. Pro hosty hotelu U Hradu je připravené ubytování v kvalitně a moderně vybavených pokojích. Veškeré pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, telefon a je také možnost připojení k internetu. Součástí dvoulůžkového apartmánu je vybavená kuchyň. Ubytovat se můžete v kuřáckém nebo nekuřáckém pokoji, po dohodě, je možnost zajistit přistýlky.

Služby - Hotel U Hradu má pro své hosty k dispozici bezpečné uzavřené parkování v hotelovém areálu. Součástí hotelového komplexu je restaurace s letním posezením na zahradě. Mimo ubytování hotel nabízí další služby jako je praní a žehlení prádla, odesílání faxů a doplňkový prodej v recepci.

Okolí: Díky své velmi výhodné pozici hotelu U Hradu hosté nejraději navštěvují nedaleký Český ráj, Jizerské hory a Krkonoše, ale i Prahu a Liberec. Mladá Boleslav je zajímavé historické a průmyslové město. Doporučujeme navštívit mladoboleslavský hrad, který přímo sousedí s hotelem.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýapartmán
121911

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat

Základní informace: bezbariérový přístup, směnárna, Informační služba, uzamykatelné parkoviště, WI-FI, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:

Český ráj o rozloze necelých 180 km2 byl geopark Český ráj rozšířen na území zahrnující např. i Bozkovské jeskyně a další geologicky a turisticky zajímavá místa nejen Českého ráje, ale také západní části Podkrkonoší a Horního Pojizeří. Geopark Český ráj leží mezi městy Jičín, Sobotka, Mnichovo Hradiště, Železný Brod, Bozkov, Jilemnice, Nová Paka a Jičín. Rozkládá se tedy na území kraje Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského.

Hrad Kost, který patří mezi nejzachovalejší gotické hrady v Čechách. Roku 1346 Beneš z Vartemberka koupil Sobotku a celé sobotecké panství. Krátce nato se rozhodl pro stavbu bezpečnějšího sídla, než byla stará tvrz v Sobotce. Původní skromný hrádek přestavěl po r.1370 do dnešní podoby Petr z Vartemberka, vysoký a dobře postavený úředník na dvoře Karla IV. a jeho syna Václava IV. Skládá se z Bibrštějnského paláce a černá kuchyně, Lobkovické budovy u vchodu, Vartemberského paláce, Šelemberského paláce a věžového paláce. Hrad Kost je v současnosti majetkem rodiny Kinských. Na hradě je m.j. exposice historických zbraní z vojenského muzea.

Věžický rybník (zvaný též zkráceně Věžák) patří mezi nejkouzelnější rybníky v Českém ráji. Přímo z vodní hladiny vystupují pískovcové skály – skalní věže, na jejichž temeni je vyhlídka přístupná pěšinou od hráze rybníka. Teplé vody rybníka lákají v letních měsících ke koupání. Studánka na úpatí skály dokresluje jednu z nejkrásnějších scenérií Českého ráje.

Věžický rybník s unikátním skalním břehem patří vedle Rokytňáku, Vidláku, Krčáku, Dolského, Nebáku a Podsemínského rybníka k osmi dochovaným rybníkům V podtroseckých údolích.Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Letiště název: (50 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Stravování:

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.121490189026904902590


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (7):


Hotel U HraduHotel U HraduHotel U Hradu
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com