sdílet Hotel Tereza na Facebooku
Hotel Tereza česká verze  Hotel Tereza slovenská verzia  Hotel Tereza english version  Hotel Tereza deutsch version

Hotel Tereza Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Bristol VILA Tereza Lázně Karlovy Vary - ubytování a lázeňské pobyty v Karlových Varech..


Hotel Tereza byl postaven v roce 1890 jako jeden z prvních hotelů resortu Bristol Royal. Mezi jeho významné hosty patřila císařovna, princezny i vévodkyně. Tento prostorný objekt se 17ti pokoji nabízí jedinečný pohled na kolonádu, umístěnou přímo pod úpatím hotelu, a na lázeňské centrum v údolí řeky Teplé.

Vybavení hotelu Tereza Hotel Karlovy Vary: Hotel disponuje výtahem, balneoprovozem, ordinací vedoucího lékaře a laserovým centrem Asklepion.

Tereza Hotel Karlovy Vary Balneoprovoz: Klasické a podvodní masáže, skotské střiky, suché uhličité koupele, vířivé koupele, slatinné zábaly a vodní trakce. Za poplatek: kolon (střevní výplachy), Asklepion (kosmetologie, laser, estetická chirurgie aj.)

Tereza Hotel Karlovy Vary Bazén a fitness: Plavání a cvičení v bazénu, whirpool, finská a turecká sauna, skupinový tělocvik (fitness). Za poplatek: solárium

Nejstarší dochované pojednání o karlovarských pramenech a lázeňské léčbě napsal roku 1522 lékař Václav Payer z Lokte. O celých dvěstě let později, roku 1722, zavedl dr. David Becher nové léčebné metody. Určil základní chemické složky karlovarské vody, zdůraznil význam kysličníku uhličitého v minerálních pramenech, doporučil podávání léčivých vod přímo u vývěrů a podstatně snížil dávkování vod při pitné kúře. Do léčebného programu navíc zařadil diety a procházky v přírodě. Základem karlovarské lázeňské léčby však nadále zůstávají pitné kúry horkých minerálních pramenů. Kromě nich se používají i klasické vodoléčebné procedury, koupele a moderní léčebné metody. Karlovarské termy tryskají z hloubky až 2000 metrů a z jejich usazenin se tvoří vřídelní kámen - vřídlovec.

Tereza Hotel Karlovy Vary - ubytování - jednolůžkový pokoj: Pokoj určený pouze pro jednu osobu. Vybavení: postel 100x200cm, televizor s Pay TV servisem a satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna s vanou/sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetický set.

Tereza Hotel Karlovy Vary - dvoulůžkový pokoj: Pokoj určený pro 2 osoby s možností přistýlky. Vybavení: postel 200x200cm (na žádost možné rozdělení na dvě samostatná lůžka), televizor s Pay TV servisem a satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna s vanou/sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetický set.

Tereza Hotel Karlovy Vary - apartmá: Dvě oddělené místnosti - obývací pokoj a ložnice s možností přistýlky. Vybavení: postel 200x200cm (na žádost možné rozdělení na dvě samostatná lůžka), televizor s Pay TV servisem a satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, miska s čerstvým ovocem (pouze v den příjezdu), koupelna s vanou a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetický set.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
895

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, praní a žehlení, směnárna, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, venkovní terasa, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Visa

Počet podlaží: 4

Dostupnost střediska:


Letiště název: K. Vary nebo Praha (8, 140 km)

Autobusové nádraží název: Karlovy Vary


Vlakové nádraží název: Karlovy Vary

Stravování:


Restaurace popis: Nedílnou součástí lázeňské léčby je správné stravování a dietní režim pacientů. Ten stanovuje lékař na základě lázeňského dietního systému. Na výběr vhodných jídel dohlíží dietní sestra, která je pacientům denně k dispozici a mohou s ní konzultovat vše potřebné.

Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů se základními i speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se podávají snídaně formou rautových stolů, obědy a večeře pak formou nabídkových stolů, kdy si teplé pokrmy hosté objednávají přímo ze speciálních jídelních lístků. Pro dodržení celodenního pitného režimu jsou k dispozici různé druhy vod, džusů a čajů.

Pokud k chutnému pokrmu preferujete sklenku dobrého vína, můžete si vybrat z široké nabídky nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních vín.

Služby:



Sportovní možnosti:
Fittness, Sauna

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:




Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (15):


Hotel TerezaHotel TerezaHotel Tereza
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com