sdílet Hotel Stará Pošta na Facebooku
Hotel Stará Pošta česká verze  Hotel Stará Pošta slovenská verzia  Hotel Stará Pošta english version  Hotel Stará Pošta deutsch version

Hotel Stará Pošta Bělá pod Pradědem, Bělá pod Pradědem Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Stará Pošta ubytování město Bělá pod Pradědem, Filipovice ubytování, Hrubý Jeseník dovolená:


Hotel Stará Pošta*** l
eží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Nachází se přímo u Skiparku Filipovice a pouze jednu zastávku skibusu od skiareálu Červenohorské sedlo, uprostřed nejoblíbenějších sportovních center Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová s širokou nabídkou zimního i letního vyžití. Strategická poloha hotelu v blízkosti známých lázeňských center Karlova Studánka, Lipová a Jeseník právem řadí toto letovisko mezi nejnavštěvovanější v České republice.
Popis hotelu

Hotel Stará Pošta*** s ubytovací kapacitou 163 lůžek je ojedinělý nejen svojí polohou, ale především dobovou architekturou prvorepublikového sudetského pohraničí, vsazenou do překrásné zahrady s výhledem na kouzelné scenérie okolních hor, která osloví i nejnáročnější klienty. Své hosty láká Stará Pošta také svou tajuplnou historií.

Využití hotelu: Hotel je ideálním místem pro aktivní dovolenou, relaxační rodinnou dovolenou, sportovní programy, vzdělávací a firemní pobyty, podnikové a společenské programy, školení, semináře, svatby či promoce. Díky své lokalitě splňuje hotel vhodné podmínky také pro seniorské pobyty.

Hotel Stará Pošta *** nabízí ubytování evropského standardu v kategorii tříhvězdičkového horského hotelu, s celkovou ubytovací kapacitou 163 míst. Ubytování v hlavní budově hotelu má kapacitu 103 míst a dvě přilehlé depandance umístěné v hotelové zahradě mají celkovou kapacitu 60 míst.

Ubytování v hotelu Stará Pošta Jeseníky:

Pokoj Standard: * dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu s možností přistýlky, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi připojením. * čtyřlůžkové pokoje apartmánového typu, vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi signálem připojením

Pokoj Ekonomy: * dvoulůžkové a třílůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením; každý pokoj je vybaven TV/SAT a Wi-Fi připojením. Podkrovní pokoje nabízejí příjemnou atmosféru umocněnou výhledem do okolních hor, * dvoulůžkové až sedmilůžkové pokoje hotelového typu se společným sociálním zařízením na patře, umístěné v hotelových depandancích. Ubytování včetně soc. zařízení je na velice dobré úrovni.

Poloha depandancí v hotelové zahradě poskytuje klientům soukromí s využitím všech hotelových služeb. Depandance nabízí možnost klubových prostor ke společenským aktivitám.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový6 lůžkovýapartmánvícelůžkovýpřistýlka
2251413(0)9

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, sat

Základní informace: Informační služba, parkovací plocha v areálu

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness a spa: Přímo v hotelu Vám po únavném dni nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Můžete využít vnitřní vyhřívaný bazén, infrasaunu a solárium. Dále si můžete vybrat z nabídky služeb relaxačního studia.

V hotelu Stará Pošta***: Klientům zajišťujeme kosmetické ošetření, masážní programy (celková nebo částečná masáž, medová a masáž lávovými kameny), manikúru, pedikúru či nehtové modeláže.

V okolí hotelu: V blízkosti hotelu se nacházejí vyhlášená lázeňská centra – Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, Lázně Dolní Lipová a Lázně Karlova Studánka. Doporučujeme Vám vyzkoušet profesionální wellness programy a lázeňské procedury, které Vám zprostředkujeme přímo z recepce, včetně možnosti transferu.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Nabízí ubytovaným hostům kapacitu 150 míst v nekuřácké restauraci s maximálním komfortem posezení a překrásným výhledem do okolních hor. Pro Vaše děti je navíc k dispozici dětský koutek.

Součástí hotelu Stará Pošta je samostatná restaurace „U Pošťáka“ s kapacitou 40 a 90 míst, rozdělenou na kuřáckou a nekuřáckou část. Pod vedením našeho šéfkuchaře nabízí restaurace široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně a kvalitní výběr moravských i cizokrajných vín. Po celý den je podávána výborná káva s dezerty, sladkostmi a další teplé i studené nápoje. Restaurace je pokryta signálem zdarma.

V letních měsících je navíc k dispozici zahradní posezení s grilováním a výhledem na nádhernou přírodní scenérii. Pro Vaše děti máme vybaven vnitřní i venkovní dětský koutek.

Restaurace: (počet míst 150)

Služby:Nabízí posezení pro cca 150 hostů a je ideálním místem pro firemní přednášky, semináře a výuky pro školní pobyty. Místnost s tanečním parketem je kompletně ozvučená (pro audionáhravky či videoprojekce).

Klubové místnosti: Hotelová klubová místnost s barem (kapacita cca 35 míst k sezení) a klubová místnost v depandanci (kapacita cca 40 míst k sezení) – jsou ideálním místem pro školení, semináře, přednášky a výukové firemní a školní pobyty.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 40)

salónek č. 2 (počet míst 35)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 150)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12550 - 750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (20):


Hotel Stará PoštaHotel Stará PoštaHotel Stará Pošta
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com