sdílet Hotel Sorea Hutník na Facebooku
Hotel Sorea Hutník česká verze  Hotel Sorea Hutník slovenská verzia  Hotel Sorea Hutník english version  Hotel Sorea Hutník deutsch version

Hotel Sorea Hutník Tatranské Matliare, Tatranské Matliare Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Sorea HOTEL Hutník - Tatranské Matliare - Vysoké Tatry...


Hotel SOREA Hutník se nachází v pěkném a tichém prostředí Tatranských Matliarov, pod úpatím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranské Lomnice a je vhodným východiskem pro túry do východní části Vysokých Tater.

HOTEL SOREA Hutník - ubytovací služby: Hotel SOREA Hutník je hotelový komplex dvou budov (hotel *** Hutník I, hotel ** Hutník II). Pokoje v budově Hutník I jsou kompletně zrekonstruované a nabízejí klientům komfortní a pohodlné ubytování. Hotelový komplex poskytuje ubytování v apartmánech, v jedno- a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vybavených WC, sprchou, telefonem, TV přijímačem se SAT programem a balkonem. V hotelu je možné ubytování se psem.

HOTEL SOREA Hutník - doplňkové služby: V hotelu je hostům k dispozici krytý plavecký bazén, sauna, klasické masáže, hydromasáž, solárium, fitness, tělocvična, stolní tenis, billiard, kulečník, bowling, minigolf, herna pro děti, hřiště, půjčovna kol a sportovních potřeb. Hotel standardně poskytuje informační služby, prodej pohlednic, známek a dalšího zboží, půjčování vysoušeč vlasů a žehliček, směnárenské služby. Hoteloví hosté mohou využít parkoviště přímo u hotelu. V areálu hotelu se nachází lyžařský vlek pro děti i začátečníky. Hotel zajišťuje i pořádání kulturních a společenských programů, posezení při lidové hudbě, diskoték, besídek, fakultativních výletů do blízkého a vzdáleného okolí (Polsko, Pieniny, Nízké Tatry, Ždiar, Belianská jeskyně, Zamagurie).

HOTEL SOREA Hutník - lyžařský vlek: Přímo u hotelu se nachází dětský lyžařský vlek, svah s mírným sklonem poskytuje ideální podmínky pro výuku lyžování.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlka
4120488

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: bezbariérový přístup, směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: V letní sezóně jsou Tatranské Matliare ideálním východiskem pro méně náročné vycházky po okolních lesních cestičkách a výlety do Tatranské Kotliny, Tatranské Lomnice, na Medvědí louku, ale i pro vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bílé vody . V nedaleké Tatranské Lomnici se nachází i nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso, s možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. Okolí nabízí vhodné trasy pro cykloturistiku, v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště. Milovníkům zimních sportů jsou k dispozici nedaleké lyžařské střediska v Tatranské Lomnici, na Skalnatém Plese, v Ždiaru a ve Starém Smokovci. Kabinkovou lanovkou z Tatranské Lomnice je přístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Lyžařské středisko JAMY v Tatranské Lomnici nabízí upravenou a uměle zasněžované trať středně těžké náročnosti s možností nočního lyžování. Náročnějším lyžařům je určen svah z Lomnického sedla, který patří k nejlepším lyžařským terénem ve Vysokých Tatrách s dobrými lyžařskými podmínkami až do začátku května. Okolí hotelu je vhodné na běžecké lyžování.

Dostupnost střediska:


Centrum název: Tatranská Lomnica (2 km)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Letiště název: Poprad (20 km)


Vlakové nádraží název: Tatranská Lomnica (2 km)

Obchod: Tatranská Lomnica (2 km)

Stravování:


Restaurace popis: Tatranské Matliare HOTEL Hutník - Restaurace - Restaurace: Gastronomické služby poskytují 2 hotelové restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů. Snídaně jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů, tříchodové obědy a večeře (předkrm, hlavní jídlo, dezert) pro pobytové hosty jsou servírované s možností výběru z 4 až 5 jídel včetně. Příjemné posezení a širokou nabídku nápojů poskytují 2 denní bary. Hotel disponuje i prostory vhodnými pro pořádání konferencí, seminářů, školení a společenských akcí.

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Půjčovna kol, Fittness, Bazén krytý, Sauna

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, CD přehrávač, Diaprojektor, Kinoprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Tatranské Matliare HOTEL Hutník - Konference - Konferenční služby: Pro pořádání kongresů, konferencí, školení, seminářů nabízíme vhodné prostory až s kapacitou 200 osob. K dispozici je hotelový salónek, přednáškový místnost, společenská místnost a tělocvična.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12od/from/zu 24,30


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (12):


Hotel Sorea HutníkHotel Sorea HutníkHotel Sorea Hutník
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com