sdílet Hotel Restaurant Classic Lány na Facebooku
Hotel Restaurant Classic Lány česká verze  Hotel Restaurant Classic Lány slovenská verzia  Hotel Restaurant Classic Lány english version  Hotel Restaurant Classic Lány deutsch version

Hotel Restaurant Classic Lány Lány, Lány Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Restaurant Classic Lány - ubytování v Lánech...


Malebný hotel Classic s rodinnou atmosférou ležící v klidném prostředí 35 km západně od Prahy. Vznikl citlivou rekonstrukcí bývalého statku, která byla dokončena v roce 1998. Nachází se v atraktivní lokalitě pouhých 500 m od letního sídla prezidenta České republiky. Hotel zaujme také svou stylovou restaurací s nádechem automobilového sportu. V letních měsících je v provozu krytá terasa s možností konání zahradních slavností. Součástí hotelového komplexu je muzeum historických sportovních vozů. Hotel nabízí ubytování v 15 elegantně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a připojením k internetu. Všechny pokoje se nachází v podkroví a většina z nich nabízí romantický pohled do hotelového atria. Složení pokojů: - 1 jednolůžkový pokoj - 10 dvoulůžkových pokojů umístěných v podkroví hotelu - 4 apartmá - k dispozici jsou manželské postele i oddělená lůžka.

Hotel Classic Lány služby:  hotel podporuje službu WLAN - bezdrátové připojení na internet (cena cca 20 Kč za 15 min.). Více informací o cenách naleznete na www.t-mobile.cz/hotspot. - hotelová směnárna - praní a čištění prádla - potvrzení rezervace odletů - prodej alkoholických či nealkoholických nápojů, hygienických potřeb, cigaret, pohledů, známek, jízdenek atd. - možnost využití telefonu, faxu, kopírování a ostatních sekretářských - služeb - akceptace kreditních karet - Amex, EC/MC, VISA, Diners Club - bowling - šipkový automat - kulečník - půjčovna jízdních kol - masáže - muzeum sportovních vozů - trenažéry v muzeu - zprostředkování pronájmu automobilu firmou SIXT rezervace: -okružních jízd Prahou autokarem či parníkem - poznávacích výletů mimo Prahu ( Karlovy Vary, Konopiště, Karlštejn,Terezín, Kutná Hora, Český Krumlov, České Budějovice aj.) - vstupenek na kulturní akce ( divadlo, muzeum, galerie ).

 

Hotel Classic Lány služby v okolí hotelu: - Sauna - Tenis+volejbal - Zámek Lány - Muzeum T.G.Masaryka - Projížďka na koni - Hrad Křivoklát (17km) - Pivovar Krušovice možnost prohlídky a seznámení s výrobou piva spojenou s ochutnávkou - možnost výběru pokoje se sprchou Muzeum sportovních vozů: Muzeum sportovních vozů v Lánech bylo otevřeno pro veřejnost v roce 1997. V jeho prostorách si návštěvníci mohou zblízka prohlédnout několik desítek unikátních sportovních a závodních vozů. Zároveň mají příležitost dozvědět se více o historii i současnosti automobilového sportu. Vystavené exponáty jsou plně provozuschopné a některé se během sportovní sezóny účastní různých akcí pro veterány. V případě zájmu vyzkoušet si řízení závodního vozu jsou zde návštěvníkům k dispozici speciální trenažéry. Muzeum sportovních vozů se nachází v komplexu hotelu Classic, jež nabízí ubytování a stravování ve vyhlášené restauraci nejen pro příznivce automobilového sportu.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1104

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace & Bar: Restaurace v anglickém stylu nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Součástí restaurace je salonek s krbem a školící místnost. V letních měsících je v provozu krytá terasa na požádání s grilem a přípravou jídel přímo před hostem. Pro pořádání větších akcí pod otevřeným nebem (např. prezentací, barbeque party, rauty pro více než 250 osob) se přímo nabízí atrium hotelu. Pro chvíle odpočinku slouží bowlingová dráha, kulečník a šipkový automat a je zde umístěna stálá expozice historických sportovních vozů.

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Půjčovna kol, Tenisové kurty, Jízda na koni

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční prostory: Hotel disponuje třemi samostatnými sály pro více než 100 osob. Všechny místnosti jsou vybaveny veškerým technickým vybavením pro tyto účely. Pro chvíle odpočinku slouží bowlingová dráha, kulečník a šipkový automat. Unikátní expozice historických sportovních vozů zaujme nejen příznivce automobilového sportu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12405077


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (7):


Hotel Restaurant Classic LányHotel Restaurant Classic LányHotel Restaurant Classic Lány
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com