sdílet Hotel OTAVARENA na Facebooku
Hotel OTAVARENA česká verze  Hotel OTAVARENA slovenská verzia  Hotel OTAVARENA english version  Hotel OTAVARENA deutsch version

Hotel OTAVARENA Písek, Písek Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel OTAVARENA Burketova Písek - ubytování v Písku Jižní Čechy..


Hotel OTAVARENA v Písku se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu a těsném sousedství zlatonosné řeky Otavy v Písku, který je znám díky nejstaršímu kamennému mostu ve střední Evropě. Je umístněn jen několik stovek metrů od centra tohoto krásného města v klidové odpočinkové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami.

Hotel OTAVARENA Písek byl vybudován s cílem uspokojit domácí i zahraniční klientelu jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci.

Hotel OTAVARENA nabízí kapacitu 60 lůžek v 18, převážně dvoulůžkových, pokojích s možností přistýlek a 2 třílůžkových apartmánech. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV sat, a telefonem. Čtyři pokoje v prvním patře disponují svojí vlastní terasu o velikosti 4 x 4m. Hotel je třípatrový, s bezbariérovým přístupem a výtahem.

S hotelem OTAVARENA sousedí Městský Sportovní Areál:
    3 travnaté plochy pro fotbal (vedle hotelu)
    1 plocha s umělým povrchem III. generace pro fotbal 70m
    tenisová hala 400m
    hokejbalové hřiště 50m
    víceúčelová hala 400m
    atletický stadion s tartanovým povrchem - osmidráha (vedle hotelu)
    15 tenisových kurtů cca 500m
    4 bowlingové dráhy cca 400m
    zimní stadion cca 600m
    kompletně vybavená posilovna
    RELAX (hydromasážní bazén, sauna, šlapačky, odpočívárna, TV-SAT, DVD)

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
2025

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, DVD, sat, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Popis okolí: Dovolená Písecko ubytování Jižní Čechy OtavArena hotel aktivity v okolí:
V Písku a jeho okolí najdete tato turisticky zajímavá místa - Křižíkova elektrárna, nejstarší Kamenný most, rozhledna Jarník cca 7km, Prácheňské muzeum, městské divadlo, kino Portyč. Protivín (12km) - pivovar Platan. Okolí hotelu nabízí skvělé podmínky pro sportovní vyžití. Okolí je zajímavé také pro milovníky cyklistiky. Kulturní život v městě Písek je velmi pestrý. Koná se zde řada tradičních přehlídek a festivalů: znovu obnovená tradice červnových městských slavností, Šrámkův Písek, Tour Region Film, Mezinárodní bienále kresleného humoru, Rýžování zlata, Mezinárodní aukce koní.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:

Jen málo restaurací se může pochlubit tím, že se nacházejí v tak kouzelném prostředí řeky Otavy, v místě prostoupeném historií. Zejména při večerních návštěvách se lehce vcítíte do této nádherné a poklidné atmosféry. Tu v LION RESTAURANTU zvýrazňuje posezení při svíčkách. Určitě se posaďte k některému ze stolů rozmístněných podél prosklené stěny. K navození slavnostní atmosféry je jako stvořený aperitiv v podobě skleničky BOHEMIA SEKTU. K jejímu podmalování si nechejte živě zahrát na piáno svou oblíbenou melodii a s přivřenýma očima romanticky rozjímejte. Nastala ideální chvíle, abyste se ponořili do stránek jídelního lístku a vybrali si také něco k pohlazení chuťových buněk. V široké nabídce jsou zejména jídla mezinárodní kuchyně, ale neztratí se ani česká klasika. Z té doporučujeme zejména dozlatova upečenou kachničku, ale také klasický guláš či svíčkovou. Do této atmosféry určitě lépe zapadnou domácí speciality, které všichni tak rádi vyhledáváme v historických kuchařkách.Restaurace: LION Restaurant (počet míst 90)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (400 m), Fittness, Tenisová hala (400 m), Bazén krytý, Sauna, Fotbalové hřiště, Středisko zimních sportů (600 m)

OtavArena hotel ubytování Písek konference a sportovní akce:

Tři konferenční místnosti s kapacitou 60, 30, 15 osob. Profesionální tým hotelu zabezpečuje organizaci a realizaci firemních, společenských a sportovních akcí v areálu hotelu a na přilehlých sportovištích. Velkou výhodou tohoto týmu je znalost místního prostředí. Samozřejmostí je i kompletní občerstvení účastníků a zajištění cateringových služeb v rámci společenské párty. Vše směřujeme k organizaci kvalitních služeb s odpovídajícím servisem dle požadavků zákazníka. S hotelem sousedí Městský Sportovní Areál.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 JUVENTUS (počet míst 60)

kongresový sál č. 2 REAL (počet míst 30)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.1279012903001390 (2 osoby / person)1890 (3 osoby / person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou uvedeny za pokoj, v četně snídaně a DPH. V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. Pes na vyždáníní (mimo pokoje Exclusive) - 100,-Czk / noc

Fotogalerie (12):


Hotel OTAVARENAHotel OTAVARENAHotel OTAVARENA
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com