sdílet Hotel Monika na Facebooku
Hotel Monika česká verze  Hotel Monika slovenská verzia  Hotel Monika english version  Hotel Monika deutsch version

Hotel Monika Cheb, Cheb Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Monika Cheb - ubytování v Chebu..


Hotel Monika - Cheb - západní čechy - poloha: Hotel - Restaurant Monika se nachází v obchodním centru města Chebu na pěší zóně 200 m od historického centra. Na náměstí krále Jiřího z Poděbrad je světoznámé uskupení historických budov zvané "Špalíček". Chebský hrad je vzdálen od náměstí 200 m. V blízkosti hotelu (10 - 50 m) jsou obchody všech druhů a obchodní dům PRIOR, DELVITA.

Hotel Monika - Cheb - západní čechy - ubytování: hotelové pokoje se sprchou a WC, TV, SAT Hotel Monika - Cheb - západní čechy - apartmány: Nabízíme pokoje (apartmánů) v nově zrekonstruovaném podkroví obzvláště vhodné pro dlouhodobější rekreační pobyt s možností obývat dva plně zařízené pokoje. Vybavení: TV Sat, sprcha, WC, kompletně vybavená kuchyňka. Možnost pronájmu celého apartmánu s kuchyňkou, nebo pouze jednoho pokoje.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
22611

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat

Základní informace: pokojový servis, směnárna, Informační služba, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Tipy na výlet: Hotel Monika - Cheb - tipy na výlet: Centrum středověkého města Chebu je městskou památkovou rezervací. Chebský hrad - jedinečná ukázka Falce na našem území s unikátní dvojitou kaplí, která vznikla před koncem 12. století rozšířením a přestavěním staršího kamenného hradu na akropoli slovanského hradiště. Římský císař Friedrich I. Barbarossa ji začal budovat v roce 1179. Za vlády Friedricha II. na poč. 13. stol. byla postavena jedinečná dvojitá hradní kaple. Dnes jsou přístupné tři zachované románské objekty: Černá věž - postavena ze sopečného tufu, dvojitá patrová kaple románsko - gotická - kaple sv. Erharda a Uršuly a pobořený palác s unikátními pětidílnými románskými okny. V prostorách kasemat se nachází archeologická expozice k raným dějinám města. V expozici kamnářství si lze prohlédnout impozantní Chebská kamna krásenského sochaře Williho Russe z let 1941 - 1944. Chebský hrad je otevřen sezónně od dubna do října. Špalíček je symbolem chebského náměstí. Tvoří jej bizarní komplex 11 domů rozdělených Kramářskou uličkou, který vyrůstal od 13. století na místě kramářských bud a masných krámů. Podle nejstaršího zobrazení z roku 1472 je půdorys těchto 2 bloků v podstatě zachován do dnešní doby. Zbořena byla třetí řada domů, která stála na západní straně náměstí.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (1 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Obchod: (150 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Monika - Cheb - Restaurace: denně 8.00 - 22.00 hodin, snídaně, obědy, večeře, moučníky, káva, po celý den teplá jídla

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
1.1-31.129001350200025003000


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: 2-lůžkový pokoj č. 202 a 203 - sprcha a wc na chodbě - 1 osoba / noc - 700,-Czk / 30,-Eur / noc, 2 osoby / noc - 1200,-Czk / 50,- Eur / noc. ----------------------------------------------------------------------------- Ubytování od 2 nocí a výše.

Fotogalerie (10):


Hotel MonikaHotel MonikaHotel Monika
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com