sdílet Hotel Galant Lednice na Facebooku
Hotel Galant Lednice česká verze  Hotel Galant Lednice slovenská verzia  Hotel Galant Lednice english version  Hotel Galant Lednice deutsch version

Hotel Galant Lednice Lednice na Moravě, Lednice na Moravě Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě - ubytování v Lednici na Moravě..


Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě - Lednice - Jižní Morava - lokalita: Vítejte My hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednicko-Valtického areálu. Přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavý lužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci.

Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě - Lednice - Jižní Morava - Služby: recepce k dispozici 24 hod., knihovna, dětský koutek, nekuřácké patro, směnárna, hotelový trezor, obchod s dárkovým zbožím, internet - WiFi v celém hotelu, kopírování, praní a čištění prádla, okružní jízdy parkování (monitorováno kamerovým systémem), zajišťování hromadných vstupenek na kulturní akce, prohlídky zámku,atd., domácí zvířata vítána, dětská postýlka na vyžádání.

Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě- Lednice - Jižní Morava - ubytování: V hotelu je 48 pokojů - z toho 3 apartmány, pokoje mají toto vybavení: moderně řešená koupelna, vysoušeč vlasů, telefon, internetové připojení na všech pokojích, TV, SAT, radio, hodiny, minibar, požární hlásiče, 21 pokojů je s balkónem.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
44316

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkoviště s dohledem kamery, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě - Lednice - Jižní Morava - SPORTOVNÍ VYŽITÍ: U nás: tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na volejbal, nohejbal, kriket, stolní tenis, elektronické šipky, horská kola V dosahu: motokáry, bowling, squash, koupaliště (v Břeclavi), přírodní koupaliště (Novomlýnské nádr., rybník Apollo), krytý bazén (v Břeclavi), vyjížďky na koních, vyjížďky v kočárech, vyhlídkové lety letadlem, vyhlídkové lety horkovzdušným balónem, projížďky na lodičkách po zámecké Dyji, střelnice, střelba z luku a kuše, golfová hřiště Speciální sportovní nabídka: možnost rybolovu, možnost lovu zvěře s doprovodem.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1 km)

Autobusová zastávka název: (1 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Obchod: (900 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě - Lednice - Jižní Morava - restaurace: Hotelová restaurace v zámeckém stylu. Na jídelním lístku jsou klasická česká jídla i mezinárodní kuchyně. Součástí naší restaurace je i stylový salonek, který je vybaven vnitřním grilem. K dispozici je i příjemné posezení na venkovní zahrádce u restaurace nebo u dětského hřiště a tenisových kurtů. Restaurace otevřena: Ne - Čt do 22.00 hod - Pá - So do 23.00 hod Vinný sklep: Součástí hotelového komplexu je vinný sklep pro 80 osob. Připravili jsme pro Vás degustace lokálních vín spojené s posezením u cimbálové muziky.

Vinárna: Vinný sklep (počet míst 80)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Jízda na koni , Bazén venkovní

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Hotel Galant Lednice (My Hotel) Lednice na Moravě - Lednice - Jižní Morava - kongresové služby a školeni: Konferenčních místnosti a jejich kapacita: Kongresový sál I - 150 osob školní uspořádání - 200 osob divadelní uspořádání Kongresový sál II - 80 osob školní uspořádání - 100 osob divadelní uspořádání Salonek 209 - max. 20 osob Salonek I - max. 10 osob Technické vybavení: TV, video, flipchart, zpětný projektor, plátno, Dataprojektor, Fax, telefon, Veřejný internet, Další technika, tlumočnické služby, kancelářské služby dle požadavku.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200)kongresový sál č. 2 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 20)

salónek č. 2 (počet míst 10)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12169919902990


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (18):


Hotel Galant LedniceHotel Galant LedniceHotel Galant Lednice
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com