sdílet Hotel Floret na Facebooku
Hotel Floret česká verze  Hotel Floret slovenská verzia  Hotel Floret english version  Hotel Floret deutsch version

Hotel Floret Průhonice, Průhonice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Floret Květnové náměstí Průhonice - ubytování v Průhonicích...


Vzdělávací a informační centrum Hotel Floret Průhonice je vynikajícím místem pro pořádání kongresů, společenských akcí, výstav, školení, seminářů a prezentací, skvělou volbou pro odpočinek obchodních cestujících a ideálním místem pro turisty. Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret tvoří víceúčelový komplex, který je schopen šíří svojí nabídky uspokojit téměř každý požadavek.

Vzdělávací a informační centrum hotel Floret nabízí klientům kvalitní hotelové ubytování, výbornou kuchyni v příjemném prostředí restaurace, návštěvu japonské restaurace – sushi baru, možnost pořádání kongresů, školení, seminářů, výstav, firemních prezentací i kulturních a společenských akcí, využití bazénu, sauny a relaxačního centra, vlastní parkoviště a pokrytí WI-FI v areálu.

Výhodnou polohou na dálnici D1 je Vzdělávací a informační centrum Floret v Průhonicích perfektním místem pro obchodní cestující, bezprostřední blízkost MHD pak dotváří obraz velmi snadné dostupnosti i pro turisty.

Průhonice jsou však proslaveny nejen čilým obchodním a turistickým ruchem, ale i svým dědictvím po hraběti Silva Tarouca v podobě rozsáhlého parku s okrasnými dřevinami. Jeho dominantou je zámek s kaplí v sousedství Vzdělávacího a informačního centra Floret. Lákavým návštěvním místem je rovněž Dendrologická zahrada Výzkumného ústavu Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví se sbírkami rostlin z celého světa.

Hotel Floret Průhonice nabízí svým klientům veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru standartně vybavených pokojů v sousedství zámku a zámeckého parku.

Hotel Floret disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky ve dvou budovách. K dispozici jsou kuřácké a nekuřácké pokoje a rovněž bezbariérový pokoj pro handicapované hosty. Celkem 47 pokojů – 94 lůžek (+ 14 přistýlek). Vybavení pokojů: koupelna, sprcha - WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon, lednice, trezor, připojení k internetu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlka
243214

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, kabelová televize, připojeni internetu, PC k zapůjčení, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 km)

Letiště název: (25 km)

Autobusové nádraží název: (6 km)


Vlakové nádraží název: (5 km)

Metro název: (6 km)

Zastávka MDH: (100 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Hotel Floret prostřednictvím relaxačního centra nabízí svým klientům i ostatním návštěvníkům bazén, saunu, fitness a dále masáže, kadeřnictví, kosmetiku, vizážistiku, manikuru, pedikuru

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Stylový restaurant se 120 místy nabízí denně vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií. Pro vaše akce v našich prostorech připravíme opravdové gastronomické speciality. Pestré menu v různých cenových relacích: snídaně, obědy, večeře. Rauty a bufety. Cofeebreak na učebny i salonky. Svatební hostiny.

Restaurace: (počet míst 120)

Služby:Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Vzdělávací a informační centrum Floret disponuje konferenčním zázemím až pro 600 osob pro pořádání nejrůznějších společenských, kulturních a firemních akcí. Všechny konferenční místnosti i restaurace mají denní světlo. Velký sál je vhodný zejména k pořádání velkých kongresů a konferencí, plesů, tanečních zábav a koncertů, malý sál, salonek a učebny jsou vhodné zejména pro uskutečnění obchodních akcí, jakými jsou semináře, školení, výstavy a prezentace. Technické vybavení: videoprojekce, TV, flipcharty, zpětný projektory, dataprojektory, diaprojektory, mikrofony, promítací plátna, kopírka, fax, připojení na internet.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 300)kongresový sál č. 2 (počet míst 70)

salónek č. 1 (počet míst 30)

salónek č. 2 (počet míst 30)

salónek č. 3 (počet míst 30)

zasedací místnost č. 1 (počet míst 40)

zasedací místnost č. 2 (počet míst 50)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýpřistýlka
1.1-31.12150019002300 400


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (16):


Hotel FloretHotel FloretHotel Floret
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com