sdílet Horský hotel Sádek na Facebooku
Horský hotel Sádek česká verze  Horský hotel Sádek slovenská verzia  Horský hotel Sádek english version  Horský hotel Sádek deutsch version

Horský hotel Sádek Díly, Díly Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Sádek Díly Český Les Šumava - ubytování v Dílech na Šumavě..


Hotel Sádek- Wellness centrum Vám nabídne za asistence vyškolených odborných pracovníků perličkové koupele, podvodní masáže, rašelinové zábaly, aloe vera zábaly se skořicí, infrasaunu a solárium. Veškeré procedury a služby jsou prováděny podle přísných hygienických norem a zdravotnických předpisů. Zařízení jsou certifikována a schválena pro použití v ČR. Odpočinek po procedurách je v oddělené relaxační části s příjemnou hudbou. V prostorech wellness centra je vybudované fitness. Cena jedné hodiny je 60 Kč. Deset kilometrů od hotelu se nachází Aquapark Walmünchen kde se jistě pobavíte s celou rodinou.

Hotel SÁDEK se nachází v krásném prostředí na hranici CHKO Český les, v samém srdci historického Horního Chodska, v nadmořské výšce 600m, v jedné z nejkrásnějších vesniček Plzeňského kraje, v obci Díly.
V hotelu panuje rodinná atmosféra, je zde možnost kuřáckého i nekuřácké prostředí, v letním období k dispozici terasa.

Z hotelu Sádek a vyhlídkové kavárny je nádherný výhled do krajiny, na místa vzdálená vzdušnou čarou i 89 km od severovýchodu k jihovýchodu až k Šumavě. Hluboké lesy, které obklopují hotel jsou rájem houbařů i turistů, přírodních zajímavostí. Tvoří krásné prostředí pro turistiku, cyklistiku, běžecké lyžování a další aktivity.

Okolí je také bohaté na historické zajímavosti spojené zejména s minulostí Chodska. Vítáme k pobytu seniory, sportovce každého věku, rodiny s dětmi, školy v přírodě. Věříme, že v přátelské atmosféře našeho hotelu strávíte příjemné chvíle a rádi se k nám budete vracet.

Hotel Sádek je připraven Vám poskytnout komfort a pohodlí pro Vaše chvilky odpočinku a relaxace. Budete se u nás cítit jako doma aškolený personál našeho wellness centra Vám poskytne profesionální péči.

Hotel Sádek má k dispozici 23 pokojů o celkové kapacitě 51 lůžek. Pokoje jsou nově a moderně zařízené nábytkem z masivu a vybavené vlastní koupelnou se sprchou a wc, TV a SAT. Objekt má bezbariérový přístup a výtah.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
17211/231

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, rádio, DVD, připojeni internetu, PC k zapůjčení, sat, video, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 644 m

Popis okolí: Každý region má svoje kouzlo, Chodsko nad nimi přesto vyniká, ať už svou svéráznou zarputilostí, bohatými kroji nebo krásným nářečím, tak i kulinářskými specialitami a bohatým kulturním životem. Paradoxně díky minulému režimu jsou místní lesy po 40ti leté izolaci pohraničí takřka nedotknuté a procházka po Baarově stezce vás přesvědčí o tom, že ještě máme i u nás kousek panenské a krásné přírody spolu s nejčistším vzduchem a pramenitou vodou v ČR.

Tipy na výlet: Domažlice si do dnešní doby zachovaly řadu cenných architektonických památek s gotickými, renesančními a barokními prvky. Historická část, která je městskou památkovou rezervací, obsahuje přes dvě stovky historických objektů. Domažlická věž je impozantní válcová věž, která vytváří od nepaměti neodmyslitelnou dominantu domažlického náměstí i celého města, při výšce 56 m odchýlena od svislé osy o 70 cm. Vnější průměr dosahuje 8 m. Chodský hrad - Muzeum Chodska je původně gotický hrad, prošel v upynulých letech rozsáhlou rekonstrukci.

Kulturní akce: Chodské slavnosti, Postřekovský masopust, Slavnost Výhledy

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Letiště název: (150 km)

Autobusové nádraží název: (15 km)


Vlakové nádraží název: (15 km)

Zastávka MDH: (15 km)

Obchod: (120 m)

Stravování:


Restaurace popis: Kuchyně a restaurace jsou nedílnou součástí hotelu a jeho provozu. Nabídneme Vám zde jak místní a regionální speciality tak čerstvé ryby z místních sádek a zvěřinové speciality. Snažíme se hostovi nabídnout cenově dostupnou a přitom kvalitní a čerstvou stravu připravenou podle moderních trendů dnešní gastronomie.

Restaurace: denně 10.00-22.00 hodin (počet míst 70)

Kavárna: (počet míst 20)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Sportovní hala, Fittness, Tenisové kurty, Sauna, Kuželky, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště, Hokejový stadion, Solárium, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool
Jsme hojně navštěvování sportovními kluby z Německa a z Čech, kterým zajišťujeme kompletní servis co se týče stravování, ubytování a regenerace formou masáží a vířivých van.

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, TV, Video , Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Kopírka, DVD přehrávač, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200) Klimatizace

salónek č. 1 (počet míst 20) Klimatizace

salónek č. 2 (počet míst 16) Klimatizace

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
1.1-31.12650 - 720880 - 9801250 - 14001550 - 1750250 - 300


Měna: CZK

Cena polopenze: 110,-
Cena plné penze: 110,-
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: Ceny ubytování jsou včetně snídaně.

Fotogalerie (17):


Horský hotel SádekHorský hotel SádekHorský hotel Sádek
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com