sdílet Chata Eduard na Facebooku
Chata Eduard česká verze  Chata Eduard slovenská verzia  Chata Eduard english version  Chata Eduard deutsch version

Chata Eduard Bělá pod Pradědem, Bělá pod Pradědem Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem Jeseníky - ubytování v Bělé pod Pradědem..


Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky leží uprostřed čarokrásných hor zvaných Jeseníky. Jedná se o Chráněnou krajinnou oblast, kdy pohoří Jeseníky tvoří Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník.

Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky je situována nedaleko obce Bělá pod Pradědem, a známá hora Praděd leží skutečně jen cca 9 kilometrů od chaty – autem 20 km. Opačným směrem je zase cca 10 kilometrů vzdálené městečko Jeseník. Chata nabízí ubytování obklopené v těsné blízkosti nejoblíbenějšími lyžařskými centry, jako jsou Červenohorské sedlo, Skipark Filipovice, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná či Ramzová, kde návštěvníci naleznou bohatou nabídkou zimního i letního vyžití.

Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky - ubytování: s ubytovací kapacitou 90 lůžek, je umístěn v areálu zahrady obklopené překrásným lesem, která klientům zaručuje ničím nerušený pobyt s nezapomenutelným výhledem do okolních hor.

Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem v Jeseníkách: nabízí ubytovací služby evropského standardu s celkovou kapacitou 90 míst, která je rozdělena na dvou až šesti lůžkové, vkusně zařízené pokoje, které dělíme na: pokoj typu B: ubytování, WC a koupelna součástí pokoje. Pokoj typu A: ubytování, WC a sprchy společné. Vybavení pokojů včetně WC a sprch je na velmi dobré úrovni a odpovídá standardu. Některé pokoje typu B mají balkón.

Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky - vybavení: společenská místnost s TV - 30 míst, parkoviště v areálu chaty, půjčovna koloběžek, úschovna kol a lyží, zábavný program, zajištění fakultativních výletů a transferu, před chatou je zastávka autobusu se spojením ke všem letním a zimním atrakcím.

Parkoviště v uzavřeném areálu chaty je koncipováno tak, že je zde možné parkovat (otočit) dva busy nebo zaparkovat až deset osobních aut. Internet. Ubytování psa je možné za příplatek.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový6 lůžkový
129715

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, bar, restaurace

Popis okolí: Poloha přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Jeseníky, stylová architektura hotelu obklopená krásnou zahradou s výhledem na nezapomenutelné scenérie okolních hor a ochotný personál poskytují útulné prostředí ke strávení nezapomenutelné dovolené během celého roku. Hotel se nachází v nadmořské výšce 700 m, v ekologicky chráněné krajinné oblasti hrubého Jeseníku, přímo v srdci horského střediska Bělá pod Pradědem, patří mezi celoročně nejvíce turisticky vyhledávané místo v České republice.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky nabízí služby stylové restaurace, baru a v letních měsících navíc venkovní posezení u ohniště. Profesionální a příjemný kolektiv obsluhujícího personálu Vám rád poradí pří výběru jídel i nápojů. Restaurace chaty nabízí posezení ve stylovém prostředí s nabídkou menu tradiční české kuchyně. Bar je vyhledávaným místem zábavy a posezení s přáteli. Nabízíme rozmanitý výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, možnost využití společenských her a TV. V zahradě je pro Vás v letních měsících otevřeno venkovní posezení, ideální místo pro oddych a posezení s přáteli, umocněné neopakovatelným výhledem do okolních hor. Restaurace - 90 míst, bar s TV - 25 míst.

Restaurace: (počet míst 90)

Denní bar: (počet míst 25)

Služby:Sportovní možnosti:
Středisko zimních sportů, Běžkařské trasy, Cyklotrasy
Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky  - nabízí:  venkovní bazén, víceúčelové hřiště, ruské kuželky. Vířivka pro relaxační pobyty nebo jako doplňující program aktivní dovolené. Možnost zajištění masážních programů (na základě předchozí domluvy). Bazén o rozměru 30 x 15 m rozdělený na část pro děti, se skluzavkou, venkovní sprchou. Nejoblíbenějších lyžařských center Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná, Ramzová s bohatou nabídkou zimního i letního vyžití a známého lázeňského centra Lipová. V okolí je možná turistika a cykloturistika.

Kongresové služby:
TV

Horská chata Eduard Bělá pod Pradědem - Jeseníky: Konferenční klubová místnost s kapacitou cca 80 míst k sezení, samostatně uzavřená. Chata s celoročním provozem je svojí variabilitou ideálním místem k pořádání výukových programů, firemních školení a seminářů pro skupiny 20 - 80 osob. Nabízíme zcela optimální prostory přímo v chatě plus v letních měsících nadstandardní zázemí zahrady. Vyškolený tým pracovníků kteří se starají o Vaše dokonalé pohodlí, zajistí vše spojené se zajištěním semináře či konference na základě Vašich požadavků k plné spokojenosti Vašich klientů. Chata nabízí ideální podmínky pro: rodinnou dovolenou, aktivní dovolenou, školy v přírodě a lyžařské kurzy, vzdělávací a podnikovou dovolenou, společenské a podnikové akce. Společenská místnost s TV nabízí posezení pro cca 30 hostů a je ideálním místem pro menší firemní přednášky, semináře a výuky pro školní pobyty.

Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 80)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12250 - 550


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za 1 osobu / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (24):


Chata EduardChata EduardChata Eduard
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com