sdílet Vinný sklep Makov na Facebooku
Vinný sklep Makov česká verze  Vinný sklep Makov slovenská verzia  Vinný sklep Makov english version  Vinný sklep Makov deutsch version

Vinný sklep Makov Makov, Makov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Vinný sklep Makov Vám celoročně nabízí velmi pěkné a zároveň netradiční ubytování ve Vinné sklepě Makov s celkovou kapacitou 8 lůžek. Tato chata se v celoročním období pronajímá jako celek jedné skupině hosty.

Vinný sklep Makov - popis: Hosté si tu mohou příjemně odpočinout ve čtyřech pokojích, přičemž dvě z nich disponují televizorem se satelitním příjmem a vlastní koupelnou s toaletou (využívané jsou však jako společné sociální zařízení pro všechny hosty). V každém pokoji se nachází rychlovarná konvice pro přípravu čaje či voňavé kávičky. Vaše oblíbené domácí jídla si tu můžete během celé sezóny sami připravovat v profesionálně zařízené kuchyni, v níž výbavě nechybí plynový sporák s troubou, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a myčka nádobí. Připravené občerstvení si můžete vychutnat ve společenské místnosti s posezením (kryté terase ubytování).

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat, společná plně zařízená kuchyně, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Vaše oblíbené domácí jídla si tu můžete během celé sezóny sami připravovat v profesionálně zařízené kuchyni, v níž výbavě nechybí plynový sporák s troubou, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a myčka nádobí. Připravené občerstvení si můžete vychutnat ve společenské místnosti s posezením (kryté terase ubytování).

Služby:Sportovní možnosti:
Středisko zimních sportů (100 m), Běžkařské trasy, Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (12):


Vinný sklep MakovVinný sklep MakovVinný sklep Makov
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com