sdílet Chata Rovina na Facebooku
Chata Rovina česká verze  Chata Rovina slovenská verzia  Chata Rovina english version  Chata Rovina deutsch version

Chata Rovina Hartmanice, Hartmanice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Chata Rovina Hartmanice Dobrá Voda Šumava - ubytování na Šumavě..


Chata Rovina vás zve k jedinečnému pobytu na čerstvém vzduchu v západním cípu Národního parku Šumava. Stojí v horském sedle nedaleko obce Hartmanice ve výšce 924 metrů nad mořem a po celý rok si v ní užijete příjemné klima, osvěžující klid a mnoho různých, nejenom sportovních aktivit.

V okouzlující chatě jsou pro vás připraveny 2 dvoulůžkové, 4 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový pokoj, snídani dostanete v ceně ubytování. Děti se zabaví na venkovním hřišti a v zimě nebo za špatného počasí také ve vnitřní herně. Využívat můžete společné posezení, automobil zaparkujete přímo před stavením.

Chata Rovina Pokoje

Každá ubytovací jednotka v Chatě Rovina je stylově vybavená dobovým nábytkem a má vlastní moderní koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení). Ve výbavě najdete pohodlné postele, televizi, posezení a dostatek úložných prostor, do některých pokojů lze přidat přistýlku. Na místě vám zapůjčí i dětskou postýlku s peřinkami.
K internetu se v celém domě připojíte zdarma pomocí wi-fi signálu, k dispozici máte temperovanou úschovnu lyžařské výbavy a jízdních kol. Bez obav můžete přijet i elektromobilem, před chatou je dobíjecí stanice. S domácím zvířetem se zde ubytujete za příplatek.

Typy pokojů


Základní informace: lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Chata Rovina Okolí

V okolí Chaty Rovina najdete spoustu nevšedních a zajímavých míst. Ať už je to keltský archeopark v Prášilech, nejvýše položené šumavské ledovcové jezero Laka nebo poutní kostel v s léčivým pramenem v sousední Dobré Vodě. Hvozdy národního parku Šumava lákají k nekonečným procházkám a vyjížďkám na kole, v zimě si tady užijí vyznavači běžeckého lyžování.
 

Tipy na výlet: Pobyt v chatě je možné spojit s návštěvou aquaparku, který leží 14 kilometrů od ubytovacího zařízení. Jízdu na kole si ubytovaní hosté mohou vychutnat na cyklotrasách v okolí. Pro jízdní kola hostů je k dispozici úschovna. Pro výlet je možné využít značené turistické trasy v okolí. Po domluvě je možné zajistit i jízdu na koních. Osvěžení v horkých dnech je možné nalézt na přírodním koupališti u budovy chaty. Dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky se nachází přímo v areálu chatě. Kino se nachází ve vzdálenosti 14 kilometrů od chaty.

Doporučená trasa bus: Chata Rovina stojí u rozcestí turistických tras a silnice č. 190, která u Železné Rudy navazuje na hlavní tah č. 27 směřující od Plzně (dálnice D5) k hranicím s Německem. Z opačné strany sem pojedete od Horažďovic a Sušice. Nejbližší vlaková stanice v Sušici je vzdálená necelých 18 kilometrů, linkové autobusy staví u osady Dobrá Voda zhruba 900 metrů od ubytování.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:  

Chata Rovina Gastronomie

Restaurace Chaty Rovina s okouzlujícím horským interiérem láká na výtečnou kuchyni v podobě české klasiky i mezinárodních specialit. Nabídku jídel doplňuje bohatý výběr nápojů všeho druhu, milovníci piva si vychutnají originální mok z místního pivovaru. Prostory s vnitřní kapacitou 50 míst a letní terasou pro dalších 60 hostů se hodí pro svatební hostiny i rodinné oslavy.


 

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.12od/in 1150od/in 1500od/in 1900od/in 3000 (Mezonetový 4lůžkový pokoj [4+0])od/in 3800 (Mezonetový 4lůžkový pokoj [4+2])


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (15):


Chata RovinaChata RovinaChata Rovina
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com