sdílet Ubytování Podhájska Zrub Alfa na Facebooku
Ubytování Podhájska Zrub Alfa česká verze  Ubytování Podhájska Zrub Alfa slovenská verzia  Ubytování Podhájska Zrub Alfa english version  Ubytování Podhájska Zrub Alfa deutsch version

Ubytování Podhájska Zrub Alfa Podhájska, Podhájska Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Ubytování Zrub Alfa Podhájská - ubytování v Podhájské termální koupaliště Podhájská..


Nově vybudované rekreační zařízení Srub ALFA se nacházejí přímo v obci Podhájska, vzdálené od železniční a autobusové nádraží cca. 600m. Nabízíme ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven samostatným sociálním zařízením (WC, sprcha), barevným TV, kuchyňským koutem se základním kuchyňským vybavením, ledničkou a dvouvařičem. Rovněž je k dispozici i venkovní zahradní sezení s krbem a ohništěm. Parkování je možné přímo u zařízení. Nástupní den v je v sobotu od 10.00 - 14. 00 hod., Pokud není dohodnuto jinak. Pobyt je možný i ze psem.

BAZÉNY A REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ JSOU V PROVOZU BĚHEM CELÉHO ROKU .: Voda z TERMÁLNÍHO pramene PODHÁJSKA je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organizmus.Podrobná studie dokázala, že má hlubší a stálejší regereneračný efekt, než voda z MRTVÉHO MOŘE. Léčivé účinky mineralizované slané vody pomáhají lidem s problémy: pohybového ústrojí, dýchacích cest, při onemocněních zažívacího traktu, astmatu, štítné žlázy, podporuje doléčení zlomenin a zmírňuje bolesti kloubů a jiné bolesti revmatického původu. Léčí i ekzémové onemocnění včetně lupénky a jiné kožní onemocnění. Teplota vody v prameni je 78 stupňů C, v bazénech od 26 do 38 stupňů.
Wi-fi připojení v areálu.

Cena zahrnuje: Ubytování, poplatky za elektrickou energii a vodu, ložní prádlo, parkování, závěrečně úklid. Dítě do 3 let zdarma. Turisticky poplatek 0,5 € / osoba a den. Před přichodem k pobytu cca 2 - 3 hodiny třeba zavolat cas příchodu k pobytu. Nástupní den je sobota - sobota od 10.00 hod. - 14.00 hod. Ukončení pobytu: sobota v 9:00.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, pokoje s kuchyňským koutem, Krb

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Dostupnost střediska:


Centrum název: (250 m)

Autobusové nádraží název: (600 m)


Vlakové nádraží název: (200 m)

Obchod: (200 m)

Termální lázně: (600 m)

Stravování:


Restaurace popis: Vlastní vaření v plně zařízené kuchynce.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.1213


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za 1 osobu / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: Turisticky poplatok 0,5 € /osoba a den, Cena zahŕňa : Ubytovanie, poplatky za elektrickú energiu a vodu, posteľnú bielizeň, parkovanie, záverečne upratovanie. Pred prichodom na pobyt cca 2 - 3 hodiny treba zavolat cas prichodu na pobyt.

Fotogalerie (9):


Ubytování Podhájska Zrub AlfaUbytování Podhájska Zrub AlfaUbytování Podhájska Zrub Alfa
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com