sdílet Apartmány Jukič Vodice Chorvatsko na Facebooku
Apartmány Jukič Vodice Chorvatsko česká verze  Apartmány Jukič Vodice Chorvatsko slovenská verzia  Apartmány Jukič Vodice Chorvatsko english version  Apartmány Jukič Vodice Chorvatsko deutsch version

Apartmány Jukič Vodice Chorvatsko Vodice, Vodice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Apartmán Jukič Vodice Katarine Zrinske 37 Chorvatsko - ubytování v Chorvatsku ve Vodici..


Vodice - městečko na Jadranu, které se nachází na magistrále Zadar - Šibenik - Split, asi 13 km na západ od Šibeniku. Na pobřeží nalezneme jen málo tak vstřícných a tolik živých turistických míst.

Ještě před padesáti lety byli vodičané spíše zemědělci využívající půdu, nežli rybáři a námořníci soustředění na moři. Dnes jsou orientováni výhradně na moři, žijí z turismu a pro turismus, přičemž i nadále udržují své tradice a jejich letní hosté užívají v tomto štastném spojení minulosti a současnosti.

Dlouhé oblázkové a kamenité pláže, které se rozprostírají na západě a východě města, bohatý kulturní a zábavní život, možnost celé řady výletů, sportů a dalších rekreačních aktivit - to vše činí turistickou nabídku města Vodice kvalitní a jedinečnou. Nabízíme Vám ubytování ve dvou objektech. V rámci obou objektů se nachází terasa pro grilování. Parkování je zajištěno v ohrazeném dvoře před budovami.

Apartmán č. 1 - Apartmán s jednou dvoulůžkovou ložnicí, s možností jedné přistýlky. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň, koupelna a balkón. Pokoj je vybaven klimatizací, dále televizí, satelitem, rychlovařičem a mikrovlnnou troubou.

Apartmán č. 2 - Apartmán se dvěma lůžky, s možností dvou přistýlek. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň, koupelna a balkón. Pokoj je vybaven klimatizací, dále televizí, satelitem, rychlovařičem a mikrovlnnou troubou.

Apartmán č. 3 - Apartmán pro 4 osoby, který nabízí dvě dvoulůžkové ložnice a možnost jedné přistýlky v každé z nich. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň, dvě koupelny a terasa. Pokoj je vybaven klimatizací, dále televizí, satelitem, rychlovařičem a mikrovlnnou troubou.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
3332

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, klimatizace pokojů, plně zařízená kuchyně, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, WI-FI

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Národní park Kornati,  Kornati je souostroví v Jaderském moři při pobřeží Chorvatska, jemuž také patří. Nachází se v severní Dalmácii mezi městy Zadar a Šibenik. Název Kornati pochází od starých mořeplavců a to od slova corona (koruna). Na ostrovech byl v roce 1980 zřízen Národní park Kornati. Park se rozkládá na 218 km2 a nachází se v něm na 89 ostrovů. Největším a hlavním ostrovem je Kornat s plochou téměř 33 km2. Ostrov není trvale osídlen, jsou zde pouze malá sídla, která slouží pro přechodný pobyt obyvatel, kteří zde chovají ovce a pěstují olivy. Nachází se zde i několik nudistických pláží. Jelikož na ostrovech není pitná voda, je nutné ji dovážet z pobřeží. Elektřina je vyráběna agregáty. Na ostrovech platí velmi přísná pravidla omezující pohyb jak lodí, tak i chodců. Není zde dovoleno rozdělávání ohně, sběr jakýchkoliv kamenů, mušlí, platí zde zákaz rekreačního rybolovu. Každá loď si před vplutím do parku musí pořídit vstupní kartu podle délky lodi. Na ostrově Piškera je vystavěna Marina ACI.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (400)

Autobusová zastávka název: (200)

Vlaková zastávka název: (12000)

Autobusové nádraží název: (400)


Vlakové nádraží název: (12000)

Obchod: (400)

Stravování:

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (15):


Apartmány Jukič Vodice ChorvatskoApartmány Jukič Vodice ChorvatskoApartmány Jukič Vodice Chorvatsko
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com