sdílet Apartmány FATRA na Facebooku
Apartmány FATRA česká verze  Apartmány FATRA slovenská verzia  Apartmány FATRA english version  Apartmány FATRA deutsch version

Apartmány FATRA Ružomberok, Ružomberok Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Apartmány FATRA Ružomberok - SKIPARK MALINO BRDO ubytování Hrabovská Dolina..


Apartmány FATRAPARK se nacházejí v exkluzivní lokalitě jen 100m od kabinkové lanovky, přímo v centru střediska , co dělá tyto apartmány atraktivními . Jsou vzdáleny doslova jen několik metrů od nejdelší umelozasnežovanej sjezdovky na Slovensku ( 3,9 km ) vedoucí z Malina Brda do Hrabovská doliny .

Apartmánový dům FATRAPARK je vv překrásném prostředí Hrabovská doliny v Ružomberku v bezprostřední blízkosti SKIPARK Malino Brdo nad Hrabovská nádrží. Svou polohou , příjemným prostředím , službami uspokojí i nejnáročnějšího návštěvníka . Polohu přivítají hlavně milovníci ticha , přírody, turistiky, lyžařských sportů a klidného spánku . Je ideálním místem pro prožití dovolené plné nezapomenutelných zážitků pro rodiny s dětmi , které se mohou vyřádit v blízkém okolí ( louka , les ) , ale i obchodní cestující .

Apartmánový dům FATRAPARK - ubytování : V apartmánech je elektrické vytápění . V koupelně je podlahové topení . Teplá voda je řešena samostatným elektrickým bojlerem . V každém apartmánu je kabelová TV a možnost připojení na internet. Některé apartmany mají balkon . Vsechny apartmany mají kuchyňský koutek . Kuchyně jsou zařízeny kuchyňskou linkou, kuchyňským nádobím, elektrickým vařičem ledničkou, varná konvice, mikrovlnkou .

LYŽOVÁNÍ - ZIMNÍ SPORTY - SKIPARK - RUŽOMBEROK

Známé lyžařské středisko Skipark Ružomberok
se nachází na úbočích Velké Fatry nad městem Ružomberok. Je vyhledávaným místem odpočinku nejen pro domácí návštěvníky , ale i zahraničních turistů. Je to jedno z nejmodernějších středisek na Slovensku , s vysokým standardem služeb , servisním programem . Ve středisku je k dispozici 12 km sjezdových tratí , nejdelší z nich měří až 3 900 m, překoná výškový rozdíl 698 ma je nejdéle uměle zasněžovanou sjezdovkou na Slovensku.

K dispozicii jsou : 4 - sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti . Každý víkend a během prázdnin jsou pro návštěvníky lyžařského střediska pořádané zajímavé akce a soutěže pro celou rodinu ( snowtubing - jízda na speciální gumové pneumatice , ledová věž - něco pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco ze základů horolezectví , různé soutěže v lyžování , snowpark pro děti apod. . ) . Funguje zde i lyžařská škola, skiservis, půjčovna výstroje , skibus

Typy pokojů
apartmán
53

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, sat, apartmány s plně zařízenou kuchyní

Základní informace: směnárna, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen

Popis okolí: Krásy Liptova a bohaté rekreačné možnosti lákajú množstvo návštevníkov. Na svoje si prídu aj priaznivci skialpinizmu, horolezectva, paraglidingu, raftingu a iných športov.

Tipy na výlet: Vory - splavování Oravu 22 km
Pltnictví - dnes romantika kdysi tvrdé mozoly našich dědečků . Celá staletí se plťami dolů Oravou sváželo hlavně stavební dřevo , seno , obilí, keramika, plátno, skály , dřevěné šindele . Při vyhlídkové plavbě vám naskytnou jedinečné pohledy na Oravský hrad a vrátíte se alespoň na chvíli do minulosti . Plavba z Horní Lhůty do Oravského Podzámku trvá 1 hodinu - kapacita vory je 12 osôb.Prevádzka : květen, červen, září, říjen dle objednávky , červenec srpen - od 9 00 do 17 00 hod. .
Vory - splavování váhu 35 km
Při vyhlídkové romantické plavbě se vám naskytnou jedinečné pohledy na zříceninu Starého hradu a známého hradu Strečno . Plavba trvá 1 hodinu - kapacita 1 vory je 12 osob . Provoz : květen, červen, září, říjen dle objednávky , červenec srpen .
TURISTIKA
Pohoří Velké Fatry , Nízkých a Západních Tater, Chočských vrchů nabízejí množství značkovaných turistických tras - nenáročné procházky vhodné pro rodiny s dětmi , přechody přes doliny , výstupy na jednotlivé vrcholy, nýbrž i náročné hřebenové túry.
■ Hrabovský DOLINA 0 km
Pěší túra do Hrabovská doliny s možností koupání v Hrabovská nádrži , člunkování , nenáročná túra na Malino Brdo , možnost výstupu na vrchol Malina Brda kabinkovou lanovkou , krásný výhled na Malou Fatru , Velkou Fatru , Chočské vrchy, Nízké a Vysoké Tatry, příjemným zpestřením může být i návštěva Liptovského salaše .
■ Čutkovská DOLINA - 3,5 km
Jedna z nejkrásnějších dolin Velké Fatry . Možnost koupání v malém jezeře . Myslivosti, houbaření. Nenáročná procházka ( vhodná pro děti ) překrásnou Čutkovská dolinou.
■ LIPTOVSKÉ salaš , možnost koupě ovčích výrobků
SALAŠ KRAJINKA v kouzelném prostředí Liptovské kotliny můžete prožít přímo salašnický idylu . Nachází se zde dřevěný salaš , uvidíte dojení ovcí jakož i výrobu žinčice , sýrů nebo brynzy , taktéž si můžete zakoupit originální ovčí sýry, korbáčiky , nitě, brynzu .
■ VRCH Salatínami 1630m - 22 km
Vrch Salatín se nachází na území Národního parku Nízké Tatry . Poskytuje výhledy na Západní Tatry , Chočské Vrchy , Velkou Fatru , Malou Fatru , Nízké Tatry. Vede k němu Ludrovský dolina (10km dlouhá ) , kde lze vidět různé krasové jevy ( napr.jaskyne , vyvěračky ) .
■ VRCH CHOČ 1611m - 12 km
K nezapomenutelným výletům patří výstup na Vrch Choč 1611m , turisticky středně náročná túra začíná od Jánošíkově hospody , kde podle tradice chytili Juraje Jánošíka . Po 2,5 hod. . výstupu se naskýtá kruhový výhled na celé panorama Liptova i Oravy (Nízké Tatry, Roháče, Malá a Velká Fatra ) .
■ VRCH ŠÍP a OSADA Podšíp - 9 km
Je to turisticky středně náročný výstup na skalnatých Šíp , ( 1169 ), z něhož je krásný výhled údolí Váhu a Oravu , cestou zpět můžete navštívit horský osadu Podšíp , dnes charakteristickou původní lidovou architekturou .
■ Prosiecka A Kvačianské DOLINA - 22 km
Kvačianska dolina byla prohlášena za Národní přírodní rezervaci a spolu s Prosieckou dolinou patří k nejkrásnějším dolinám Slovenska . Spojením obou dolin do jedné okružní túry vznikl jeden z nejoblíbenějších turistických okruhů v Liptově .
V Kvačianské údolí se nacházejí dva původní vodní mlýny s funkční mlýnský technologií . Prosiecka dolina láká své návštěvníky naučnou stezkou . Je známá svými skalními vraty , kaňony , vodopádům a roklí Sokol se skalními prahy.
JESKYNĚ - 32 km
Všem kategoriím turistů vřele doporučujeme navštívit světoznámé jeskyně - JESKYNĚ SVOBODY právem patří do první desítky nejkrásnějších jeskyní v Evropě. Je největší a nejkrásnější z 30 jeskyní Demänovská krasu . Objevena byla v roce 1924 . Její celková délka je přes 7 km a zpřístupněna je přibližně v délce 2 km. Nachází se zde množství pestrobarevných krápníkových útvarů a také podzemní tok řeky Demänovky . Překrásné je také množství podzemních jezírek , unikátní sintrové lekníny . Vyniká neobyčejným bohatstvím krápníkových útvarů .
■ LEDOVÁ JESKYNĚ
Dosahuje délky 1750 m . Ledová výplň se vyskytuje ve spodních částech jeskyně . Zastoupený je podlahový led ledové sloupy, stalaktity i stalagmity . Naleziště kostí jeskynního medvěda ( Ursus spelaeus ) a jiných obratlovců , které byly v první polovině 18. století považovány za kosti draků. Jeskyně je známá od nepaměti .
■ Važecká jeskyně 38 km
Nachází se ve východní části Nízkých Tater . Je 530 m dlouhá, s výzdobou stalaktitů , stalagmitů a sintrových jezírek . Vyskytují se zde některé druhy netopýrů ( netopýr obyčejný , uchrání černý, netopýr vousatý ) .
■ Liskovská JESKYNĚ - 6 km
není pro veřejnost otevřena
cykloturistice
Pro vyznavače silniční cyklistiky jsou na Liptově optimální podmínky nakolik , přes Liptov vede dálnice od Ivachnové až po Važec , takže ostatní cesty jsou z menší hustotou provozu jako stvořené pro tento druh sportu . Oblíbené jsou trasy okolo Liptovské Mary , přes Čiernovažskú dolinu či Demänovskou dolinu a množství turistů kombinuje pěší turistiku s výletem na kolech .
My vám doporučujeme cyklostezky :
■ Ružomberské trasy:
- Z Ružomberka přijdeme asi po 15 minutách do Bílého Potoka . Na konci vesnice u motorestu Vlčí dvůr , odbočíme z hlavní silnice . Dále pojedeme doprava , vedle kravíně . Na další křižovatce odbočíme doleva a Trlenská dolinou dojedeme až do obce Vlkolínec / památka UNESCO . Vzdálenost - 18 km , obtížnost mírná
- Jižně od Ružomberka přes vesnici Biely Potok . Můžeme použít hlavní cestu , nebo cyklotrasu (označená červeně ) . Zanedlouho budeme na Podsuchá ( hostinec Bodega ) . Zde si můžeme opéct buřty , otužilí se mohou vykoupat . Zpět stejnou cestou . Vzdálenost - 21 km , obtížnost malá.
■ Kolem Liptovské Mary 40 km
Bešeňova - Liptovská Sielnica - Liptovský Mikuláš - Partizánska Ľupča
■ Dolný Liptov 58 km
Ružomberok - Liptovská Osada - Liptovská Lužná - Železné - Partizánska Ľupča - Bešeňová - Ružomberok
■ Demänovská Dolina 16km
Liptovský Mikuláš - Jasná

Dostupnost střediska:

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumapartmánapartmánapartmánapartmán
4.1-14.330 (1 osoba/person)50 (2 osoby/person - 1 pokoj/room)80 (2 osoby/person - 2 pokoje/room)100 (4 osoby/person - 3 pokoje/room)
14.3-26.615254050
26.6-29.820356070
29.8-26.1215254050
26.12-4.18080120150


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (20):


Apartmány FATRAApartmány FATRAApartmány FATRA
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com