Penzion Uko Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Bedřichov u Jablonce nad Nisou Ubytování

Penzion Uko česká verze  Penzion Uko slovenská verzia  Penzion Uko english version  Penzion Uko deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Uko
Název: sdílet Penzion Uko na Facebooku Penzion Uko
Ulice: Bedřichov 300 a 301
Město: Bedřichov u Jablonce nad Nisou
PSČ: 468 12
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký kraj
Hory / Region: Jizerské Hory
Rekreační středisko: Bedřichov
Stát: Česká republika
Kapacita: 25
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 2
Cena od: 750 CZK

ukázat na mapě     E-mail: penzion-uko-bedrichov-u-jablonce-nad-nisou@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion Uko Bedřichov Jizerské Hory - ubytování v Jizerských Horách v Bedřichově...


Penzion Uko Bedřichov - Jizerské Hory - popis:
  Objekt penzionu se nachází v chráněnné krajinné oblasti Jizerských hor v Bedřichově. Penzion je umístěn v centru Bedřichova, v křižovatce tří cest Liberec-Jablonec-Josefodol. Od okresního města Jablonec n/N je vzdálen cca 7 km, od krajského města Liberec 8 km. Obě města jsou propojena městskou dopravou. Ceny za městskou dopravu jsou 10 Kč/20 min. Celá oblast je také snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.

Penzion Uko Bedřichov v Jizerskách Horách - ubytování: Pokoje jsou vybaveny moderními dvoulůžky s nočními stolky, lampičkou a rádiem, šatní skříní, TV + SAT. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna se sprchou a WC. Dále je k dispozici velká společenská místnost s barem, pohodlnou sedací soupravou k příjemnému posezení u krbu nebo televizoru. V letních měsících je možné posezení na terasese zahradním grilem. Pokoje: 3x Apatmán 4-6 lůžek, 1x 3 lůžka, 1x 4 lůžka, 2x 2 + přistýlka, dětská postýlka.

Penzion Uko v Bedřichově v Jizerkách - stravování: Snídaně v ceně ubytování, parkoviště v těsné blízkosti objektu, možno parkovat v garáži, která je součástí objektu, lyřárna, společenská místnost vybavená krbem, TV + SAT, kychuňka s možností vlastního vaření, sauna se sprchou, ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou. Venku se nachází terasa se zahradním grilem a šachová terasa. Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní rekreaci, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Současně lze nabídnout celé zařízení jako výjezdové školící středisko pro české i zahraniční firmy nebo pro využití pro klubová sportovní soustředění.


Typy pokojů