Penzion U Sněhuláka Boží Dar, Boží Dar Ubytování

Penzion U Sněhuláka česká verze  Penzion U Sněhuláka slovenská verzia  Penzion U Sněhuláka english version  Penzion U Sněhuláka deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion U Sněhuláka
Název: sdílet Penzion U Sněhuláka na Facebooku Penzion U Sněhuláka
Ulice: Boží Dar 48
Město: Boží Dar
PSČ: 362 62
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Krušné Hory
Rekreační středisko: Boží Dar/Neklid
Stát: Česká republika
Kapacita: 21
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 390 CZK

ukázat na mapě     E-mail: penzion-u-snehulaka-bozi-dar@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion U Sněhuláka Boží Dar - Krušné Hory, Klínovec...


Ubytování penzion U sněhuláka Boží Dar: Rodinný penzion U sněhuláka se nachází v nejvýše položeném městečku střední Evropy - na Božím Daru v Krušných horách v nadmořské výšce 1 028 m. Penzion najdete v samém středu města, hned vedle kostela. Boží Dar je vzdálen 1 km od státních hranic se Spolkovou republikou Německo - Oberwisenthal. U obce Boží Dar leží největší Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště v Krušných horách.

Penzion U sněhuláka Boží Dar ubytování: Penzion Vám nabízí příjemné ubytování v apartmánu - vybavený rodinný pokoj (dvě ložnice) se čtyřmi lůžky, a ve 2 až 3 lůžkových pokojích. Vše vybaveno vlastním sociálním zařízením a televizorem se satelitem. Celková kapacita je 18 lůžek.

Penzion Boží Dar ubytování Krušné hory U sněhuláka služby: Ubytování, pobytová taxa, parkování u penzionu, úschova lyží a kol, transfer v den příjezdu (odjezdu) z/do autobusové zastávky Boží Dar, nebo vlakové zastávky Ostrov (nutno ohlásit předem) jsou zahrnuty v ceně. Cena nezahrnuje skibus, zprostředkování výletů, sportovních a relaxačních možností v okolí.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkovýapartmán
111111

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Popis okolí: Dovolená Boží Dar ubytování penzion U sněhuláka aktivity : V zimním období je na Božím Daru a v jeho okolí více než 18 sjezdových tratí a 4 sedačkové lanovky. Pro lyžaře začátečníky je vhodný ski areál NOVAKO - několik metrů od pensionu. Škola lyžování a snowboardingu, snowtubing (jízda na nafukovacích gumách ve sněhovém korytu) a večerní lyžování. Ski areál Neklid Boží Dar je pro pokročilejší lyžaře. Pro náročné pak ski areál Klínovec, 2 km od Božího Daru (dopravu zajišťuje Ski Bus nebo lanovka). Čtvrtou variantou je lyžařský areál Oberwiesenthal. Pro běžkaře je zde Krušnohorská magistrála, cca 80 km upravených tratí propojených s okruhy v SRN. Lyžařskou, běžeckou nebo snowboardovou výstroj lze vypůjčit v půjčovnách na Božím Daru. V letním období vynikající podmínky pro pěší turistiku, horská kola (cca až 400 km okruhů), možnost pronajmutí tenisových kurtů. Karlovy Vary necelých 30 km od Božího Daru, Klášterec nad Ohří - aquapark. 4 km vzdálené německé město Oberwiesenthal s letní bobovou dráhou, sportovní halou (4 tenisové kurty na odpruženém povrchu, bowling, kuželky, posilovna, aerobic), bazény, muzeum lyžování, kabinovou lanovkou a další zajímavosti.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (600 m)

Autobusová zastávka název: (700 m)


Obchod: (600 m)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-27.1620
27.1-5.3680
5.3-31.3550
1.4-23.12450
23.12-2.1900


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: děti do 3 let - zdarma, děti do 10 let - 50 % sleva, děti do 15 let - 25 % sleva, jednolůžkový pokoj: + 150 Kč doplatek.

Stravování:


Restaurace popis: U sněhuláka penzion ubytování Boží Dar stravování: Rodinný penzion nabízí kromě ubytování i jídelnu. Pobyt Vám zpříjemní posezení ve stylové kavárně v přízemí penzionu, kde můžete ochutnat domácí koláče, dorty, zmrzlinové poháry, studené i teplé nápoje a vynikající pizzy. Snídaně bufet, večeře jednotné menu.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Penzion U SněhulákaPenzion U SněhulákaPenzion U SněhulákaPenzion U SněhulákaPenzion U Sněhuláka
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com