Hotel Polonia Mariánské Lázně, Mariánské Lázně Ubytování

Hotel Polonia česká verze  Hotel Polonia slovenská verzia  Hotel Polonia english version  Hotel Polonia deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Polonia
Název: sdílet Hotel Polonia na Facebooku Hotel Polonia
Ulice: Hlavní třída 50
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01
Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Mariánské Lázně
Stát: Česká republika
Kapacita: 152
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 2
Cena od: 760 CZK

ukázat na mapě     E-mail: hotel-polonia-marianske-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


HOTEL Polonia ubytování Mariánské Lázně...


Hotel Polonia - Mariánské Lázně - poloha: se nachází přímo v centru lázeňského života, - na Hlavní třídě přímo naproti lázeňské kolonádě, se "Zpívající fontánou". Ubytovací služby Hotel disponuje 84 pokoji se 152 lůžky: jednolůžkové, dvoulůžkové, apartmá. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, 26 pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Hotel nemá bezbariérové řešení.

Hotel Polonia - Mariánské Lázně - popis pokojů: 1/1 single - jednolůžkový pokoj zkratka 1/1 nebo SGL - Jednolůžkový, využívaný 1 osobou. Pokoj je vybaven sociálním zařízením. 1/1 tour - jednolůžkový pokoj zkratka 1/1 t nebo SGLT - Jednolůžkový, využívaný 1 osobou. Pokoj je určen méně náročným klientům, je bez sociálního zařízení a koupelny. Sociální zařízení je u těchto pokojů společné, na chodbě. 1/2 double - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 nebo DBL - Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka). 1/2 tour - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 DBLT - Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí. Pokoj je určen méně náročným klientům, je bez sociálního zařízení a koupelny. Sociální zařízení je u těchto pokojů společné, na chodbě. 1/2 twin tour - dvoulůžkový pokoj (postele od sebe) zkratka 1/2 TWT. Pokoj pro dvě osoby s oddělenými postelemi.

Hotel Polonia - Mariánské Lázně - ubytování: Pokoj je určen méně náročným klientům, je bez sociálního zařízení a koupelny. Sociální zařízení je u těchto pokojů společné, na chodbě. CS - apartmá zkratka Clasic Suite - Pokoj s obývacím pokojem a samostatnou ložnicí, minimálně pro dvě osoby, psací stůl nebo psací deska s lampičkou, sedací kout a minibar. FS- velké apartmá zkratka Family Suite - Pokoj vyšší kategorie než je standardní apartmá (například má více koupelen nebo ložnic, terasu, krb a podobně) Pokoj splňuje požadavky té nejnáročnější klientely. EB extra bed - přistýlka zkratka EB - Samostatná plnohodnotná přistýlka. Hotelové služby: Kopírování, zasílání faxů, doplňkový prodej, směnárna, masáže, nehlídané parkoviště. Všechny služby lze platit kreditními kartami AMEX, DC, EC/MC, JCB, VISA, ČS, CCS.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
18633

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, úschovna cenných předmětů

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: V okolí hotelu se nachází několik významných památek- hrady,zámky,zříceniny,církevní památky,rozhledny,SOOS,Kladská a další.

Tipy na výlet: Bečov nad Teplou hrad a zámek:Středověký hrad spojený s malebným barokním zámkem vévodí sevřenému údolí říčky Teplé. Hrad sloužil jako panské sídlo až do nájezdu Švédů za třicetileté války. Tehdy šlechta pobořený hrad opustila a vystavěla si v jeho těsné blízkosti barokní zámek. Celý areál byl v posledních desetiletích rekonstruován, dnes je přístupný zámek a terasovité zahrady Teplá klášter:Premonstrátský klášter založil roku 1193 velmož Hroznata (roku 1897 blahořečený). Rozlehlý komplex prodělal řadu ničivých katastrof a jim úměrný nespočet přestaveb. Poslední pozdně barokní podobu dostal v 18. století pod vedením K. I. Dienzenhofera. Období 1950-1978, kdy sloužil jako kasárna, klášteru na kráse vůbec nepřidalo. Po navrácení řádu v roce 1990 začal být postupně renovován. K nejcennějšími částem areálu patří knihovna - po strahovské druhá nejobsáhlejší klášterní knihovna u nás - a románsko-gotický kostel Zvěstování Panny Marie, v jehož kapli jsou uloženy Hroznatovy ostatky.

Doporučená trasa bus: Pravidelné autobusové linky Mariánské Lázně - Cheb, Karlovy Vary, Plzeň, Praha

Doporučená trasa vlak: mezinárodní rychlík Praha - Plzeň - Mariánské Lázně - Frankfurt (Eurocity a Intercity).

Doporučená trasa auto: dálnice Praha - Plzeň- směr Rozvadov - odbočka Planá - Mariánské Lázně. Hraniční přechody: Broumov - Mähring (SRN) - 21 km Svatý Kříž - Waldsassen (SRN) - 35 km Pomezí - Schirnding (SRN) - 35km Rozvadov - Waidhaus (SRN) - 47 km

Dostupnost střediska:


Centrum název: (4 m)

Autobusová zastávka název: (100 m)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Ceník ubytování:
Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Stravování:Restaurace: Fontána (počet míst 190)

Kavárna: Polonia (počet míst 40)

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Hotel PoloniaHotel PoloniaHotel PoloniaHotel PoloniaHotel PoloniaHotel Polonia
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com