Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Mariánské Lázně, Mariánské Lázně Ubytování

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort česká verze  Hotel Esplanade Spa & Golf Resort slovenská verzia  Hotel Esplanade Spa & Golf Resort english version  Hotel Esplanade Spa & Golf Resort deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Název: sdílet Hotel Esplanade Spa & Golf Resort na Facebooku Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Ulice: Karlovarská 438
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01
Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Mariánské Lázně
Stát: Česká republika
Kapacita: 179
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 5
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: hotel-esplanade-spa-&-golf-resort-marianske-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Esplanade Spa & Golf Resort - Karlovarská 438 - Mariánské Lázně - Marienbad...


Esplanade Spa & Golf Resort luxusní hotel v Mariánských Lázních
.
Luxusní ubytování v Mariánských Lázních, v klidném prostředí s výhledem na město, nedaleko golfového hřiště. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

Wellness hotel Esplanade Spa & Golf Resort je ideální k aktivnímu odpočinku pro jednotlivce, golfovou i kongresovou turistiku s využitím veškerých lázeňských procedur a thajských masáží prováděné originálními thajskými terapeutkami.
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění firemních a prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni. Hotel umožňuje svým hostům obdivujících přírodní památky, minerální prameny a významná místa Mariánských lázní, jedinečné spojení relaxace v luxusním spa & wellness centru.
Luxusní romantický hotel nabízí také kompletní svatební servis. Jako golf resort hotel Esplanade poskytuje golfové pobyty s možností odpočinku a relaxace. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort svými službami vychází vstříc požadavkům i nejnáročnějších hostů.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort poskytuje luxusní ubytování v Mariánských Lázních. Celkem nabízíme ubytování v 89 komfortních pokojích, z toho 23 apartmá a 2 mezonetová apartmá Royal a Esplanade. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a SAT televizí s 200 programy a klimatizací s individuálním nastavením teploty. Prostorné mramorové koupelny mají hydro - masážní vany, sprchové kouty, beauty zrcadlo a vysoušeč vlasů.
Apartmá

Zvláště honosné jsou naše prostorné mezonetové apartmány, které doporučujeme pro pohodlí rodinné rekreace s využitím veškerého komfortu samostatných koupelen a ložnic až pro 6-8 osob. Hotel Esplanade nabízí také novomanželská apartmá. Tyto luxusní apartmá přímo vybízí k prožití romantických chvil na vašich líbánkách nebo svatebních cestách. Pro tyto účely nabízíme květinová aranžmá z čerstvých květin nebo dekorace okvětními lístky růží sušené mrazem.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
16325

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Hotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf ResortHotel Esplanade Spa & Golf Resort
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com