sdílet Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA na Facebooku
Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA česká verze  Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA slovenská verzia  Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA english version  Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA deutsch version

Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA Luhačovice, Luhačovice ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA Luhačovice - ubytovanie a relaxačné pobyty v Luhačoviciach:


Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA - Luhačovice: Kulturní památka Vila Valaška byla postavena roku 1907 podle projektu významného architekta Dušana Jurkoviče a řadí se mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice.Lázeňský dům Vila Valaška je opět otevřen po kompletní a náročné rekonstrukci a lázeňským hostům nabízí to nejluxusnější ubytování v Luhačovicích.

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA nabízí:
* Ubytování v devíti luxusních apartmánech s dispozicí a prvky navrženými architektem Dušanem Jurkovičem (obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, šatna, připojení na internet, klimatizace, minibar).
* Nadstandardní servis.
* Vyjímečná balneoterapie - celotělová hydromasáž, zónová hydromasáž nohou, hýždí, zad a ramen, celotělová perličková koupel, CO2 koupel, aromaterapie včetně pěnivých přísad, masáž zvukovými vlnami, světelná terapie 80-ti barevnými "LED" diodami, Kneippovy koupele nohou, parní lázeň.
* Restaurace přímo v objektu s nabídkou různých diet.
* Sluneční terasa.
* Nádherná zahrada kolem hotelu s altánem a jezírkem.
* Parkování v objektu lázeňského hotelu.
* Individuální přístup a diskrétnost.

Vila Valaška je přímo propojena s lázeňským hotelem Vila ANTOANETA****, hosté tedy mohou dle libosti navštěvovat jak vodní relaxační centrum (2 propojené bazény, parní lázeň, whirlpool), tak další lázeňské a relaxační procedury (thajské, reiki, havajské masáže, masáže lávovými kameny, reflexní masáže, akupunktura, oxygenoterapie, rašelinové zábaly, elektroléčba, gymnastika v bazénu, manuální lymfodrenáž,...).

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovacia plocha v areáli

Dostupnost střediska:

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení: INDIKACE PRO LÁZEŇSKOU LÉČBU V LUHAČOVICÍCH: * Nemoci horních a dolních cest dýchacích * Nemoci trávicího ústrojí * nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (diabetes, obezita) * Onemocnění pohybového ústrojí * Nemoci periferních cév a nervů * Nemoci onkologické v remisi

LÉČBA DECHOVÝCH A ZAŽÍVACÍCH OBTÍŽÍ: Nosným programem léčby v sanatoriu MIRAMARE je léčba dechových a zažívacích obtíží, poruch metabolizmu (především diabetes mellitus).

LÉČBA DÝCHACÍCH CEST: Výhodou u této léčby je využívání přírodních léčivých zdrojů a tradice léčby. Onemocnění horních a dolních cest dýchacích, stavy po operacích nosních dutin, astma bronchiale, netuberkulosní plicní nemoci a to plicní fibrosy a toxické účinky na HCD a DCD. Při přijetí pacienta - vstupní prohlídka, kontroly během léčby, závěrečná prohlídka včetně zhodnocení stavu pacienta. Vyšetření u dechových onemocnění: spirometrické vyšetření, které signifikuje stav dechových cest /při propuštění pacienta znovu/, dle vyšetření ordinace léčebných procedur. Procedury: vodoléčebné procedury, inhalace přístrojová minerálním pramenem Vincentka, inhalace léková dle stavu dechových cest, dechová cvičení - pacient se učí dýchat - cviky využívá po ukončení léčby v domácím prostředí, následují další procedury dle dalších diagnos pacienta, včetně laboratorních odběrů krve. Důležité je také využití klimatu v Luhačovicích, stálosti počasí. Terénní řízená chůze je další součástí léčby u všech klientů našeho sanatoria.

LÉČBA DIABETES MELLITUS: První písemné záznamy o cukrovce pochází již ze starého Egypta, později i ze starého Řecka, Říma, z arabských zemí, z Indie a Číny. Po přijetí pacienta následuje vstupní lékařská prohlídka, časté kontroly pacienta, závěrečná prohlídka a zhodnocení stavu pacienta.

a) Diabetici - do 6 měsíců od prvého zjištění - přijíždí především kvůli edukačnímu programu, tj. poučení o diabetu, jak se mají pacienti chovat, naučit je stravovacím návykům a pravidelnému režimu dne. Přednášky resp. pohovory jsou v několika etapách, v návaznosti na procedurách. Tento komplex zahrnuje 14-ti denní pobyt, který pacient absolvuje včetně poučení. Během pobytu je pravidelně kontrolována hladina krevního cukru, dle toho upravena strava a režim dne. Také je nutno dodržovat pitný režim - minerální pramen Aloiska.

b) Diabetici, kteří jsou na inzulínu a lécích přijíždí na stabilizaci celkového stavu, včetně vyšetření a kontroly hladiny krevního cukru. Léčba zahrnuje vodoléčebné procedury, kontroly krevního cukru, pitný režim a posílení tělesné zdatnosti.

c) Diabetici s komplikacemi - pacienti dlouhodobě léčení na diabetes, většinou diabetici na inzulínu, jejichž onemocnění potřebuje cílenou léčbu. Většinou se jedná o postižení dolních končetin, kardiovaskulárního aparátu a jiné komplikace, které se snažíme v našem sanatoriu zmírnit.

Léčba: vodní procedury v přírodním léčivém zdroji, vířivé koupele na dolní končetiny, pitná léčba Aloiska, elektroléčba, rehabilitace dle fyzického stavu pacienta. Self monitoring hladiny glykemie, pravidelná kontrola krevního cukru.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, Dýchacích ciest (netuberkulózne), Pohybové ústrojenstvo, Obezity a nadváhy, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravovanie:

Služby:Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.121120152017603200 (Luxury Spa & Wellness Vila Vala)


Měna: Czk

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Cena zahŕňa: - Ubytovanie požadovanej kategórie - Raňajky formou bufetu - Voľný vstup do bazéna (Miramare) alebo vodného relax centra (Vila Antoaneta a Vila Valaška) - Zapožičanie županu v kategórii superior

Fotogaléria (5):


Luxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKALuxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKALuxury Spa & Wellness hotel VILA VALAŠKA
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com