sdílet Kúpežný hotel VILA ANTOANETA na Facebooku
Kúpežný hotel VILA ANTOANETA česká verze  Kúpežný hotel VILA ANTOANETA slovenská verzia  Kúpežný hotel VILA ANTOANETA english version  Kúpežný hotel VILA ANTOANETA deutsch version

Kúpežný hotel VILA ANTOANETA Luhačovice, Luhačovice ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Kúpežný hotel Vila Antoaneta kúpele Luhačovice - Luhačovice ubytovanie, relaxačné a kúpežné pobyty:


Moderní lázeňský hotel Vila Antoaneta je v provozu od roku 2006 a je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami Vila Antoaneta****, Vila Petřín*** a Vila Pernštýn***. Tento komplex se nachází v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti lázeňského parku a kolonády (mapa) a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou.

Lázeňský hotel VILA ANTOANETA nabízí:
* Komfortní ubytování kategorie superior nebo standard.
* Restaurace s nabídkou různých diet a možnou konzultací s nutričním terapeutem.
* Vodní relaxační centrum - vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa.
* Více jak 50 lázeňských, wellness a nadstandartních procedur.
* Lékařská ordinace.
* Denní bar.
* Podzemní garážová stání.
* Internet - wifi v hotelové hale, PC zdarma v hotelové hale. Pokoje kat. superior**** zdarma wifi.

VILA ANTOANETA**** - Luhačovice: Nabízí komfortně vybavené pokoje a apartmány kategorie superior.
Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, fénem, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem, minibarem, trezorem, částečně s balkónem. Apartmány mají oddělenou ložnici a obývací pokoj, koupelnu s vanou, 2 x WC. Tato budova je vybavena výtahem.

VILA PETŘÍN*** A VILA PERNŠTÝN*** - Luhačovice: Nabízejí pokoje kategorie standard se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT, fénem, telefonem a ledničkou. Budovy nejsou vybaveny výtahem.

Oficiální certifikace ve třídě FIRST CLASS: Lázeňský hotel VILA ANTOANETA je oficiálně certifikován ve třídě FIRST CLASS**** Asociací hotelů a restaurací ČR dle hodnotících kritérií Hotelstars Union, které jsou jednotné i pro hotely a další ubytovací zařízení v Rakousku, Německu, Maďarsku, Nizozemí, Švédsku a Švýcarsku.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
22235

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, sat, minibar, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovacia plocha v areáli, WI-FI, reštaurácia

Dostupnost střediska:

Kúpežné služby:Popis lázeňského zařízení: INDIKACE PRO LÁZEŇSKOU LÉČBU V LUHAČOVICÍCH: * Nemoci horních a dolních cest dýchacích * Nemoci trávicího ústrojí * nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (diabetes, obezita) * Onemocnění pohybového ústrojí * Nemoci periferních cév a nervů * Nemoci onkologické v remisi

LÉČBA DECHOVÝCH A ZAŽÍVACÍCH OBT͎Í: Nosným programem léčby v sanatoriu MIRAMARE je léčba dechových a zažívacích obtíží, poruch metabolizmu (především diabetes mellitus).

LÉČBA DÝCHACÍCH CEST: Výhodou u této léčby je využívání přírodních léčivých zdrojů a tradice léčby. Onemocnění horních a dolních cest dýchacích, stavy po operacích nosních dutin, astma bronchiale, netuberkulosní plicní nemoci a to plicní fibrosy a toxické účinky na HCD a DCD. Při přijetí pacienta - vstupní prohlídka, kontroly během léčby, závěrečná prohlídka včetně zhodnocení stavu pacienta. Vyšetření u dechových onemocnění: spirometrické vyšetření, které signifikuje stav dechových cest /při propuštění pacienta znovu/, dle vyšetření ordinace léčebných procedur. Procedury: vodoléčebné procedury, inhalace přístrojová minerálním pramenem Vincentka, inhalace léková dle stavu dechových cest, dechová cvičení - pacient se učí dýchat - cviky využívá po ukončení léčby v domácím prostředí, následují další procedury dle dalších diagnos pacienta, včetně laboratorních odběrů krve. Důležité je také využití klimatu v Luhačovicích, stálosti počasí. Terénní řízená chůze je další součástí léčby u všech klientů našeho sanatoria.

LÉČBA DIABETES MELLITUS: První písemné záznamy o cukrovce pochází již ze starého Egypta, později i ze starého Řecka, Říma, z arabských zemí, z Indie a Číny. Po přijetí pacienta následuje vstupní lékařská prohlídka, časté kontroly pacienta, závěrečná prohlídka a zhodnocení stavu pacienta.

a) Diabetici - do 6 měsíců od prvého zjištění - přijíždí především kvůli edukačnímu programu, tj. poučení o diabetu, jak se mají pacienti chovat, naučit je stravovacím návykům a pravidelnému režimu dne. Přednášky resp. pohovory jsou v několika etapách, v návaznosti na procedurách. Tento komplex zahrnuje 14-ti denní pobyt, který pacient absolvuje včetně poučení. Během pobytu je pravidelně kontrolována hladina krevního cukru, dle toho upravena strava a režim dne. Také je nutno dodržovat pitný režim - minerální pramen Aloiska.

b) Diabetici, kteří jsou na inzulínu a lécích přijíždí na stabilizaci celkového stavu, včetně vyšetření a kontroly hladiny krevního cukru. Léčba zahrnuje vodoléčebné procedury, kontroly krevního cukru, pitný režim a posílení tělesné zdatnosti.

c) Diabetici s komplikacemi - pacienti dlouhodobě léčení na diabetes, většinou diabetici na inzulínu, jejichž onemocnění potřebuje cílenou léčbu. Většinou se jedná o postižení dolních končetin, kardiovaskulárního aparátu a jiné komplikace, které se snažíme v našem sanatoriu zmírnit.

Léčba: vodní procedury v přírodním léčivém zdroji, vířivé koupele na dolní končetiny, pitná léčba Aloiska, elektroléčba, rehabilitace dle fyzického stavu pacienta. Self monitoring hladiny glykemie, pravidelná kontrola krevního cukru.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, Pohybové ústrojenstvo, Obezity a nadváhy, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravovanie:


Restaurace popis: Stravovanie - raňajky formou rautu, obedy a večere výberom z menu, ovocné a zeleninové šaláty, ovocie. Pobyt s plnou penziou začína obedom a končí raňajkami. Pobyt s polpenziou začína večerou a končí raňajkami.

Služby:Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.121120152017603200 (Luxury Spa & Wellness Vila Vala)


Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (10):


Kúpežný hotel VILA ANTOANETAKúpežný hotel VILA ANTOANETAKúpežný hotel VILA ANTOANETA
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com