sdílet Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům na Facebooku
Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům česká verze  Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům slovenská verzia  Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům english version  Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům deutsch version

Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům Karlova Studánka, Karlova Studánka ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Kúpelný Hotel Slezský dům - Liečebné Horské Kúpele Lázně Karlova Studánka...


Státní léčebné lázně Karlova Studánka, s.p. Lázně Karlova Studánka celoročně nabízejí rekreační, relaxační a rodinné pobyty v krásné přírodě Jeseníků. Balneocentrum s 200letou tradicí. Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a lyžování, kurty na tenis a volejbal. Lázně pro zdravé a zdravý životní styl.

Optimální léčebné podmínky: Vzhledem k optimálním klimatickým podmínkám je lázeňská léčba vhodná pro léčení nemocí respirač. ústrojí a u nemocí s postižením imunity (vč. onkologie ve stadiu remise), přičemž přírodní léč.zdroje umožňují navíc léčbu pohybových a oběhových nemocí.

Státní léčebné lázně Karlova Studánka, s.p. Ubytování v lázních - seznam lázeňských hotelů, které můžete využít: Hlavní lázeňská budova Libuše, Lázeňský objekt Slezský dům, Lázeňský dům Bezruč, Lázeňský objekt U Lesa, Lázeňský objekt Opava, Lázeňský objekt Pošta, Lázeňská vila Vlasta, lázeňská vila Eugen.

Pro svoji jedinečnou polohu a léčivé klima je Karlova Studánka ideálním místem pro léčbu pacientů s onemocněním dýchacích cest. Ideální je pobyt zejména pro osoby s chronickými záněty hrdla, dutin, hlasivek, nosu, průdušek, plic a u nemocných s průduškovým astmatem. Lázeňské místo je vhodné i pro léčení nemocí onkologických (po ukončení základní léčby), pro léčbu vysokého krevního tlaku a onemocnění cév. Souběžně se léčí i doprovodné pohybové nemoci - kloubní a páteřní potíže.

Přírodní léčivý zdroj - minerální voda: Minerální voda používaná po staletí ke koupelím ale i pitné léčbě, napomáhala příznivě krozpouštění hlenu i na sliznici hltanu postiženou vleklým zánětem. Proto se brzy osvědčila i při kloktání a inhalaci či nosních lavážích. Inhalační léčba patří mezi léčebné metody využívající přírodní léčivé zdroje kléčbě nemocí horních i dolních cest dýchacích.

Hotel Slezsky Dum - Horské Lázně Karlova Studánka: LD vila Eugen nabízí 4 apartmány ve 4**** kvalitě. Jednotlivé apartmány jsou provedeny v následujících tématech: Voda, Příroda, Historie a Budoucnost.Každý apartmán umožňuje ubytování až 4 osob. Rekonstrukce této vily byla dokončena v roce 2011.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli

Dostupnost střediska:

Kúpeľné služby:Lázeňské služby: Lázně

Procedury léčení: Pohotovostná lekárska služba, Pitný režim, Joga, Inhalácia, Elektroliečba, Klimatoterapia, Dietoterapia, Parafinoterapia, Liečebný telocvik, Vírivé kúpeľe, Masáže, Reflexné masáže, Peloidné zábaly, Pitné kúry, Vodoliečba

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Klimatoterapia - vysokohorské ovzdušia

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Obehové ústrojenstvo, srdca a ciev, Poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, Dýchacích ciest (netuberkulózne), Nervové, Pohybové ústrojenstvo, Duševné poruchy, Kožné choroby a popáleninové stavy, Obezity a nadváhy, Cukrovka - Diabetes melitus, Vertebrogénný syndróm

Ostatní druhy léčby: Spánok, Relaxačné prechádzky, Klimatoterapie

Stravovanie:

Služby:Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.1211951210


Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (8):


Kúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský důmKúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský důmKúpele Horské lázně Karlova Studánka Hotel Slezský dům
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com