Hotel VAJGAR Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec ubytovanie
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Popis:
Hotel VAJGAR Jindřichův Hradec - ubytovanie v Jindřichovom Hradci..
Hotel VAJGAR - Jindřichův Hradec - južné čechy - popis: Hotel VAJGAR sa nachádza v Jinřichově Hradci v atraktívnej turistickej lokalite Južné Čechy. Ubytovanie je ponúkané v 20 izbách s celkovým počtom 40 lôžok. Vyberať si možno z 5 jednolôžkových izbách, 12 dvojlôžkových izbách a 3 viaclôžkových izbách. V prípade potreby je možné niektoré z izieb doplniť o prístelku. Hostia, ktorí sa chcú stravovať priamo v hoteli, môžu využiť reštaurácii v objekte. V celom objekte hotela je možné bezplatné využitie bezdrôtového internetu. Parkovisko pri hoteli je pre hostí k dispozícii za poplatok.
Hotel VAJGAR - Jindřichův Hradec - Hotel VAJGAR ponúka 20 izieb s celkovým počtom 40 lôžok. Hostia môžu vyberať z 5 jednolôžkových izieb, 12 dvojlôžkových izieb a 3 viaclôžkových izieb. Na niektoré z nich možné pridať prístelku. Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi je možné na izbe využiť zdarma.
Typy pokojů
2 lůžkový | 4 lůžkový |
12 | 4 |
Vybavení pokojů: Koupelna na podlaží, WI-FI
Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovacia plocha v areáli, domácim zvieratám vstup povolený, WI-FI, reštaurácia
Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa
Počet podlaží: 3
Nadmořská výška: 475
Popis okolí: Město Jindřichův Hradec: Je jedním z nejmalebnějších a nejzachovalejších měst jihu Čech. Pokud se rozhodnete k návštěvě Jindřichova Hradce , budete mít na dosah nejen starobylou kulturu a památky, ale i klid a pohodu města, které se vyplatí navštívit.
Zámek J.Hradec: Zámek Jindřichův Hradec je třetím největším hradem a zámkem v ČR. První je Pražský hrad, poté zámek Český Krumlov a třetí již zmiňovaný zámek pánů z Hradce. Ve spolupráci se správou státního zámku jsme pro Vás připravili v odkazu VÝHODNÉ BALÍČKY.
Muzeum Jindřichův Hradec: Město Jindřichův Hradec patří k městům s bohatou betlémářskou tradicí. V Jindřichohradeckémk muzeu je i první zpráva o betlémech která pochází již z roku 1579. Krýzovy jesličky byly darovány do sbírek muzea roku 1935, a od té doby patří k nejnavštěvovanějším expozicím. Jindřichohradecký měšťan a punčochářský mistr Tomáš Krýza (1838 - 1918) vyráběl své celoživotní dílo více jak šedesát let a jeho velkolepý betlém, který stavěl na ploše 60 čtverečních metrů, obsahuje 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.
Doporučená trasa bus: Príchod na autobusovej stanici neďaleko od hotela, možno kontaktovať hotel pre odvoz.
Doporučená trasa vlak: Príchod na vlakovú stanicu neďaleko od hotela, možno kontaktovať hotel pre odvoz.
Doporučená trasa auto: Hotel leží přímo v centru města Jindřichův Hradec (z příjezdových cest značeno).
Dostupnost střediska:
Centrum název: (5 m) Autobusové nádraží název: (1 km) | Vlakové nádraží název: (1 km) Zastávka MDH: (100 m) Obchod: (50 m) |
Stravovanie:
Restaurace popis:
Hotel VAJGAR Gastronómia v Jindřichovom Hradci:
Hotel raňajky neponúka. Reštauráciu je možné navštíviť priamo v hoteli.
Cenník ubytovania:
Datum | za osobu |
1.1-31.12 | od/in 475 |
Měna: CZK
Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: děti do 3 let 100% z ceny, děti od 3 do 6 let 50% z ceny, děti od 6 do 12 let 30% z ceny
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite