sdílet Hotel Continental na Facebooku
Hotel Continental česká verze  Hotel Continental slovenská verzia  Hotel Continental english version  Hotel Continental deutsch version

Hotel Continental Mariánské Lázně, Mariánské Lázně ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Continental Hlavní 230 ubytovanie Mariánské Lázně..


Hotel Continental je druhý mariánskolázeňský štvorhviezdičkový hotel našej spoločnosti a je výnimočný svojou polohou aj vybavením, ktoré je hosťom k dispozícii. Hotel sa nachádza v centre mesta v blízkosti kolonády a je z neho nádherný výhľad do blízkeho parku.

Hotel Continental je rozdelený do dvoch budov Aida a Tosca. Tosca má kapacitu 14 izieb De Luxe, z ktorých každý je originálny svojím priestorovým riešením. Aida ponúka 27 Standard izieb. Pre hostí cestujúcich automobilom je k dispozícii parkovisko.

V hoteli Continental sa nachádza Café Restaurant Rigoletto, kde sa po ránu podávajú raňajky formou bohatého bufetu. Počas dňa si tu môžete vybrať z medzinárodných i domácich jedál, mnohých druhov kávy a múčnikov. V lete je otvorená romantická terasa.

V prízemí hotela Continental sa nachádza veľké moderne zariadené wellness centrum ponúkajúce ako klasické liečebné procedúry, tak aj nadštandardné služby. Hlavne pre ženy je tu aj kozmetika a pedikúra. Hotelovým hosťom je k dispozícii sauna a bazén s protiprúdom a ďalšími efektmi. Pre pohodlie našich hostí sú samozrejme pripravené župany, osušky či prestieradlá.

Vedľa hotelových a gastronomických služieb vám ponúkneme celú škálu vedľajších programov: rezervácie na kultúrne a spoločenské akcie, tenis, golf, prenájom bicyklov, jazdu na koni výlety do okolia a Prahy. Spoločnosť Garzotto Hotels a Resorts sa teší na vašu návštevu a postará sa, aby váš pobyt bol čo najpríjemnejší.Typy pokojů
2 lůžkový
41

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, kabelová televizia, sat, minibar, detská postieľka k dispozícii, fén

Základní informace: výťah, bezbariérový prístup, sekretárske služby, pranie a žehlenie, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nefajčiarske miestnosti, parkovisko s dohľadom kamery, uzamykateľné parkovisko, masážní studio, pedikúra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácim zvieratám vstup povolený

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Popis okolí:

Nabídka jak strávit volný čas v ML je různorodá. Z léčivých pramenů doporučujeme: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Ferdinandův, Lesní, Ambrožův.Prameny pomáhají při léčbě urologických potíží, poruch látkové výměny a onemocnění trávicího traktu.

Za zmínku stojí Zpívající Fontána, Městské Muzeum, Městská knihovna, hudební festivaly (Chopinův), koncerty, plesy, módní přehlídky.Aktuální nabídku najdete na naší recepciDostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Autobusová zastávka název: (200 m)


Vlakové nádraží název: (1,5 km)

Zastávka MDH: (100 m)

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení:

Wellness je životním stylem působícím jako prevence proti negativním důsledkům dnešní dynamické doby na lidské zdraví. Vyznává heslo „zdravě žít a dobře se u toho cítit“. Wellness klade důraz na celkovou rovnováhu člověka, pod kterou rozumí jak fyzické tak i psychické zdraví. Nově otevřené Wellness Alexandria je moderně a špičkově vybavené středisko. Nabízí nepřeberné množství wellness a lázeňských procedur. Hlavně pro ženy je zde také kosmetika, manikúra a pedikúra. Hotelovým hostům je k dispozici sauna a bazén s protiproudem a dalšími efekty. Pro hostovo pohodlí jsou samozřejmě připraveny župany, osušky či prostěradla.

 

Parafinoterapie: K přípravě se užívá bílý parafín s příměsí parafínováho oleje. Parafín se nanáší při ponoření do speciální nádoby.

Uhličité koupele, plynové koupele, plynové injekce: Nejdůležitější složkou těchto procedur je oxid uhličitý. Vstřebává se pokožkou, působí na nervová zakončení a uvolňuje stažené cévy. Dochází tak k lepšímu prokrvení orgánů, ke snížení krevního tlaku a ke zklidnění nervového systému. Uhličité procedury jsou indikované při onemocněních srdce a cév.

Klasická částečná a celková masáž: Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, odbourání stresů i psychickou relaxací. Při masáži se rozšiřují kožní vlásečnice a pokožka zčervená, protože se zvyšuje prokrvení. Klasické masáže jsou vhodné pro pacienty s bolestmi páteře a kloubů, k uvolnění svalů a psychické relaxaci.

Podvodní masáž ruční: Intenzivní celková masáž proudem vody o teplotě 35 - 38 °C aplikovaná masérem pomocí trysky v masážní hadici. Napomáhá uvolnění svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a přispívá ke správnému prokrvování

Ultrazvuk: Jde o léčbu za pomocí zvuku. Na dané místo naneseme kontaktní prostředek, nastavíme intenzitu a čas působení, bolestivé místo pomalu přejíždíme hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vetebrogenních potížích.

Magnetoterapie: Procedura využívá léčebného působení magnetů. Účinky magnetického pole využíváme při léčbě bolesti, zánětu, magnetoterapie má hojivé působení. Bezprostředně po léčbě dochází ke sklidnění až usnutí.

Kyslíková terapie: Léčba za pomocí oxygenoterapie je léčebná kúra, která spočívá v ihalaci kyslíkové směsi. Vyšší koncentrace kyslíku Vám zlepší prokrvování tkání, dodá novou energii a zregeneruje všechny buňky v těle. Celkově tato kúra působí blahodárně na celý organizmus a vy se budete cítit svěží.

 

Léčebné procedury v hotelu Continental: Klasická masáž část, Klas. masáž celková, Reflexní masáž hlavy, Reflexní masáž zad, Reflexní masáž šíje, Reflex. masáž rukou, Reflex. masáž nohou, Aromaterapeutická masáž - částečná, Aromaterapeutická masáž – celková, Mas. hork. kameny, Medová masáž, Koupel Kleopatra, Plynová obálka, Plynová injekce, Magnetoterapie, Parafinoterapie, Inhalační terapie, Oxygenoterapie velká, Oxygenoterapie malá, Elektroterapie, Fysioterapie, Lymfatická drenáž, Lymf. drenáž-ruční, Ultrazvuk, Perličková koupel, Perl. s přísadou soli, Perlička+vířivka, Hydromasáž, Podvod. masáž část., Podvod.masáž celková, Lavatherm, Měření krev. Tlaku, Baňkování, Vstupní lék. Prohlídka, Konzultace, Injekce i.m., i.v., Předepsání receptu na léky/potvrzení.Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Pitný režim, Oxygenoterapia, Terénne kúry, vychádzkové trasy, Inhalácia, Elektroliečba, Magnetoterapia, Klimatoterapia, Suchá plynová kúpež, Parafinoterapia, Rehabilitačné plávanie, Vírivé kúpeľe, Masáže, Reflexné masáže, Prísadové kúpele, Pitné kúry

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Vody termálne, Klimatoterapia - vysokohorské ovzdušia

Stravovanie:


Restaurace popis: Hotelová restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a hotelovým hostům kompletní penzi. Snídaně je podávána formou teplého bufetu. Večer je možno posedět u typických specialit a tradičního českého piva v útulné stylové pivnici, která je součástí hotelu.

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén krytý, Sauna, Whirpool

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Pódium, Taneční parket, Ozvučení, Speciální osvětlení, Šatna

SÁL GIUSEPPE VERDI: Umístění: přízemí hotelu Contintal, samostatný vchod, přístup možný i přes hotelovou recepci, Počet osob: 200 osob. Využití: plesy, společenské a hudební akce, módní přehlídky,divadelní představení, konference, školení. Zázemí: podium, molo, šatna pro hosty, bar, kuchyně, šatny pro učinkující, ozvučení a osvětlení sálu.

SALÓNEK HOTELU CONTINENTAL: Umístění: přízemí hotelu Continental, přístup přes hotelovou recepci a restauraci, Počet osob: 40 osob, Využití: společenské akce, firemní prezentace, školení. Uspořádání: divadelní, školní, restaurační, konferenční, T-stavba.Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 SÁL GIUSEPPE VERDI (počet míst 200)

salónek č. 1 CONTINENTAL (počet míst 40)

Cenník ubytovania:


Datum2 lůžkový
1.1-31.1260


Měna: EUR

Cena polopenze: 9,-Eur
Cena plné penze: 15,-Eur
Ceny zahrnují:

Fotogaléria (18):


Hotel ContinentalHotel ContinentalHotel Continental
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2023 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com