sdílet Penzion Horní Hrad Hauenštejn na Facebooku
Penzion Horní Hrad Hauenštejn česká verze  Penzion Horní Hrad Hauenštejn slovenská verzia  Penzion Horní Hrad Hauenštejn english version  Penzion Horní Hrad Hauenštejn deutsch version

Penzion Horní Hrad Hauenštejn Horní Hrad, Horní Hrad Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Horní Hrad - Hauenštejn - ubytování u Ostrova nad Ohří...


Přijeďte strávit krásné chvíle na hrad - Zámek Horní Hrad, původně středověký hrad Hauenstein, byl vybudován na skalnatém ostrohu na strategicky velmi výhodném místě k ochraně zemské stezky, která vedla nedalekým údolím Ohře.

Z původního nevelkého hradu vznikl díky dvěma zásadním přestavbám v 19. století prostorný zámek ve stylu anglické novogotiky. Ve 20. století však hrad značně zchátral a uvažovalo se i o jeho demolici. Na začátku nového milénia jej získal soukromý majitel, který okamžitě začal s jeho záchranou.

Horní hrad je dnes veřejně přístupný a nabízí vám možnost sledovat jeho proměny během rozsáhlé obnovy, která se nese v duchu motta „Jak se staví hrad“.
Přijeďte si prohlédnout celý areál, vystoupat na bergfritovou věž s výhledem do Krušných a Doupovských hor, navštívit hradní hodovnu v gotickém sklepení, zámeckou kapli, galerii a výstavu dřevěných plastik, Rytířský sál s původním vyřezávaným stropem, sál s trofejemi zvěře místních lesů či projít se rozlehlým Arboretem s botanickou zahradou.

UBYTOVÁNÍ V HRADNÍM PODKROVÍ

Pro dobrodruhy, romantiky i rodiny s dětmi, soukromé akce nebo firemní teambuilding je připravena možnost ložírování v rozlehlém podkroví jednoho z hradních paláců (300m2). Celková ubytovací kapacita je 69 lůžek. Atmosféra tohoto typu nocování je neopakovatelná.

Ložírování je nejpohodlnější ve vlastním spacáku, nebo Vám zapůjčíme naše lůžkoviny. Cena ubytování ve spacáku je 150,- Kč/ školy 130,- Kč na osobu/noc (včetně možnosti využít sprchu). V případě zájmu Vám zapůjčíme lůžkoviny za 40,- Kč/osobu. Lůžkovin však máme omezené množství, proto nás prosím v případě poptávky této služby kontaktujte.

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování, je nutné do 14 dnů od rezervace složit 50% zálohu z celkové částky pobytu. Konkrétní informace s Vámi vyřešíme emailem nebo telefonicky.

V případě zájmu Vám zapůjčíme lůžkoviny za 40,- Kč/osobu. Lůžkovin však máme omezené množství, proto nás prosím v případě poptávky této služby kontaktujte.

Typy pokojů


Základní informace: Informační služba, parkovací plocha v areálu, venkovní terasa

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12320


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (11):


Penzion Horní Hrad HauenštejnPenzion Horní Hrad HauenštejnPenzion Horní Hrad Hauenštejn
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com