sdílet EA Hotel Zámek Hrubá Skála na Facebooku
EA Hotel Zámek Hrubá Skála česká verze  EA Hotel Zámek Hrubá Skála slovenská verzia  EA Hotel Zámek Hrubá Skála english version  EA Hotel Zámek Hrubá Skála deutsch version

EA Hotel Zámek Hrubá Skála Karlovice u Turnova, Karlovice u Turnova Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


EA Hotel Zámek Hrubá Skála Český Ráj - ubytování v Českém Ráji..


EA Hotel Zámek Hrubá Skála - Turnov - Český Ráj - popis: Zažijte neopakovatelnou atmosféru pobytu v romantickém zámku v srdci Českého ráje, stojícícm na pískovcových skaliscích zvedajících se vysoko nad malebným údolím říčky Libuňky.

EA Hotel Zámek Hrubá Skála - Turnov - Český Ráj - ubytování: 55 pokojů se 149 lůžky a stylové apartmá v zámecké kapli. Nově rekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí, turistické pokoje se společným sociálním zařízením vhodně pro sportovní turisticku a studenstkou klientelu. zámecké pokoje jsou umístěny v nejcennějších prostorách zámku s překrásným výhledem na okolní sklaní scenérie a zříceninu hradu Trosky, nejznámnější dominantu Českého ráje.

Při Vaší svatbě, konferenci, semináři, školení, sportovní akci či jen při výletu do Českého ráje, Vám hruboskalský zámek nabízí spoustu neopakovatelných gastronomických zážitků v několika zámeckých restaurantech a dalších reprezentativních zámeckých prostorách. Kompletní svatební servis s ubytováním, svatebním obřadem v historických salóncích nebo zámecké zahradě s bohatou hostinou ve stylových zámeckých prostorách.

EA Hotel Zámek Hrubá Skála - Turnov - Český Ráj - služby: Zajišťujeme masáže, perličkové koupele, solárium, saunu, jízdu na koních, rafting, výcvik horolezectví, vyhlídkové lety, paragliding, slaňování zámecké rokle, horská kola, tenis, bowling. Letní kulturní a zábavný program přímo v zámku.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
2501

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, minibar, WI-FI

Základní informace: Informační služba, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:

Hotel Zámek Hrubá Skála - Turnov - Český Ráj - okolí: Prostředí a okolí Hruboskalského zámku je mimořádně vhodné pro pobyty rodin s dětmi, relaxaci seniorů a firemní motivační trainingy - teambuildingové programy a relaxační pobyty pro manažery. Využijte služeb našeho relaxačního a rekondičního centra Zátiší v areálu hotelu Lázně Sedmihorky s nabídkou koupelí, masáží a dalších procedur. Další informace. Vyzkoušejte například slaňování hradní rokle, střelbu z kuše, dobrodružství na laně, výuku horolezectví, horská kola, přejezdy na kladce nad propastí, boj o hradní poklad, rafting na řece Jizeře.

V blízkém okolí nabízíme k využití tenisový kurt v obci Hrubá Skála, jízdu na koních, masáže, perličkové koupele, rašelinové zábaly, solárium v blízkých Lázních Sedmihorkách, nebo jen relaxační procházky klidnými zákoutími hruboskalského skalního města. Z nabídky okolí jistě nevynechejte zámky a hrady Hrubý Rohozec, Valdštejn, Trosky, ZOO, aquapark, botanickou zahradu v nedalekém Liberci, golfové hřiště v Semilech a další. Všechny nabízené služby pro Vás rádi zajistíme. Pro klid rodičů je připraveno malé dětské hřiště v zámecké zahradě a dětský koutek v sousedství zámeckého restaurantu.Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (3 km)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Stravování:


Restaurace popis:

Hotel Zámek Hrubá Skála - Turnov - Český Ráj - restaurace: V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou buffetu. Večeře za příplatek formou tříchodového menu. Obědy a další stravování v Malém zámeckém restaurantu nebo v Café Gallery z jídelního lístku. Malý zámecký restaurant s vybranými pokrmy moderní gastronomie i tradičními pokrmy dle originálních historických receptur doporučujeme pro příjemné odpolední či večerní posezení s přáteli nad sklenkou dobrého vína z našeho vlastního vinného archivu, umístěného do původního historického sklepení.

Z přilehlého Loveckého salónku si můžete dopřát večerní romantický pohled na osvětlené Trosky a ve vybraných dnech se zaposlouchat do melodií, hraných zámeckým pianistou. Svatby, oslavy, promoce, večírky, pracovní obědy i slavnostní večeře pro menší skupiny osob pro Vás rádi připravíme v některém z našich 5 salónků, vetší galavečeře rádi zorganizujeme v zámeckém kongresovém sálu, nebo ve Valdštejnském sálu s překrásným výhledem na hlavní nádvoří a hrad Trosky. Celé prostředí zámku, společně s letním restaurantem na zámeckých hradbách a prostorným obdélníkovým nádvořím, je mimořádně vhodné k pořádání velkých zahradních párty až pro 1000 osob, spojených s rautovým občerstvením, grilováním krocanů, selátek či býka. Večer umocní celkový dojem historický šerm, poutavá hra s ohněm, vystoupení středověkých kejklířů, fanfáry zámeckých trubačů, harmonikář, středověká kapela, cimbálovka, jazz band, swingový orchestr a slavnostní ohňostroj.

Služby:Sportovní možnosti:
Běžkařské trasy, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Hotel Zámek Hrubá Skála - Turnov - Český Ráj - konference a školení: Svou strategickou polohou v blízkosti města Turnova, pouhých 60 minut jízdy z Prahy po dálnici, směr Liberec, je zámecký hotel Hrubá Skála přímo předurčen pro konání Vaší konference, semináře, meetingu, prezentace nebo školení. V klidných prostorách zámeckého Valdštejnského křídla je k dispozici 5 salónků s celkovou kapacitou až 150 osob. Podstatnou výhodou je možnost propojení jednotlivých salónků tak, že v průběhu jednání je možné podávat nerušeně občerstvení Vašim delegátům. Samozřejmostí je nabídka slavnostních obědů a večeří přímo v salóncích, dvou zámeckých restaurantech nebo kongresovém sále.

Na zámeckém nádvoří či v zámecké zahradě pro Vás rádi připravíme letní snídani v trávě, garden párty spojenou s grilováním, rychlý pracovní oběd, staročeskou dobovou hostinu doplněnou středověkými šermířskými souboji, živou hudbou a též na přání obsluhou v dobových kostýmech. Zámecké nádvoří je též reprezentativním prostorem, vhodným pro prezentace nových automobilů, apod. Veškeré prostory na přání vybavíme běžnou konferenční technikou. Mimořádná poloha našeho zámeckého hotelu činí z Hrubé Skály ideální místo pro pořádání teambuildingových akcí v prostředí přilehlého skalního města a hradní rokle. Dobrodružství na laně, přejezdy na kladce nad propastí, lukostřelba, boj o hradní poklad, rafting, noční orientační závod - to jsou jen některé ukázky námi nabízených teambuildingových programů.Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-30.41200 - 14001500 - 19005003900 - 4900


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Slevy pro děti: do 3 let věku zdarma, bez nároku na lůžko. Hotel poskytuje dětskou postýlku, od 3 do 12 let věku sleva 50% z ceny lůžka

Fotogalerie (33):


EA Hotel Zámek Hrubá SkálaEA Hotel Zámek Hrubá SkálaEA Hotel Zámek Hrubá Skála
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com