sdílet Vinný sklep Krýsa  na Facebooku
Vinný sklep Krýsa  česká verze  Vinný sklep Krýsa  slovenská verzia  Vinný sklep Krýsa  english version  Vinný sklep Krýsa  deutsch version

Vinný sklep Krýsa Kostelec, Kostelec Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Vinný sklep Krýsa Kostelec - ubytování Kostelci..


Rodinné vinařství a malý útulný penzion a restaurace Vinný sklep Krýsa naleznete v malebné vinařské oblasti Slovácka v obci Kostelec. Kromě pohodlného ubytování v 16 moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením nabízí penzion tradiční vinné sklepy, venkovní posezení a prostorný amfiteátr vhodný pro pořádání velkých veřejných akcí. Těšit se můžete na pohodovou atmosféru, krásné prostředí, kvalitní víno i skvělou domácí kuchyni. Příjemné chvilky můžete trávit také na letní terase s výčepem či u rybníka. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.
 

Vinný sklep Krýsa Pokoje


Vinný sklep Krýsa poskytuje pohodlné ubytování v 10 pokojích s manželskou postelí a 3 dvoulůžkových pokojích se samostatnými postelemi. Celková kapacita penzionu je 38 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a sprchovým koutem. K dispozici jsou také 2 studia vždy se dvěma pokoji, které mají sociální zařízení společné. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Ubytování je umožněno za poplatek i malým domácím zvířatům. Recepce je v provozu nepřetržitě.

V současné době naše rodina obhospodařuje necelé dva hektary krásného vinohradu, který se nachází ve vedlejší obci Čeložnice na mírném jihovýchodním svahu cca 1,5 km od našeho Vinného sklepa.

Vinohrad je relativně mladý a dá se říct, že nyní je v té nejlepší kondici svého života a ještě pár let by určitě měly být. Bílé odrůdy byly vysázeny v roce 2001 a jejich skladba je Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Ryzlink rýnský a Tramín červený. Modré odrůdy pak byly dosazeny v roce 2004 a jejich skladba je Rulandské modré, Frankovka a Svatovavřinecké.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, WI-FI

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, bar, venkovní terasa, restaurace, gril, vinárna, Místo vyhrazené pro kuřáky

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:


Vinný sklep Krýsa Okolí


Vinný sklep Krýsa naleznete v obci Kostelec na jižní Moravě, v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti Stráně. Po 3 kilometrech se dostanete do města Kyjov. V okolí penzionu sídlí Kyjovská vinařská stezka i Moravské cyklostezky. Na výlet se můžete vydat třeba k 3,4 kilometru vzdálenému zámku Kyjov, archeoskanzenu v Modré u Uherského Hradiště, hradu Buchlov, 14 kilometrů vzdálenému renesančnímu zámku Nové Zámky či zámku Buchlovice.Doporučená trasa bus: Penzion Vinný sklep Krýsa je dobře dostupný jak v létě, tak i v zimě po zpevněné cestě. Řidiči mohou parkovat přímo před penzionem. Zastávka autobusu je vzdálena 440 metrů.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (440 m)

Stravování:


Restaurace popis:


Vinný sklep Krýsa Gastronomie

Součástí penzionu Vinný sklep Krýsa je vinný sklep, velký sklep s lisovnou a degustační sklep s celkovou kapacitou 120 míst. Příjemné posezení nabízí také bar. Ke skvělému vínu lze připravit také výtečné pokrmy z domácí kuchyně. Těšit se můžete například na speciality zabijačkové, kostelecké či slovácké. Po domluvě lze zajistit také obsluhu v lidovém kroji či živou hudbu.Restaurace: degustační sklep (počet míst 120)

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: Czk

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Aktuální ceny zjistíte po kliknutí na poptávku ubytování - po zadání termínu se zobrazí počty volných pokojů a aktuální cena.

Fotogalerie (13):


Vinný sklep Krýsa Vinný sklep Krýsa Vinný sklep Krýsa
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com