sdílet Penzion Vila GRAND na Facebooku
Penzion Vila GRAND česká verze  Penzion Vila GRAND slovenská verzia  Penzion Vila GRAND english version  Penzion Vila GRAND deutsch version

Penzion Vila GRAND Nová Lesná, Nová Lesná Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Vila GRAND Nová Lesná Vysoké Tatry - ubytování ve Vysokých Tatrách..


Vysokohorská Vila GRAND Nová Lesná je nová apartmánová rezidence v atraktivní rezidenční lokalitě Vysokých Tater - Malý Smokovec . Lokalita je administrativní součástí obce Nová Lesná , avšak nachází se v bezprostředním sousedství Dolního Smokovce . Díky své jižní orientaci nad pásmem inverze , blízkosti lyžařských svahů i aquaparku , vysokohorské klimatu a počtu 270 slunečných dnů v roce je ideálním místem pro odpočinek a dovolenou v zimě i v létě .
Vila GRAND Nová Lesná je vybudována jako stylová vysokohorská rezidence poskytující vysoký standard ubytování v Tatrách . Je inspirována tradiční architekturou daného území . Umístění na umělé skalní moréně nemá obdoby v Tatrách ani jinde na Slovensku.

Vila GRAND Nová Lesná - ubytování : nabízí 36 lůžek v 8 apartmánech . Apartmány jsou prostorné a velmi dobře vybavené . Samozřejmostí je kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou . Každý apartmán má koupelnu s vanou, bidetem , podlahovým topením a vysoušečem vlasů . Nechybí telefon , TV , internetové wi - fi připojení . Všechny apartmány mají vlastní terasu nebo lodžii . Některé mají vlastní zahrádku ( A2 , A3, A4 ) . Apartmán číslo 1 má vlastní krb. Severně orientované mají nádherný výhled na hřeben Tater , jižně orientované profitují z dlouhého slunečního svitu . V interiéru převládá dřevěný masiv a kámen

Vila GRAND Nová Lesná - služby: V rezidenci se nachází lobby bar s velkým krbem a zimní zahradou , lyžárna, fitness, sauna s vířivkou a relaxační místností . Na patře je čítárna s dětským koutkem a výhledem na okolí . Parkování je zajištěno přímo u vchodu .

Typy pokojů
apartmán
8

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, připojeni internetu, apartmány s plně zařízenou kuchyní, Krb, fén

Základní informace: Informační služba, parkovací plocha v areálu

Počet podlaží: 2

Popis okolí: MUZEUM TANAP-u: Muzeum nejstaršího národního parku na Slovensku, vyhlášeného v r.. 1949, naleznete v Tatranské Lomnici nedaleko autobusového nádraží. Nacházejí se zde přírodovědné, ochranářské, etnografické a historické exponáty související s daným územím.

TATRANSKÁ GALERIE POPRAD: Jedna z nejstarších galerií na Slovensku představuje ucelenou sbírku uměleckých děl s námětem Vysokých Tater, sbírku regionálního umění podtatranské a spišské oblasti a sbírku slovenské umění 20. století.

Belianské jeskyni: Pouze několik kilometrů od Tatranské Lomnice se nachází Belianská jeskyně dlouhá 1370 metrů. Zkušení průvodci vás provedou její podzemními prostorami.

Tipy na výlet: Vysokohorská turistika
V Tatranském národním parku, nejstarším národním parku na Slovensku vyhlášeném v r. . 1949 najdete 600 kilometrů výborně značených turistických stezek . Při procházkách po vyznačených trasách můžete zahlédnout několik endemitů rostlinné a živočišné říše , které najdete výlučně v Tatrách .
Nejznámějšími jsou Svišť tatranský a Kamzík horský tatranský . Oba druhy se staly symboly Tater .
V Tatrách evidujeme 12 výstupů po značkovaných turistických trasách na štíty vyšší než 2000 metrů . Nejvyhledávanější mezi turisty jsou výstupy na Rysy ( 2503 mnm ) , Jahňací štít ( 2230 mnm ) , Furkotský štít ( 2403 mnm ) a Kriváň ( 2495 mnm )

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Počas pobytu vo VilaGRAND je možné navštíviť zariadenie wellness, ktoré je otvorené celoročne bez ohľadu na aktuálne počasie. Ubytovaní hostia majú k dispozícii fínsku saunu s vírivkou a príjemnou relaxačnou miestnosťou. Saunovanie je možné spojiť s aeróbnym cvičením vo fitness. V prípade záujmu je možné priestory wellness vyhradiť pre uzavretú skupinu ľudí resp. rodinu.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Srdcem penzionu Vila GRAND je lobby bar. Řešen je jako zimní zahrada s výhledem na hřebeny Tater. Dominuje mu mohutný kamenný krb. V zimě jeho oheň vytváří neopakovatelnou atmosféru. V létě je celý prostor rozšířen o venkovní terasu propojenou se zahradou.

Čas od 7.00 hod. do 10.00 hod. je vyhrazen na podávání snídaní ubytovaným hostům formou výběru z více druhů kvalitního menu. Mimo snídaně je provozní doba baru od 10.00 hod. do 22.00 hod..

V blízkém okolí VilaGRAND je několik restauračních zařízení různých cenových kategorií. 200m od VilaGRAND se nachází nová stylová dřevěná koliba s nabídkou tradičních Slovenská jídel.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Sauna, Golf, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy
Dopřejte si adrenalin na nejvýše položené sjezdovce na Slovensku a prodlužte si zimu do května ! Pro děti jízda v mušli za skútrem .

nadmořská výška
Tatranská Lomnica 903 m.n.m.
Skalnaté pleso 1787 m.n.m.
Lomnické sedlo 2196 m.n.m.
sjezdové tratě
Lomnické sedlo - Skalnaté pleso
délka sjezdovky 1 200 m / převýšení 409 m / těžká
Skalnaté pleso - Start
délka sjezdovky 2 350 m / převýšení 269 m / středně těžká
Start - Tatranská Lomnica
délka sjezdovky 1950 m / převýšení 270 m / lehká
Jámy / Tatranská Lomnica
délka sjezdovky 470 a 190 m / převýšení 94 m / středně těžká až lehká

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumpřistýlkaapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.1215129 - 169 (Apartm)69 - 99 (Apartm)69 - 99 (Apartm)85 - 109 (Apartm)


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (20):


Penzion Vila GRANDPenzion Vila GRANDPenzion Vila GRAND
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com